تأخیر God of War: Ragnarok احتمالاً بیشتر می‌شود

تأخیر God of War: Ragnarok

تأخیر بازی God of War: Ragnarok احتمالاً بیشتر می‌شود، زیرا به نظر می‌رسد این شرکت آن را از برنامه‌های عمومی‌اش برای سال جاری کنار گذاشته است.

God of War: Ragnarok رسماً در سپتامبر سال ۲۰۲۰ معرفی شد و سونی زمان عرضه آن را سال ۲۰۲۱ اعلام کرد. این شرکت از آن زمان به بعد هیچ اطلاعات دیگری عرضه نکرد و حتی با اینکه که رئیس پلی ‌استیشن، جیم رایان چندین مصاحبه درباره برنامه‌های این شرکت انجام داد اما حرفی درباره این بازی نزد، اگرچه درباره Horizon: Forbidden West که زمان عرضه یکسانی داشت و احتمالاً در نیمه دوم سال جاری عرضه می‌شود، صحبت کرد.

یکی از کارمندان این صنعت Nibellion در توییتر به غیبت مشکوک God of War: Ragnarok اشاره کرد. سپس گزارشگر Bloomberg یعنی Jason Schreier بیان کرد که احتمالاً قرار نیست امسال با Kratos و Atreus دیدار کنیم. البته ما از یک منبع موثق شنیدیم که God of War امسال در تاریخ ۲۳ فوریه عرضه می‌شود.

اولین God of War، یعنی، اولین God of War جدید، زیرا عناوین بازی‌های ویدیویی باید گیج‌کننده باشند، در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. حتی اگر در نهایت مجبور باشیم تا سال ۲۰۲۲ منتظر عرضه این بازی بمانیم، از نظر توسعه و پیشرفت بازی زمان زیادی نیست. خوشبختانه، سونی به ‌زودی اطلاعاتی درباره عناوین آتی پلی ‌استیشن ۵ اعلام می‌کند که به واسطه آن می‌توانیم اطلاعاتی از بازی‌های ویدیویی که تاریخ عرضه آن‌ها امسال است اطلاع پیدا کنیم. همچنین دید بهتری از نمایش پلی ‌استیشن ۵ خواهیم داشت.

از همه مهم‌تر اینکه، سونی همچنین بیان کرد هدست پلی ‌استیشن ۵ واقعیت مجازی در راه است و با کنترلرهای جدید و تنها یک سیم برای اتصال به کنسولتان عرضه می‌شود.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =