تاخیر انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead کمپانی Overkill Software

تاخیر انتشار بازی Overkill's The Walking Dead کمپانی Overkill Software

تاخیر انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead کمپانی Overkill Software

طبق اخبار منتشرشده در دنیای گیم ما مطلع شدیم که تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی overkills the walking dead با تأخیر همراه خواهد بود. strabreez مسئول تولید این بازی پلی استیشن است و دقیقاً یک ماه قبل از اینکه ما منتظر انتشار این بازی برای کنسول‌ها بودیم تاریخ انتشار را به تعویق انداخت. او که در روزهای اخیر دچار مشکلات زیادی است و با بدشانسی‌های زیادی مواجه شده است مجبور است که زمان انتشار نسخه کنسولی بازی را تا تاریخ نامشخصی به عقب بیاندازد.
آن‌ها اعلام کردند که دلیل این تصمیم به جهت بهبود عملکرد و ارتقاء امکانات و پیشرفت بازی است. آن‌ها این‌طور ادعا کردند که اکنون تمرکزشان بر روی بهبود عملکرد بازیPlayStation می‌باشد. وسواس تیم تولیدکننده زمانی بیش‌تر شد که نسخه ویندوز این بازی قادر نشد که خواسته‌های کمپانی تولیدکننده را فراهم کند و رتبه فروش پایین را کسب کرد و نتوانست جایگاه خوبی در بین گیمرها را کسب نماید.
و با کاهش رتبه فروش بازی, کمپانی سازنده در سال ۲۰۱۷ ضرر مالی بسیار بالایی را کسب کرد کمپانی برای بهبود شرایط تیم اندرسون را به عنوان مدیر عامل این کمپانی از سمت خود برکنار کرد و بعد از آن‌ها دولت سوئد برای بازجویی در مورد اختلاس مالی به‌طور سرزده به دفتر مرکزی آن‌ها واردشده و کارمندی را که مظنون به اقدامات غیرقانونی بود دستگیر کردند در سایت رسمی کمپانی از رئیس سرمایه‌گذاری استاربریز اطلاعاتی در این مورد منتشر شد.

تاخیر انتشار بازی Overkill's The Walking Dead کمپانی Overkill Software
تاخیر انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead کمپانی Overkill Software

او در این سایت نوشت دولت در روز چهارشنبه برای تحقیقات در مورد اختلاس مالی وارد واحد استاربریز شد که این موضوع ربطی به کمپانی نداشت و مربوط به سوءظن به یکی از کارمندان این شرکت می‌باشد.بسیاری از گیمر‌ها در مورد نسخه ویندوز این بازی انتظارات بالایی داشتند که متأسفانه این بازی نتوانست انتظارات آن‌ها را برطرف کند امیدواریم نسخه کنسولی این بازی بتواند جایگاه خوبی را بین گیمرها کسب و انتظارات آن‌ها را برآورده کند.
Overkill The Walking Dead یک تیرانداز اول‌شخص است که توسط Overkill Software توسعه داده‌شده و توسط Starbreeze Studios و ۵۰۵ Games منتشرشده است. بر این اساس کمیک The Walking Dead تأکید زیادی بر گیم‌پلی تعاملی دارد. این بـازی در مـاه نـوامـبـر سـال ۲۰۱۸ بـرای ویـنـدوز مـایـکـروسافـت مـنـتـشـر شـد و نـسـخـه کـنـسـولـی آن بـه‌طـور نـامـحـدود بـه تـعـویـق افـتـاده اسـت.
در ماه فوریه سال ۲۰۱۹، سونی ایمیل‌ها را برای مشتریان پیش سفارش داد که نشان می‌داد که پورت کنسول لغو شده است. با این حال، به‌زودی پس‌ازآن، ۵۰۵ بازی تائید کرد که بازی برای کنسول‌ها لغو نشده، فقط به تعویق افتاده است. در ۲۶ فوریه سال ۲۰۱۹، Skybound Entertainment به قرارداد خود با Starbreeze Studio خاتمه دادند و منجر به متوقف شدن تمام تلاش‌های این بازی شد.

تاخیر انتشار بازی Overkill's The Walking Dead کمپانی Overkill Software
تاخیر انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead کمپانی Overkill Software

Overkill The Walking Dead یک تیرانداز اول‌شخص اسـت کـه تـاکیـد بـر گیــم پـلـی تـعـامـلـی دارد.آن‌ها باهم، یک پیوند را تشکیل می‌دهند و بازماندگان بیشتری را باهـم تـلـفـیـق مـی‌کـنـنـد، و در نهایت کمپ آندرسون را در جورج تاون راه‌اندازی می‌کنند. در انتها آن‌ها توسط گروه دیگری با نام “خانواده” ملاقات می‌کنند که اردوگاه اندرسون پیشنهاد می‌دهد: آن‌ها می‌توانند نیمی از غذا و لوازم اردو را بگیرند. آندرسن به آن‌ها می‌گوید: آن‌ها می‌توانند راه را ترک کنند.
پس از تهدیداتی که رد و بدل می‌شود، خانواده در نهایت از میان می‌رود، اما پس از مدت نه‌چندان طولانی، واکر ظاهر می‌شود و به اردوگاه حمله می‌کند. مایا همراه با آیدان هانت، یک معمار سابق، به مخفیگاه از سمت جنوب آن نفوذ می‌کند، جایی که آن‌ها با هدر و گرانت دوباره گروه می‌شوند. هنگامی‌که در داخل، ایدان و مایا را با چاقو می‌کشند، دو مرد کشته شدند و هیرت به‌سرعت با یک کمان پولادی کوچک، کشته می‌شود.
سیستم بازی و داستان هیجان‌انگیز باعث شد که این بازی در میان گیمرها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود داستان بازی بسیار پیچیده است طوری که واقعاً نمی‌توان صحنه اکشن بعدی را پیش‌بینی کرد محتوای بسیار غنی و پیچیده داستان هیجان‌ انگیز معجزات است که از مهم‌ترین عوامل موفقیت این بازی محسوب می‌شود.این بازی به انجام مأموریت‌های چند نفره برای نجات سایر افراد تأکید دارد گیمر می‌بایست بسیار برای پیروزی در بازی از تفکر و خلاقیت خود استفاده کند .
و بتواند با تعامل با دیگران به مراحل بالاتر برسد.
همراهی بازی با موسیقی متن هیجان‌انگیز، تم‌ها و محیط بازی با امکانات پیشرفته و محیط چندبعدی بازی بر جذابیت این بازی افزوده است و بازیکن قادر است تمام ویژگی‌های بازی را شخصی‌سازی کند امکانات و قابلیت‌های پیشرفته‌ای برای بازی قرار داده‌شده است که گیمر می‌تواند با استفاده از آن‌ها در مراحل مختلف بازی به پیروزی دست‌یافته و پاداش‌های ارزشمندی را دریافت کند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Overkill Software
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =