جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار

جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار

جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار

درحالی‌که بازیکنان وعلاقه‌مندان بازی NBA Playground منتظر خبر رونمایی از سری دوم آن یعنی NBA Playground 2 بودند ناگهان استودیوی سازنده آن Saber Interactive اعلام داشت که لطفا منتظر نباشید این بازی قرار نیست هفته آینده یعنی ۲۲ می (یکم خردادماه) منتشر شود.و حتی زمان مشخصی را برای جبران تاریخ تعویق شده مشخص ننمود.
صفحه فیسبوک رسمی بازی نیز اینگونه واکنش نشان داد ونوشت:می‌دانیم که تاخیر پیش‌آمده برای شما خوشایند نیست اما پیشاپیش ازصبوری شما برای انتشار فصل دوم NBA Playground سپاسگزاریم وبه شما نوید بهترشدن بازی و هیجان‌انگیزتر شدن آن‌را می‌دهیم به مااعتماد کنید وبدانید قادر به افشای تمام موارد تا زمان انتشار بازی نیستیم؛اما تمام سعی ما این است این تاخیر پیش آمده بیهوده نبوده وما هنگام انتشار آن؛ بازی‌های بسکتبالی آرکید(سرگرم کننده) را وارد عصرجدیدی کنیم وباقطعیت اعلام می‌کنیم که بازی پلی استیشن ۴ درحال ساخت ما NBA Playground 2 بهتر و کامل تر ازگذشته است.
لطفا صبور باشید.
البته این کمی غیرمنتظره وعجیب بنظر می‌رسد که مدت کمی مانده به زمان انتشار بازی(یک هفته) خبر تاخیر انتشار آن تا زمانی نامعین را بشنویم.اما باید منتظر وامیدوار به این استودیو Saber Interactive اعتماد نمود برای تولید بازی‌ای قوی‌تر و بهتر از پیش اما خبر دیگری که به فاصله چند ماه نسبت به خبر اول منتشر شد.
اعلام نام دیگری بجز کمپانی Mad Dog Games برای انتشار سری دوم آن برخلاف سری اول بود و نام کمپانی جایگزین شده ۲K Sports اعلام شد. همچنین این کمپانی اعلام کرد از این به بعد اسم بازی به NBA 2K Playground2 تغییر خواهد کرد.این بازی که از لحاظ محتوا شباهت زیادی به NBA Jam و NBA Street دارد قرار بود هنگام عرضه ۳۰۰ بازیکن داشته باشد اما درنهایت سازندگان قول افزودن ۲۰۰ بازیکن دیگر را پس از انتشار دادند.

جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار
جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار

در این بازی علاوه براینکه ستاره های حال حاضر ورزش بسکتبال وجود دارند .وجود اسطوره هایی همچون مایکل جردن؛ژولیوس اروینگ وکریم عبدالجبار نیز بر جذابیت بازی خواهد افزود. اگربخواهیم اطلاعات کامل‌تری راجب بازی داشته باشیم نیاز به دانستن موارد زیر هست:
کمپانی توسعه دهنده این بازی سیبر اینتراکتیو می‌باشد ولی انتشار آن‌را کمپانی مدداگ گیمز برعهده دارد.همان سبک گیم‌پلی نسخه اول در این نسخه نیز به قوت خود باقی‌مانده اما بااعمال تغییراتی درجهت جذاب و سرگرم کننده تر کردن هرچه بیشتر بازی .ازجمله‌ی این تغییرات می‌توان به افزودن بخش Playground Championship اشاره نمود که یک لیگ است و می‌توان آن ‌را به‌صورت تکنفره یا حتی کوآپ بازی کرد.که دراین قسمت شما می‌توانید باشرکت در بازی‌ها ورقابت‌ها مقدار امتیازات خودرا برای افزایش سطح خود بهبود بخشیده و به لول ‌های بالاتر بروید.
همچنین وجود بخش دیگری تحت عنوان Season یا بازی ‌های فصلی به شما امکان رقابت باسایر تیم‌ها برای بدست آوردن کاپ قهرمانی رامی‌دهد .همچنین دیگر خبری از مشکلات سیستم Matchmaking نیست ومواردی نیزکه برای بخش چندنفره درنظرگرفته شده؛پیشرفت چشمگیر در زمینه‌ی هوش مصنوعی؛انیمیشن‌ها وطراحی مدل‌هاست.

اما اگر در زمره افرادی هستید که علاقه‌ای به بازی‌های واقع‌گرایانه ندارید وبه دنبال یک بازی فان وجذاب هستید ما به شما NBA Playground 2 را پیشنهاد می‌کنیم.اگر از گیمر ‌هایی باشید که سری اول‌را بازی کرده اید حتما در کامل وبی عیب ‌و نقص بودن بازی با ما هم عقیده اید البته وجود یک شرکت بزرگ که پشتیبان کننده آن است هم به تحقق این مهم کمک زیادی کرده.
در این بازی وجود رنگ‌های متنوع وروشن کاربررا برای ادامه بازی ترغیب خواهدکرد .
علاوه برآن جلوه ‌های بصری وشخصیت کاراکترهای نمایشی ؛به هنگام فعالیت ورزشی یا بالاوپایین پریدن‌هاوحتی حرکات نمایشی؛ بسیار روان وبدون ایراد برآورد شده؛نکته جالب دیگر وجود زمین‌های بازی متعدد متناسب باهرکشور است ؛از نقطه نظر دوربین‌هم باید گفت دوربین در موقعیت تقریبا مناسبی نصب شده می‌گوییم تقریبا چرا که دیده شده در مواردی دوربین از بازیکن عقب‌ مانده اما این مشکل ؛مشکل حادی نیست وبه علت یکسان نبودن سرعت گیم‌پلی ودوربین اتفاق افتاده؛توجه داشته باشید که ماهیت این بازی فان بوده وقرار نیست بایک بازی Playstation 4 شبیه سازی ازهمین نوع مقایسه شود.
بنابراین باید انتظارات را باتوجه به خروجی آرکیدی که مد نظر است هماهنگ ساخت.گیم‌پلی نرم وروان همچنین شخصیت‌های جذاب باحرکات بامزه آن‌را تبدیل به یک بازی خانوادگی کرده، که می‌توان درخانه وهمراه سایراعضا اوقات خوشی را با آن سپری کرد.
افزون برمواد بالا که عرض شد گفتنی است که‌وجود باگ ‌های گوناگون که بسته به نیاز کاربر می‌تواند بسیارکاربردی باشداز دیگر مواردی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار
جزئیات و بررسی تاخیر بازی NBA Playgrounds 2 PS4 چند روز مانده به انتشار

باگریزی دوباره به گیم پلی روان بازی که دربالانیز به آن اشاره شد؛متوجه اهمیت روان بودن آن خواهیم شد چرا که ما درشوت‌ ها وپرتاب‌ ها با هیچگونه تاخیر و کندی مواجه نخواهیم بود. درکل می‌توان گفت که NBA Playground با توجه به آنکه یک بازی کم هزینه درحوزه گیم پلی محسوب می‌شود توانسته بسیارخوب وقابل احترام ظاهرشود. باتوجه به آنکه عنوان آرکید را هم یدک می‌کشد بنابراین تا حد زیادی ارضا کننده نیاز های بازی‌ های این حوزه بوده.گفتنی است این بازی روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ ؛ ایکس باکس وان ؛ نینتندو سوییچ وpc های خانگی به قیمت ۳۰ دلار عرضه شده.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =