اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

جزئیات و بررسی تاخیر بازی Shenmue 3 PS4 تا سال ۲۰۱۹ 

Shenmue 3 PS4

Shenmue 3 از سری نسخه های بازی Shenmue است که بعد از بیست سال صبر و انتظار طرفداران برای اینکه پایان ماجراجویی قهرمان داستان یعنی ریو هازوکی را ببینند بلاخره در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد. این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که بیشتر طرفداران این بازی کسانی هستند که از قبل با نسخه های دیگر این مجموعه آشنایی داشتند و آن را دنبال میکردند.
بازی Shenmue 3 سری جدیدی از این مجموعه با سبک نقش آفرینی اکشن و ماجراجویی است که yu Suzuki داستان آن را نوشته و خودش نیز کارگردانی این نسخه را برعهده داشته است و همچنین شرکتهای ys net, neilo از سازندگان این نسخه هستند.

Shenmue 3 PS4

Shenmue 3 PS4

در ضمن کمپانی های deep silver و shibuya productions مسئول انتشار و عرضه بازی Shenmue 3 هستند. کسانیکه قبلا با بازیShenmue آشنایی دارند به این قضیه اعتقاد دارند که Shenmue با همان ماهیت اصلی خود زیبا و کاربرپسند است و اگر با سبک بازیهای امروزی ترکیب شود آنچنان جذابیت قبلی را ندارد و از محبوبیتش در بین کاربران کاسته میشود. در این نسخه از Shenmue سعی شده است که بیشتر به دین و فرهنگها و همچنین آداب و رسوم مردم قدیمی چین پرداخته شود و به نوعی این بازی معرف کشور چین است.
گیمر در ابتدای بازی احساس میکند که بازی کمی کند و آهسته پیش میرود ولی این نکته را در نظر داشته باشید که باید با جلب کردن اعتماد اهالی دهکده از طریق سیستم دیالوگی بازی Playstation ۴ شرایط را بهتر کنید تا بازی روی روال اصلی خود بیفتد. در ضمن گیمر با استفاده از شخصیتی در بازی بنام شن هوآ که یک بومی در دهکده است میتواند در بین اعضای دهکده بهتر پذیرفته شود.
ساکنان این دهکده به آداب و رسوم خود پایبند و معتقد هستند و ریو که شخصیت اصلی داستان است از این آداب و رسوم چیزی نمیداند و ممکن است که در ابتدای کار در بازی سردرگم باشد و این خودش یک نوع جذابیت خاصی را به بازی بخشیده است و دقایقی گیمر را به خنده وا میدارد زیرا ریو با دیگر مردم دهکده فرق دارد و نحوه تفکر او با اهالی دهکده متفاوت است. در این نسخه از بازی Shenmue مبارزات به طرز قابل قبولی ارتقاء یافته اند و مبارزه در میدان نبرد روان تر و بهتر از نسخه های قبلی است.
یادتان باشد که میزان استقامت و نحوه مبارزه در بازی به غذایی که شخصیت داستان در بازی میخورد هم بستگی دارد و باتوجه به نوع غذا این استقامت و تونایی ها تغییر میکنند. در بازی Shenmue 3 گیمر به بیش از صد تکنیک مبارزه ای دسترسی دارد و میتواند از آنها در بازی به طرق مختلف استفاده کند. شرکتهای سازنده و منتشرکننده بازی Shenmue 3 پیش بیشن کرده بودند که این بازی تا سال ۲۰۱۸ برای پلتفـرم های پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی آماده و روانه بازار میشود .
ولی در سال ۲۰۱۸ باز همین کمپانی ها در طی بیانیه ای اعلام کردند که بازی Shenmue 3 برای امسال آماده نیست و انتشار این بازی به یک تاریخ نامعلوم در سال ۲۰۱۹ موکول میشود و آنها دلیل این تاخیر را اینطور عنوان کردند . و بازی Shenmue 3 هنوز برای رسیدن به استانداردهایی که یک بازی موفق و سطح بالا دارد نرسیده است و تیم توسعه بازی در حال بهبود این موارد است و همچنین از این زمان برای پیدا کردن یک زمان بهتر برای انتشار بازی Shenmue 3 استفاده میکنیم.
در پی همین بیانیه سازنده بازی یعنی یو سوزوکی از کاربران و مخاطبان بازی برای این تاخیر زمانی عذرخواهی کرد و اعلام کرد که از این فرصت برای بهبود هرچه بیشتر بازی Shenmue 3 تلاش میکنیم تا محصولی که لایق شما باشد را ارائه دهیم.زیرا دیرتر منتشر شدن بازی باعث میشود که اثری خارق العاده و فراموش ناشدنی را به شما تحویل بدهیم. بازی Shenmue 3 برای دومین بار است که با تاخیر مواجه میشود و طرفداران خود را ناامید میکند.
اما در چند ماه گذشته در جریان جلسه shibuya productions crazy time سازنده بازی Shenmue 3 تریلری از این بازی را به نمایش گذاشت و اعلام کرد که این یک نسخه کوتاه شده از بازی اصلی است و صرفا جهت معرفی بازی آماده شده است و در ماههای آینده اطلاعات و ویدیوهای بیشتری را از این بازی منتشر میکنیم و نسخه کامل بازی در تاریخ ۲۸ آگوست سال ۲۰۱۹ یعنی شهریورماه سال ۱۳۹۸ برای پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی در اختیار کاربران قرار میگیرد.
با پخش تریلر بازی Shenmue 3 بخشهای مختلفی از آن رونمایی و معرفی شد از جمله مبارزات و میان پرده های سینمایی بازی. یو سوزوکی در پی معرفی بازی اعلام کرد که مبارزات به نحوی طراحی شده اند که نظر کاربران زیادی را به خود جلب میکند و با این تفاسیر میتوان گفت که بازی Shenmue 3 باید یک بازی بسیار عالی از آب درآمده باشد. چیزی که طرفداران بازی را بیش از پیش به این نسخه دلگرم کرده این است که صداپیشگان بازی تغییری نکرده اند و همان صداپیشه های قبلی بازی حضور دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =