تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4

تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4

تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4

بازی Fallout 76 یک بازی با سبک نقش آفرینی اکشن و جهان باز است که شرکت Bethesda ان را برای پلتفرم های PS4، Windows، Xbox one در سال ۲۰۱۸ به طرفدارانش معرفی و به بازار عرضه کرده است. این بازی ادامه نسخه Fallout 4 است که روند بهتری دارد. شما می توانید پایگاه خودتان را هر جا که دلتان خواست بسازید، ان را ذخیره کنید و هر وقت خواستید جا به جایش کنید. وظیفه شما در بازی Fallout 76 سه کار اساسی است: زنده ماندن، پیدا کردن وسایل و اسلحه های مورد نیازتان و از بین بردن دشمن. شما همیشه باید مراقب مقدار آب و غذای ذخیره خودتان باشید و دائم به دنبال منابع آب و غذا بگردید.
در این بازی خبری از شخصیت های NPC ( شخصیتی که از طرف بازی با رفتارهای الگوریتمی و از پیش تعیین شده کنترل شود.) نیستپس شما گفت و گو بین شخصیت های بازی نمی بینید. علاوه بر روند کلی بازی، Fallout 76 شما را به دنبال ماموریتهای فرعی هم میفرستد. شما با پیدا کردن فایلهای صوتی در بازی میتوانید از ماموریت خودتان باخبر بشوید.

با اینکه بازی Fallout 76 یک بازی آنلاین است ولی داستان بازی کاملا حفظ شده و شما می توانید رباتهای هوشمند را هم در این بازی ببینید. جریان داستان این بازی پلی استیشن چندین سال بعد از تمام شدن جنگ هسته ای اتفاق میفتد. در اصل حریف های شما رباتهای خود بازی و بازیکن های دیگر هستند.

تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4
تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4


شما در بازی Fallout 76 نقشه بزرگی دارید (حدودا ۴ برابر نقشه نسخه Fallout 4) که ان را با۲۴ تا ۳۲ نفر در هر Server به اشتراک می گذارید. در این جهان شما نقشه خودتان را می سازید و هر وقت که آنلاین باشید بقیه بازیکن ها می توانند شما را  ببینند.
در بازی Fallout 76 با اسلحه های هسته ای می جنگید. اگه پایگاهتان از بین برود به خاطر توانایی ذخیره نقشه ان، شما می توانید پایگاه را بازسازی کنید. حتی می توانید پایگاهی که ساختید را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا انها هم بتوانند از ان استفاده کرده و دران تغییر ایجاد کنند.
اگه شما و دوستانتان پایگاهتان را کنار هم بسازید یک شهر درست میشود که قطعا برای دفاع و پشتیبانی عملکرد بهتری پیدا می کند.
حمله به شما از طرف یک بازیکن دیگر یا به عکس و ادامه این مبارزه به معنی قبول جنگ می باشد. فقط باید حواستان باشد. شما باید جنگ را تا آخر ادامه بدید وگرنه به عنوان مجرم تحت تعقیب علامت گذاری میشید و دیگه هیچ امتیازی به شما تعلق نمی گیرد و حتی دیگر نمی توانید بقیه بازیکن ها را ببینید. این مجازات کسی است که از مبارزه فرار میکند.
قبلا شرکت Bethesda این خبر منتشر کرده بود که قراراست که ۳ تا بسته الحاقی برای بازی Fallout 76 ساخته شود و تاریخ انتشار اولین بسته به اسم Wild Appalachia را سال۲۰۱۹ اعلام کرده بود. اما در خبرهای جدید شرکت اعلام کرده انتشار این بسته به تعویق افتاده است. مدیران این شرکت دلیل این تاخیر را گذاشتن وقت و تبادل نظربیشتر برای ساخت پایگاه های جدید و طراحی بهترماموریت ها اعلام کرده است.
شرکت Bethesda خبر داده تاریخ انتشار دو بسته الحاقی دیگه بازی Fallout 76 به نام های Nuclear Winte و Wastelander به ترتیب در تابستان و پاییز هستند. در بسته‌ی الحاقی Wild Appalachia باید منتظر چه چیزهایی باشیم؟
شما در Wasteland هستید. یک هیولای افسانه ای و یک نسل قدیمی و فراموش Wild Appalachia شده در انتظارتان هستند. ماموریت های جدید، قابلیت ها و اتفاق های جدید و تازه، ساخت و سازهای متفاوت قسمتی از اتفاق هاییه که شما را شگفت زده میکند.

تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4
تاخیر بسته الحاقی Wild Appalachia بازی Fallout 76 PS4

ماموریت های جدیدی که در Wild Appalachia بهتان معرفی میکنم، هیجان بازی را برایتان دوچندان می کند. در ماموریت های Shear Terror شما وظیفه دارید که رازهایی را که در Appalachia رمز گذاری شده را کشف کنید و کار اصلیتان این است که فرق بین هیولا و افسانه را بفهمید.
وظیفه شما در ماموریت های Ever Upwards کشف داستان Legendary Pioneer Scouts است. شما برای این کار باید به یک جنگل سفر کنید و با ماجراها و ماموریتهای خطرناک روبرو شوید. در صورتی که در این ماموریت موفق بشوید، سطح خودتان را در بازی بالا می برید و همینطور یک کوله پشتی مخصوص خودتان پیدا می کنید که با داشتن ان می توانید کارهای خاص و فوق العاده ای انجام بدید.
شما در بسته الحاقی Wild Appalachia در بازی Fallout 76 دو قابلیت جدید می بینید. Legendary Vendor و Scrapping. با این دو  قابلیت شما می توانید سطح های جدید بگیرید و هر چقدر سطحتان بالاتر رود می توانید امکان این را داشته باشید که سلاح و زره رویین تنی بگیرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =