تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4

تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4

تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4

طبق اظهارات بیان شده ی شرکت سازنده ی بازی این دو بسته الحاقی king of cards و showdown بازی Shovel knight به خاطر احتیاج به پولیش های بیشتری دچار تاخیر شده اند.افرادیکه بازی shovel knight مورد محبوبیتشان قرار گرفته است باید بدانند که برای به پایان رساندن این بازی پی اس ۴ صبور باشند.آخرین خبری که در سایت رسمی شرکت سازنده این بازی قرار گرفته است بیان کرده اند که محتواهای آینده این بازی دچار تاخیر شده است .
یا به تعریفی این دو بسته الحاقی king of cards وshowdownدر کنار آمیبو و باندل های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ شاول نایت به مدت زمان چند ماه دچار تاخیر شده است . این دو بسته گفته شده بنام های کینگ اف کاردس و شاوداون هردو قرار بر این شده بود که در ماه آوریل که به شمسی فروردین ۱۳۹۸می باشد ارائه شود و متاسفانه این دو بسته ارائه نشدند و تاخیر خوردند .

تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4
تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4

اما بعد از مدت کوتاهی مشخص شد که دلیل تاخیر به خاطر پولیش های بیشتر و ایجاد یکپارچگی در میان گروه های سازنده ی این بازی بوده است . چون این محصولاتی که خدمتتان عرض شد به شکل یکجا همگی از اولویت های این شرکت سازنده می باشد .گروه سازنده ی این شرکت تصمیم دارد که محتواها را به صورت دیسک ارائه دهد و همینطور کیفیت کارشان را بالا ببرند و به حد استاندارد برسانند .
این شرکت سازنده یکسری از توضیحات در مورد تاخیر بسته های این بازی در سایت رسمی خودش قرار داده که گفته شده :
ما میدانیم که این تاخیر باعث مایوس شدن شما می شود . برای ارتباط برقرار کردن بهتر با بازی و بوجود نیامدن مشکل مانند همین تاخیری که بوجود آمده است زمان ارائه را نمی توان دقیق مشخص کرد. هرزمان که از تمامی مرحله های بازی و همینطور از آپدیت ها مطمئن شدیم در آن زمان تاریخ ارائه را برایتان مشخص می کنیم .
طبق اطلاعیه ای که شرکت سازنده بازی در سایت خود قرار داده ما نیز نمی توانیم تاریخ مشخصی را به شما بگوییم پس باید فعلا شکیبا باشید تا پایان کار شرکت سازنده بازی و ناگفته نماند ما امید داریم که این شرکت در آینده ای نزدیک مراحل کار خود را پشت سر گذارد و نسخه ی جدید را ارائه دهد پس با این حساب خیلی هم نباید نا امید شد واینکه باید منتظر ستیت های رسمی شرکت سازنده باشیم که اطلاعیه ی جدیدی را در سایت رسمی شرکت اعلام کند .
و یکسری اخبار تازه دیگری در مورد بازی در سایت اعلام شده است :
یک نمایشگاه درهمین زمینه درآینده ای نزدیک در حال برگزاری می باشد و باید منتظر اطلاعات بیشتری در مورد بسته ها ی تاخیری ذکر شده باشیم .دو بسته ذکر شده دارای سی بخش جدا از هم هستند ولی از لحاظ مدت زمان کمتر از مرحله ها ی اصلی بازی می باشد .این به گونه ای است که شاون داون داستان مختص به خودش را دارد . و از این به بعد کاراکتر های جدید تر و مرحله های جذاب تری را در بازی می بینید .
مطابق اخبار تازه منتشر شده شرکت سازنده بازی shovel knight اخرین محتویات بازی اش را ارائه کرده است.بسته الحاقی showdown یک بازی ۲بعدی و چند نفره است که سبک آن جنگجویی و مدل Brawler می باشد .Showdown اوایل سال ۲۰۱۳ میلادی عضوی از برنامه Kickstarterبازی Shovel Knight بوده است. در آن هنگام سازنده های این بازی از این محتویات به اسم مبارزه حالت چهار نفره ذکر کرده بودند .
که در زمان فعلی تعداد بیشتری از آن ها را می بینیم . باید بدانید محتویاتی که فقط در این حدی که گفته شده ختم نمی‌شود و حالت های وسیع تری از آن وجود دارد، به شکلی که Showdown یک حالتی است که کاملااز هم جدا قرار گرفته اند و در آن ۴بازیکن توانایی این را دارند که با هم در قسمت های متفاوتی رقبت داشته باشند .

تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4
تاخیر بسته های الحاقی King of Cards و Showdown بازی Shovel Knight PS4

بر اساس گفته ها و اخبارات اظهار شده در سایت رسمی شرکت سازنده بازی حالت هایی که گفته شد در آخر لیست از ۱۶ کاراکتر را به خودش اختصاص داده است . که کاراکترهایپر طرفداری را مانند: شاول نایت، تمپترس و کلیت اعضای آلوده گروه Order of No Quarter در آن قرار خواهند گرفت .
حالت‌های این بازی PS4 به صورت مجانی در دسترس کلیه ی کاربران قرار گرفته و مورد استفاده آن ها می باشد .و در آن بیننده ی قسمت های همکاری چند نفره Co-op نیزمی باشیم . این حالت بازیکنان را در برابر دشمنانی می گذارد که با AIیا همان هوش مصنوعی راهنمایی شده اند .
شرکت سازنده بازیدر مورد حالت های چند نفره محیط های مبارزه بیان کرده است که قهرمان محبوبتان را در مقابل دشمنش قرار دهید و دشمن را شکست دهید و امتیازهای بیشتر بگیرید و در آخر با تعداد زیادی مینی گیم خود را آرام کنید.بهترین های بازی PS4 اورجینال را ازما بخواهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =