تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat

تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat

تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat

سازندگان این بازی در توییتر خود عنوان داشته اند که این بازی در ماه آوریل که از قبل اعلام کرده بودند منتشر نخواهد شد.
نسخه اصلی و اولیه این بازی که توسط گروه دو نفره تیم میت در سال ۲۰۱۰ انتشار یافت در همان هنگام که منتشر شد تواست تاثیر عمیقی بر روی بازی های مستقل گذارد و یکی از سخت ترین آثار در این نوع سبک سکو بازی است. حال بعد از سپری شدن سال ها خبر هایی انتشار یافته که حاکی از عرضه ی ادامه این بازی است.
این بازی را میتوان به عنوان یکی از مشکل ترین بازی های پیشانه ای دانست که با طراحی مراحل خود و سطح های بازی گیمر ها را به چالش کشیده است. این بازی پی اس ۴ می تواند از آن دسته از بازی هایی باشد که باعث شود از فرط عصبانیت از سخت بودن مراحل بازی دسته بازی خود را به طرف نمایشگر بازی پرتاب کنید.

تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat
تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat

در اولین نسخه این بازی سختی به گونه ای بود که به صورت پلکانی بالا می رفت و حتی روند بازی به جاهایی میرسید که تنها شانس بازیکن قادر بود او را در پیش بردن بازی کمک کند. بعد از معرفی این بازی طرفداران امیدوار بودند که می توانند تجربه جدیدی را بدست آورند. این بازی برای اولین بار طی سال پیش در مراسم Nindies Summer Showcase 2017 رونمایی شد و قرار بر این شد که تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی نشر شود ولی تا ماه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی به تاخیر افتاد.
در آن زمان با مشخص شدن تاریخ نشر این بازی تریلری نیز از آن در صفحه توییتر Kinda Funny نشر شد که نشان میداد طراحی مراحل آن به چه زیبایی است و از چه جلوه های بصری حرفه ای در آن بکار برده شده و همچنین موسیقی متن بسیار زیبایی که برای آن ساخته شده و اینکه این بازی به چه اندازه از سرعت بالایی برخوردار است و سیستم های سکو بازی و نماد های جدیدی از سبک مبارزات آن را به نمایش میگذارد.

و حالا طی اخبار اخیر این بازی معلوم شده که اختلال هایی در روند و پیش برد ادامه ساخت بازی Super Meat Boy Forever پیش آمده و باعث شده حتی در آن تاریخ ۲۰۱۹ میلادی نیز انتشار نیابد و برای بار دوم به تاخیر بیافتد. سازنده این باز یکه همان تیم میت هستند در توییت خود آورده اند که به احتمال زیاد این تاخیر طولانی نخواهد بود و با انتشار تریلر جدیدی از این بازی زمان عرضه نهایی آن به همراه اطلاعاتی کامل کننده نیز اعلام خواهد شد.
باید گفت که برای رسیدن این بازی به زمان گفته شده خود یعنی همان ماه چهارم ۲۰۱۹ میلادی سازندگان آن میبایست زمان بیشتری را اختصاص میداند و وقت بیشتری برای کار بر روی این بازی PS4 صرف می کردند که به طبع تصمیم بر آن گرفتند که این کار را نکنند :

” ما می توانستیم با رها کردن جسم و فکر و زندگی شخصی و اجتماعی خود این بازی را تا زمان مقرر خود برسانیم ولی این کار را نکردیم زیرا دیوانگی محض است. به اندازه کافی خوش شانس بودیم که توانستیم خود را کنترل کنیم و تصمیم بر آن گرفتیم که خود را نابود نکنیم ”

تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat
تاخیر خوردن بازی Super Meat Boy Forever کمپانی Team Meat

اینکه انتشار یک بازی به تعویق بیافتد نمی تواند خبر خوبی باشد اما از طرفی می توان امید داشت که سازنده از این فرصت به دست آمده کمال بهره را ببرد و زمان بیشتری برای خروجی بهتری از بازی را صرف کند. با تمام اینها همانطور که خود سازندگان عنوان داشتند به نظر نمی آید که این تاخیر دوم زمان زیادی را از دست دهد.
این بازی برای پلی استیشن۴, پی سی , IOS , ایکس باکس۱ , نینتندو سوییچ عرضه و پخش خواهد شد. همچنین باید خاطر نشان کرد که بازی Super Meat Boy Forever را بر روی پیشانه نینتندو سوییچ زودتر از دیگر کنسول ها می توان داشت. این بازی با این داستان شروع می شود که Dr.Fetus فرزند پسر گوشتی و Bandage Girl را می رباید و همانند نسخه سابق خود, گیمر ها باید مراحل را با عبور از موانع صعب و دشوار پشت سر گذارند و بعد از عبور از این مراحل ورژن دشوار ترشان در پیش روی آن هاست. والبته باید اشاره داشت که این بازی در حصر فروشگاه نو بنیان اپیک گیمز است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 1 =