علت تاخیر راه اندازی ویژگی های حالت کراس پلی از زبان شان لیدن

حالت کراس پلی

رئیس اصلی تمام استودیو های پلی استیشن شان لیدن است.شان لیدن اعلام کرد که حالت کراس پلی منبعی بود که بسیاری از کاربران خواستار او بودند. شان لیدن اعلام کرد : می‌خواهد که کراس پلی را به شکل کامل و جامع به دست کاربران برساند . و تمام ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهد به دلیل اینکه کراس پلی یک ویژگی چند بعدی است باید از دید تکنولوژی به آن نگاه کنیم

اظهار نظر شان لیدن در مورد حالت کراس پلی
اظهار نظر شان لیدن در مورد حالت کراس پلی

مواردی که بازیکنان می خواهند بدانند که دلیل طولانی شدن و راه اندازی کراس پلی چیست. با وجود اینکه شرکت سونی جواب این موضوع را داده است ولی باز هم کاربران را قانع نکرده است رئیس اصلی تمام استودیو های پلی استیشن شان لیدن است.شان لیدن اعلام کرد که حالت کراس پلی منبعی بود که بسیاری از کاربران خواستار او بودند. شان لیدن اعلام کرد : می‌خواهد که کراس پلی را به شکل کامل و جامع به دست کاربران برساند .
و تمام ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهد به دلیل اینکه کراس پلی یک ویژگی چند بعدی است باید از دید تکنولوژی به آن نگاه کنیم و همکاران تجاری خود را آگاه کنیم برای نتیجه گرفتن کراس پلی باید تمام جوانب را در نظر بگیریم به همین دلیل زمان زیادی برای ارائه آن لازم است بازیکنانی که بازی mine craft را داشتند آن را خریداری کرده و اعلام کردند که قابلیت کراس پلی در تمامی کنسول ها وجود دارد.
ویژگی که حالت کراس پلی دارد این است که به بازیکنان این امکان را می دهد که بتوانند حالت co-op را با بازیکنی دیگر در دستگاهی دیگر اجرا کند.
مدیرکل پی اس فور جان کودرا نام دارد.وی اعلام کرد که بعد از اینکه کلی بررسی طولانی و سردرگم کننده داشته است راهی برای فعال کردن کراس پلی برای اجرا روی بعضی بازی ها پیدا کرده است .کسانی که ps۴ داشتند زمان زیادی بود که منتظر چنین خبری بودند که بسیار شنیدن این خبر برایشان خوشایند بود.
جلن کودرا اعلام کرد که بازیکن های فورتنایت می‌توانند همزمان روی دستگاه های ps۴ و گوشی های اندروید و آی او اس و ایکس باکس و کامپیوتر بازی کنند وی عنوان کرد که این تغییر برای ps۴ خیلی بزرگ است و در حال پیشرفت دادن این موضوع هستند به گفته وی در تلاش است که بتوانند در بازی‌های متنوع این قابلیت را اجرا کنند و مزایای داشتن حالت کراس پلی این است که افرادی که ویندوز ۱۰ دارند می توانند تمامی فایل ها اطلاعات ذخیره شده خود را به ایکس باکس وان منتقل کنند.
کسانی که ps۴ داشتند و نمی توانستند با کسی که دستگاه دیگری دارد بازی کند و در یک تیم قرار بگیرند و فقط با سونی می توانستند هم تیم شوند الان با به روزرسانی ۳ و ۴ همه چیز حل شده است. با انتخاب کردن گزینه پارتی فیندر ۷ این امکان وجود دارد که بازیکنان با دستگاه‌ های پلت‌فرم به مختلف با یکدیگر در یک تیم در یک بازی همزمان بازی کنند.

حالت کراس پلی
حالت کراس پلی

البته فقط این به روز رسانی نیست برای استفاده از این ویژگی در بازی با دوستان خود باید اکانت اپیک گیمز داشته باشید برای ساخت اکانت باید یک حساب کاربری هم بسازید تنها مزیت ساختن اکانت به Epic Games استفاده از کراس پلی نیست بلکه تمامی امتیاز ها و ویژگی هایی که دارید حفظ می شود برای اینکه دوستان حالت کراس پلی پلتفرم خود را در بازی پیدا کنید چند راه وجود دارد. یک- پی سی یا مک:
از طریق لانچر درون خود بازی ،موبایل از درون خود بازی، کنسول ها، با به روز رسانی فورتنایت می توانید از طریق گزینه پارتی فیندر در منوی اصلی بازی خود دوستان خود را پیدا کنید می‌توانید بازیکن را به بازی اضافه یا حذف کنید و برای دوستانتان دعوت نامه بفرستید بعد از نصب ورژن جدید فورتنایت می توانید از طریق گوشی موبایل خود دوستانتان را در فیسبوک ps۴ و xbox که اکانت اپیک گیمز پیدا کنید.
به دلیل راه نیامدن شرکت سونی بازیکنان Xbox one و PlayStation 4 نمی‌توانند با هم بازی کنند فقط قابلیت بازی با بازیکن های pc مک یا موبایل بازی را دارند حالت کراس پلی روی pc و mac در مرحله اول باید لانچر اپیک گیمز را دانلود کنید و در همان جا به اکانت متصل شوید در کنسول های pc و mac هر کس در پارتی کراس در حال فعالیت می باشد می‌تواند در مسابقه شرکت کند.

حالت کراس پلی کپی داشتن دستگاه ps۴:

  • در صورت داشتن دستگاه ps4 و درخواست بازی با بازیکن های دیگر پلتفرم ها باید یک سری مراحل را طی کنند. البته به غیر از ایکس باکس وان.
  •  اکانت اپیک گیمز خود را به حساب کاربری لینک کنید.
  • بازیکن هایی را که می‌خواهید با آنها بازی کنید را از طریق موبایل pc یا منوی اصلی ps۴ خود به اکانت اپیک گیمز اضافه کنید.
  • در دستگاه قسمت تنظیمات رفته و فورتنایت خود را در حالت عمومی یا دوستان قرار دهید.
  • در بازی قسمت های دو نفره یا تیمی را انتخاب کنید.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =