web analytics

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل رازر فون ۲ Razer Phone 2 قسمت اول

.

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل رازر فون ۲ Razer Phone 2 قسمت اول

گوشی Razer Phone 2: چیزهایی که دوست داریم در این گوشی ببینیم
گوشی گیمینگ Razer Phone 2 تمام استانداردهایی که یک گوشی گیمینگ باید داشته باشد را داراست. این گوشی مشخصات منحصر به فردی را داراست، و از جهات متلفی شبیه به گوشی های پرچمدار است، اما صفحه نمایش ۱۲۰Hz به نظر ویزگی زیاد خوبی نیست. شرکت ریزر متوجه این قضیه است که صفحه نمایش هم باید به اندازه ی خود بازی خوب باشد.
و اکنون طبق بیاناتی که در رویداد رسمی اعلام شد، می دانیم که گوشی Razer Phone 2 قرار است در چهارشنبه ۱۰ اکتبر پرده برداری شود.
پتانسیل ارتقائی بسیارری برای گوشی Razer Phone 2 وجود دارد. از بهبودهای واضح مانند Snapdragon 845 یا حتی Snapdragon 855 گرفته تا طراحی و تغییر نرم افزار، ما لیستی از چیزهایی که انتظار داریم از گوشی گیمینگ بعدی ببینیم را گردآوری کرده ایم.
همچنین شایعاتی درباره ی این گوشی شنیده ایم که مطالب زیر را تایید کرده اند.

اصل مطلب

گوشی Razer Phone 2 چه زمانی عرضه می شود؟

هیچ خبر جدیدی درباره این موضوع وجود ندارد: گوشی Razer Phone 2 در تاریخ ۱۰ اکتبر سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. این موارد با شایعاتی که درباره ی گوشی شنیده بودیم و مبنی بر راه اندازی گوشی قبل از سال ۲۰۱۸ بود مطابقت دارند. شایعات دیگر مبت=نی بر آن هستند ک این گوشی در سپتامبر یا شاید در IFA 2018 راه اندازی شده باشد. ویدیوی پردا برداری از این گوشی را می توانید به طور کامل در سایت یوتیوب، Twitch، فیسبوک و سایت رسمی ریزر مشاهده کنید.

قیمت گوشی Razer Phone 2 چقدر است؟

این گوشی احتمالا قیمت بالا و حدود ۶۹۹ دلار خواهد داشت.

شایعات و اخبار گوشی Razer Phone 2

اگر تا به حال شک داشتیم که گوشی Razer Phone 2 قرار است عرضه شود، دیگر این شک وجود ندارد، زیرا کمپانی این گوشی تایید کرده که “دومین نسل Razer Phone” در حال توسعه است. این گزارش هیچ اطلاعات واضحی را منتشر نکرد، به غیر از اینکه اعلام کرد قرار است ” نرم افزار مشترکی منتشر شود که نرم افزار و سرویس های ما را از کامپیوتر به بازار موبایلی گسترش دهد.”
به این ترتیب ممکن است این گزارش به معنی سفارشی سازی نرم افزار، برنامه یا ویژگی هایی باشد که کمپانی ریزر برای کامپیوتر ارائه کرده است، مانند دسترسی به ورژن اندروید Razer Game Store یا ارز مجازی zGold. همچنین تصویر منتشر شده ای دیدیم که ظاهرا جلوی گوشی Razer Phone 2 را نشان می داد، اما چیز زیادی را نشان نداد، زیرا طراحی نشان داده شده تقریبا مشابه Razer Phone اصلی بود. در واقع، تنها تغییر قابل ملاحظه نازک تر شدن قاب های بالا و پایین صفح نمایش بود، هر چند که باز هم به خاطر جایگیری اسپیکرهای بزرگ، اندازه ی آن ها زیاد نازک نشده بود. البته این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است این تصویر اشتباه باشد.
گفته می شود، منابع دیگر، تصاویری از جلو و پشت این گوشی موبایل قرار داده اند و تصویر منتشر شده از جلوی گوشی با تصویر قبلی مطابقت دارد.
قسمت پشتی گوشی تغییراتی جزئی نسبت به گوشی اصلی Razer Phone دارد، این گوشی دارای لوگوی سبز رنگی است که احتمالا روشن می شود و به جای نور سفید قرار گرفته است. دوربین دو لنزه هم در قسمت مرکزی تر قرار گرفته است.
با این حال، هیچ اسکنر اثر انگشتی نشان داده نشده است، که به نظر می رسد به این معنا باشد که دوباره در قسمت دکمه ی پاور و در کناره ی گوشی قرار خواهد گرفت، و یا حتی ممکن است در صفحه نمایش جایگذاری شود.
همچنین شنیده ایم که Razer Phone 2 احتمالا از جدیدترین تراشه ی کوالکام استفاده خواهد کرد. این ادعا مستقیما از Razer exec منتشر شده، پس احتمالا درست است.
ما حتی نظری درباره ی اینکه این تراشه چه خواهد بود هم داریم، از آنجایی که به نظر می رسد این گوشی طبق معیارهای Geekbench ساخته شده باشد، پس احتمالا عرضه ی این گوشی با تراشه ی Snapdragon 845 و RAM 8 گیگابایتی همراه خواهد بود. این ویژگی ها باعث می شوند این گوشی، قدرتمندترین گوشی در بازار شود، و ما انتظار چیز کمتری را از یک گوشی گیمینگ نداریم.

مرکز خرید دات کام

مطالب مشابه

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل هواوی Honor 10 Light قسمت اول

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل هواوی Honor 10 Light قسمت اول

. تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل...

بازار پرفروش بازی های PS4 در آمریکا همچنان ادامه دارد

. یک فروش غافل گیر کننده بر روی سایت پلی...

جزئیات انتشار بازی Stellaris PS4 کمپانی Paradox Development Studios

. جزئیات انتشار بازی Stellaris PS4 کمپانی Paradox Development Studios...

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of