web analytics

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل گوگل پیکسل ۲ XL قسمت چهارم

.

تاریخ انتشار قیمت اخبار و شایعه های گوشی موبایل گوگل پیکسل ۲ XL قسمت چهارم

مروری بر گوگل پیکسل ۲ XL قسمت چهارم

مشخصات و عملکرد

  • اسنپ دراگون ۸۳۵ و حافظه ی رم ۴ گیگابایتی باعث ایجاد تجربه ای لذت بخش شده اند
  • مشخصات، همه چیز را درباره ی گوشی بیان نمی کنند

در ایونت راه اندازی گوگل، این شرکت اعلام کرد که قضاوت یک گوشی براساس مشخصاتش، چیزی را مشخص نمی کند. در حالی به دلیل پیشرفت های اخیر در محاسبات کلود و استفاده از هوش های مصنوعی برای دستیابی به تصاویر جذاب واقعیاتی نهفته است، همچنین ارزش یافتن مشخصات داخلی گوشی نیز بسیار زیاد است.
گوشی پیکسل ۲ XL مانند چیزی که در گوشی های سامسونگ گلکسی نوت ۸، وان پلاس ۵ و بسیاری از گوشی های دیگر دیدیم، از تراشه ی اسنپ دراگون ۸۳۵ و حافظه ی رم ۴ گیگابایتی بهره مند است. به طور کلی، این گوشی بسیاری از کارها را به سرعت انجام می دهد. کارهای چندگانه نیز می توانند به سرعت انجام شوند، همانطور که در عملکرد کلی بازی ها و محتوای رسانه های دانلود شده مشاهده می شود. اما برخی مواقع وجود دارند که عملکرد این مشخصات را رد می کند.
زمان بوت ۱۰ ثانیه ای این گوشی نمونه ی خوبی از کارکرد هماهنگ نرم افزارها و سخت افزارهای کوشی برای رسیدن به نتایج بهتری نسبت به گوشی های قبلی است. بدیهی است که تنها زمان می تواند مشخص کند که آیا گوگل می تواند با به روز رسانی های آینده همه چیز را پرسرعت تر کند. با توجه به امتیازات بنچمارک در مقایسه با دیگر پرچمداران، گوشی نوت ۸ با رم ۶ گیگابایتی و تراشه ی اسنپ دراگون ۸۳۵ امتیاز بالای ۶۰۰۰ را بدست آورد. گوشی Google Pixel 2 XL با رم ۴ گگابایتی خود میانگین امتیاز ۶۱۲۰ را بدست آورد و همه را متعجب کرد. در نهایت، اعداد تنها شماره هستند و با اطمینان می توانیم بگوییم که این گوشی می تواند تجربه ی استفاده از یک پرچمدار را ارائه دهد.

دوربین

  • لنز واحد عقب و جلوی گوشی بیش از کارکردی که گوشی هایی با دو لنز دارند، عمل می کند
  • حالت پرتره و لنز گوگل ترفندهایی هستند که باید مورد استفاده قرار گیرند

یکی از بزرگترین معایب گوشی های اپل این است که این شرکت همیشه بین دو مدل پرچمدار خود با استفاده از ویژگی های مختلف دوربین، تمایز قائل می شود. شرکت گوگل از این قانون پیروی نمی کند، مطمئن باشید که دوربین گوشی های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL گوگل برابر هستند. گوگل همچنین اعلام کرده است که دوربین عقب گوشی پیکسل ۲ XL را با سنسورهای دوگانه بهبود بخشیده است اما این نباید شما را تحت تاثیر قرار دهد، اگرچه بسیار وسوسه برانگیز است.
دوربین ۱۲ مگاپیکسلی گوشی در حال اپتیکی تثبیت شده است، دارای دیافراگم عریض ۱٫۸/f برای تصاویر در نور کم می باشد، و همچنین از حالت پرتره جدید برای ثبت پس زمینه های تار موثرتر استفاده می کند. این مشخصات به نظر توجه کسی را جلب نمی کند، اما باد دانست که تخصص گوگل در نرم افزار و ترفندهای پردازشی ای است که پس از گرفتن عکس اعمال می شود. برای عملکرد HDR+ خودکار باید وارد تنظیمات شده و این مشخصه را خاموش کنید، چیزی است که باعث می شود همه چیز در کنار هم قرار گیرند.
این سطوح زمانی نمایش داده می شوند که تصویر در معرض نور مستقیم و شدید خورشید قرار داشته باشد، چند بار شاتر را بزنید و همه ی تصاویر پس از آن ترکیب خواهند شد. نتیجه بسیار جذاب است، رنگ ها بسیار طبیعی بوده و طیف دینامیکی فوق العاده ای در عکس قرار می گیرد. تصاویر، دقت خوبی را نمایش می دهد، که باعث می شود این دوربین برای ثبت تصاویر شهری و منظره ها عالی باشد. تصاویری که با این گوشی گرفته می شوند با جزئیات دقیقی هستند.
تمت جزئیات از حالات چهره ها در مسافت دور تا جزئیات پیچیده ی یک گلبرگ قابل مشاهده هستند. اکثر گوشی های پرمیوم سال ۲۰۱۷ قادر به ثبت تصاویر عالی در نور آفتاب هستند، اما گوشی پیکسل ۲ XL گوگل حتی در نور مصنوعی که زیاد ایده آل نیست هم تصاویر تاثیر گذاری ثبت می کند. تصاویری که در نور کم گرفته می شوند هم روشن هستند، نمای خوبی دارند و تصاویر و سایه ها را به خوبی و با ظرافت نشان می دهند. OIS نیز در این گوشی وجود دارد، اما دیافراگم عریض نیز در این گوشی کارکرد خوبی دارد.
لنز ۱٫۸/f برای تار کردن طبیعی پس زمینه ها در تصاویر ماکرو عالی است، اما حالت پرتره به طور مصنوعی اطراف اشیاء را تار می کند. این ویژگی هم با دوربین عقب و هم با دوربین جلو به خوبی کار می کند، اما در با تار کردن دقیق اطراف مو مشکلاتی دارد. ضبط ویدیو نیز یکی دیگر از نقاط قدرت گوشی پیکسل ۲ XL می باشد. دوربین از تثبیت کننده های اپتیکال و الکترونیکی استفاده می کند تا از موارد غیرضرور و نامناسب جلوگیری کند و در نتیجه تصاویر مناسب تری را ثبت کند. ویدیوها با کیفیت ۴K و با نرخ ۳۶۰ فریم بر ثانیه ضبط می شوند، اما می توانید از کیفیت ۱۰۸۰ پیکسلی در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه نیز استفاده کنید.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of