تاریخ رویداد Xbox Series X اعلام شد

رویداد Xbox Series X

کمپانی مایکروسافت تاریخی را برای رویداد Xbox Series X که در اواخر این ماه برگزار خواهد شد اعلام کرده است، بازی Cyberpunk 2077 دویدن روی دیوار را قطع کرده و بازی Crash Banidcoot 4 دارای پرداخت درون برنامه‌ای نیست.

پس از اینکه Microsoft Store بازی را در لیست “پرداخت­‌های درون برنامه‌ای” قرار داد، حدس‌هایی درباره پرداخت درون برنامه‌ای بازی Crash Bandicoot 4 زده شد. توسعه‌دهندگان بازی Toys For Bob از توییتر برای تکذیب این موضوع استفاده کرده و بیان کردند این بازی پرداخت درون برنامه‌ای ندارد.

CD Projekt Red اجرای دیواری را از Cyberpunk 2077 حذف کرده است. طراح سطح Max Pears به GameReactor گفته است که توسعه‌دهنده به دلایل ظاهری ترجیح داده این ویژگی را از بازی حذف کند، اما همچنین بیان کرده که بازیکن هنوز هم می‌تواند “انعطاف‌پذیری زیادی” درباره حرکت در بین جهان‌­ها داشته باشد.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت تاریخی را برای رویداد زنده که اواخر این ماه برگزار می‌شود اعلام کرده است. به گفته Jeff Grubb که از سوی Video Game Chronicle هم تأیید شده، رویداد ۲۰۲۰ ایکس باکس قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئیه برگزار شود. این رویداد بر عناوین اول شخص از جمله Halo Infinite تمرکز دارد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =