تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3

تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3

تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3

تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I ۳

تاریخ انتشار این بازی که توسط استودیو بازی سازی آرت پلن در حال ساخته است. برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی شده است. اخرین نسخه از این بازی شانزده سال پیش انتشار ار داده شده بود. محتوای داستانی پیش در امدی بر داستان هایی که در قسمت های قبلی با ان ها برخورد کردیم می باشد.سنیکری اول این مجموعه در سال ۲۰۰۰ ارائه شده بود و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده بود.نسخه دوم بازی هم از محبوبیت خوبی برخورد بودو حالا طرفداران بی صبرانه منتظر انتشار نسخه سوم این بازی هستند.
سازنده بازی اقای جک ولف اعلام داشته است که روند ساخت بازی به خوبی در حال پیش روی می باشد و استودیو تادمن اینتراکتیو با انتشار تریلری درباره بازی از طرفداران درخواست کرده تا نظرات خودشان را با او در میان بگذارند. قرار بر این است این بازی در قالب شوتر اول شخص تاکی و مخفی کاری ارائه شود و بازیکن در این نسخه از ازادی عمل خیلی خوبی برخور دار خواهد بود. استودیو آرت نیز گفته است که دیوید جونز به احتمال خیلی شخصیت این بازی خواهد بود. این بازی جنگ در کره شمالی را به تصویر می کشد.
کیم جونگ ایل که رهبری کره شمالی را بر عهده دارد طی عملیاتی به ربودن و اسیر کردن شهروندان ژاپنی دست خواهد زد. هدف او از اینکار اموزش به جاسوسان و ساختن فیلم می باشد.همچنین او این کار را به این علت انجام میدهد که کسی قبول نمی کند به خواست و برای به انجا رساندن مسئولیتش در عملیات شرکت کند.
این بازی شما ماموریتی را بر عهده خواهید داشت که باید تحت ان در قالب ماموری مخفی به پایگاه وارد شوید و اطلاعاتی کسب کنید که با استفاده از ان ها بتوانید طی حمله های هوایی تمامی قرارگاهای نظامی کره شمال را منفجر کنید. در این بازی ده نقشه وجود دارد که شما برای دستیابی به اهدافتان میتوانید از ان ها بهره بگیرید.همچنین شما میتوانید وسایل نقلیه را کنترل نمایید که این به عاملی تبدیل خواهد شد که بازی را برای شما جذاب تر کند.

تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3
تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3

معرفی نسخه های قبل بازی پلی استیشن ۴ I.G.I
مخفی کاری به تنهایی مفهومی نخواهد داشت اما اگربا سبک ماجراجویی و اکشن همراه شود میتواند به بازی لذت بخش مبدل شود. این بازی از سبک مخفی کار در کنار ژانر اکشن طراحی شده است. این بازی در مقایسه با بازی هایی که در طی یک بازه زمانی ساخته شده اند بسیار موفق عمل کرده است. این بازی در کشور ایران به حمله به اردوگاه شهرت داشت.
داستان این بازی به این صورت است که شما باید با دنبال کردن عملیات هایی در چندید اردوگاه ماموریت های رابه ثمر برسانید.همچنین علاوه بر انجام دادن ماموریت ها شما قادر به انجام کارهای دیگری نیز هستید. به طور مثال شما به بالای کوهی که در انجا چندین سرباز مستقر شده اند خواهید و با برداشتن چندین اسلحه تک تیرانداز به سمت اردوگاه راهی میشوید. اما شما اجازه وارد شدن به اردوگاه را نخواهید داشت.
شما باید از طریق رفتن به برج دیدنی از هم رزمی های خود که دارند ماموریت هایشان را دنبال می کنند مواظبت کنید. یا به طور مثال به صحنه هایی مواجه خواهید شد که در ان افراد نزدیک به شما خیانت خواهند کرد و شما بدون اینکه هیچ سلاحی همراه خود داشته باشید در جنگل رها می شوید در اینجا شما مجبور هستید که با استفاده از چاقو سربازان دیگر را از پای دراورید تا بتوانید سلاح ان ها را به تصاحب خود در بیاورید.

معرفی کردن شخصیت ها در بازی PlayStation ۴

 • David liewellyn jones
  شخصیتی است که نقش اول در بازی را برعهده دارد و میتوان گفت که به طور تقریبی نود درصد ماموریت ها را به انجام می رساند.
 • Rebecca anya
  دستیار شخصیت اول بازی می باشد و کار ان راهنمایی کردن می باشد.
 • Jach priboi
  او با جماهیر شوروی قاچاقچی های اسلحه متحد می باشد.
 • Ekk
  او در شخصت زنی روسی حاضر خواهد شد که هدفش از بین بردن اروپا با استفاده کردن از بمب هسته ای می باشد.
 • Captain Harrison
  او رهبری متفقین را بر عهده دارد البته باید ذکر کرد که گاها به شخصیت اصلی داستان نیز کمک هایی می کند.

گرافیک بازی
گرافیک بازی از طراحی عالی برخوردار می باشد و تبدیل به عاملی میشود که بازیکن با شخصیت های داستان ارتباط خوبی برقرار کند. همچنین سربازها با چهره های کاملا متفاوت؛لباس و سلاح های متنوع طراحی شده اند. تنوع محیطی نیز بسیار خوب ساخته شده است از شب های سردی که در روسیه تصویر سازی می کند تا مناطق پوشیده شده از گیاهان اوکراین و مناطق کویری مصر و زندان و کاخ های ان همگی به بهترین شکل نمایش داده می شوند.

تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3
تاریخ عرضه وارائه نسخه جدید بازی I.G.I 3

گیم پلی بازی
گیم پلی بازی نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است و کنترل کردن سلاح بسیار دقیق کار شده است.اما گیم پلی بازی دارای یک نقطعه ضعف می باشد به طوریکه جهت حرکت ماوس با جهت حرکت اسلحه در صفحه نمایش کاملا برعکس می باشد و باهم تناسب ندارند.

صداگذاری در بازی
صدایی که از پرتاب کردن تیر با اسلحه به گوش ما می رسد برای هر منطقه ای متفاوت و مناسب با ان طراحی شده است یا اینکه حتی قدم زدن در مکان های مختلف صداهای متنوعی را به گوش ما خواهد رساند. به طور مثال اگر بر روی سنگ فرش راه بروید صدای چکمه و انعکاس ان را خواهید شنید اما اگر در هوای ازاد بر روی خاک قدم بردارید صدای راه رفتن بر روی خاک گوش های شمارا پر خواهد کرد. همچنین بعد از حمله کردن به دشمن و از پای دراودنش صدای کشتن شدن دشمن را خواهیم شنید. اگر شما بازی را با هدفون دنبال کنید به جذابیت های بازی افزوده خواهدشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =