تاریخ عرضه Assassin’s Creed برای کنسول بازی Nintendo Switch

تاریخ عرضه Assassin’s Creed برای کنسول بازی Nintendo Switch

بازی Assasins creed  چه تاریخی برای نینتندوسوییچ عرضه میشود؟

مدت زمان زیادی نیست که نسخه بازسازی شده و اصلاح شده بازی اساسین کرید ۳ (Assassin’s Creed 3 ) انتشار یافته است و در تمامی این مدت علاقمندان به این بازی در تردید و ابهام این موضوع بودند که آیا این بازی برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ هم انتشار خواهد یافت یا خیر؟ با توجه به استقبال بسیار خوبی که از نسخه های ری مستر بازی های قدیمی از طرف کابردان و گیمرها بازی های کنسولی دیده شده است ساخت بازی های پر طرف برای کنسول های پر مخاطب مانند پلستیشن ۴ بسیار شایع شده است.
در همین راستا شرکت UBISOFT با ساخت و انتشار نسخه جدید بازسازی شده بازی بسیار پر طرفدار Assassin’s Creed 3 تب و تاب و اشتیاق زیاد هواداران این بازی را برای رونمایی از نسخه نینتندوسوییچ بر انگیخت اما هیچگاه در مورد انتشار آن صحبتی نشد و همواره گمانه زنی هایی از سوی کاربران و خرده فروشی ها برای انتشار این بازی به گوش می رسید.
اما سرانجام شرکت یوبی سافت  خیلی هواداران این بازی را تشنه نگه نداشت و بصورت رسمی اعلام کرد که این بازی برای انواع کنسول از جمله ایکس باکس، پلی استیشن ۴ و انواع بازی های کنسولی دیگر خبر داد. با اعلام رسمی این کمپانی قرار است که در روز ۹ فروردین ماه ۹۸ یعنی ۲۹ مارس ۲۰۱۹ این بازی برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلس استیشن ۴ و کامپیوتر های شخصی رونمایی و عرضه شود.
اما این خبر بدون اشاره به نسخه نینتندو سوییچ نبود و این کمپانی برای علاقمندان و مشتاقان این خبر نیز خوش خبر بود و رسما اعلام کرد که این بازی همانند نسخه اصلی خود برای دارندگان کنسول های شرکت نینتندو سوییچ نیز  عرضه خواهد شد ولی زمان رونمایی از کمی دیرتر خواهد بود. در این خبر که به عنوان خبر بعدی و تکمیلی خیر اولیه انتشار بازی برای سه کنسول پر طرفدار بود آمده که این بازی برای کنسول های نینتندو سوییچ در زمان ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ یعنی ۲۱ می ماه ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد.
با توجه به این خبر دارندگان کنسول نینتندو نیز می توانند با کمی تاخیر با خرید و انجام این بازی در کنسول های شخصی خود لذت هر چه بیشتر را از این بازی ببرند. به نظر نمی رسد زمان ۶ هفته انتظار زمان زیادی برای به دست آوردن این بازی فوق العاده باشد. البته انتشار بازی Assassin’s Creed 3 توسط شرکت یوبی سافت تنها محدود به عرضه این بازی در نسخه ری مستر نیست و این شرکت تمامی بسته های الحاقی دیگر را نیز که برای سایر کنسول ها رونمایی خواهد کرد برای این دستگاه نیز تماما انتشار خواهد داد.
به همین دلیل می توان به جرات گفت که در اینصورت به راحتی می توانید بازی مانند Assassin’s Creed 3: Liberation را نیز با کنسول نینتندو سوییچ خود انجام داده و لذت ببرید. البته هنوز قیمت و مشخصات دقیق تری از این بازی انتشار داده نشده است و یوبی سافت تنها به این خبر که این بازی در تاریخ های فوق انتشار خواهد یافت بسنده کرده است. دارندگان کنسول نینتندو سوییچ باید سال فوق العاده ای را از همین الان برای خود متصور شوند زیرا در سال ۲۰۱۹ قرار است شرکت یوبی سافت و چندین شرکت دیگر بازی های زیادی را برای کنسول های نینتندو سوییچ رونمایی کنند.
طبق اخرین خبر ها حداقل ۱۱ بازی دیگر را این شرکت نرم افزاری غول پیکر تا پایان سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد کرد. از جمله دیگر بازی هایی که توسط این شرکت در سال ۲۰۱۹ قطعا برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی خواهد شد می توان به بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice ، The Legend Of Zelda: Link’s Awakening، Super Mario Maker 2، اشاره کرد. در ضمن باید به این نکته نیز اشاره کرد که بازی Assassin’s Creed 3 در نسخه اصلی در سال ۲۰۱۲ رونمایی شده بود و در کنسول هایی مانند ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و Wii U و حتی بر روی رایانه شخصی به خوبی همخوانی پیدا کرد و توانست به راحتی دل هواداران خود را به دست بیارود.
حالا باید دید انتشار بازی اساسین کرید ۳ (Assassin’s Creed 3 ) در اوایل فرودین ماه ۹۸ برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی آیا می تواند به همان اندازه سال های نه چندان دور طرفداران خود را قانع کند و یا آیا عرضه نسخه نینتندو سوییچ برای این کنسول ها در ۶ هفته بعد یعنی آخر اردیبهشت ۹۸ همان کیفیت بازی در سایر کنسول ها را دارد یا خیر. آنچه که مسلم است این است که شرکت یوبی سافت همواره با ارائه با کیفیت ترین بازی ها به عنوان یک کمپانی محبوب و توانا در دل گیمر ها و علاقمندان به بازی های مختلف جا داشته است و به این شرکت اعتماد زیادی هست.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − دو =