تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11

تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 PS4 به عنوان کاراکتر قابل بازی

خبر حضور کوتال کان توسط استودیوی ندرلم و با منتشر شدن تریلر تازه به همراه مبارزه کنندگان Mortal Kombat11 انتشار یافت. در اطلاعات تازه ای که در رابطه با استودیوی Nether Realm و در رابطه با آخرین قسمت از مجموعه بازی لایو استریم “کامبت کاست” از انتشار تریلر جدیدی از بازی Mortal Kombat و وجود کوتال کان تحت عنوان یکی از مبارزان برای این بازی مورد تائید قرار گرفته است. ممکن است بخواهید در مورد کاراکتر کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 مطالبی را بدانید. در واقع استودیوی ندرلم این کاراکتر را به شکل یک مبارز خیابانی نشان داده است.

این شخصیت به دلیل اینکه داری قدی بلند و مجموعه ای از حرکاتی است که می تواند ویرانگر باشد، می تواند دشمن را نیز از پای در بیاورد. به علاوه کوتال کان دارای شمشیری است که می تواند دشمنان خود را با آن به دو نیم تقسیم کند. استودیو Nether Realm موفق به انتشار تریلر گیم پلی جدیدی به جهت نمایش حرکات کوتال کان شده است، در این تریلر بیش از آنکه ما قدرت نمایی کوتال کان را ببینیم، ضرباتی را مشاهده خواهیم کرد که جکی بریگز به کوتال کان می زند. به علاوه از زمانی که جکی بریگز به عنوان یکی از کسانی که جزء مبارزان بازی مورتال کمبت ۱۱ می باشد ما حضور او و حرکاتش را حس می کنیم.

در حقیقت جکی به عنوان برنده این مبارزه در تریلر تازه بازی خواهد کرد و در پایان تریلر ما مبارزات بی رحمانه او را به وضوح خواهیم دید.
در ماه آینده و در تاریخ ۲۳ آوریل بازی Mortal Kombat 11 برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و نینتندو سوئیچ ارائه می شود. با وجود قدیمی بودن مورتال کمبت به عنوان یک گیم پلی، می توان گفت نسخه های جدید آن همیشه جذاب و جالب توجه است. همچنین همیشه خواهد توانست گیمر را به سمت خود جذب کند و این وجود ما شاهد سختی ها و مشقت هایی در طول این بازی بوده ایم. اما زمانی این بازی برای ما حس واقعی پیدا می کند که ما شاهد مبارزات و مجموعه ای از بازی های خشن باشیم. اما با این وجود مورتال کمبت عنوانی است که شاید نتوان آن را به راحتی نادیده گرفت.

بعد از اینکه ورژن بتای مورتال کمبت ۱۱ در دسترس گیمرها قرار گرفت، از جمله مواردی که مورد توجه منتقدین و هواداران این گیم بود وجود تغییرات خاصی بود که استودیو ندرلم برای این اثر در نظر داشت. البته تعدادی از افراد از این تغییرات رضایت نداشتند و برخی هم بر این عقیده بودند که این مسائل حس و حال همیشگی را از بازی گرفته است. با وجود احترامی که برای این نظر ها قائل هستیم باید بگوییم که از جمله ویژگی های خاص این بازی حفظ بازی و اصیل بودن بازی حتی با وجود یک سری از موارد خاص مورتال کمبت ۱۱ تغییرات ویژه ای را در سیستم خود داشته است.

تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 PS4 به عنوان کاراکتر قابل بازی
تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 PS4 به عنوان کاراکتر قابل بازی

بهتر این است که بگوییم مورتال کمبت ۱۱ توانسته است به خوبی تغییراتی را در سیستم گیم پلی داشته باشد و یک سری ویژگی های جدید را برای ما ارائه کند. جالب اینجاست از همان مبارزه اولی که گیمر شروع می کند این حس تغییر در او به بهترین شکل ممکن ایجاد می شود که به صورت تجربه کردن در بازی مورتال کمبت این حس به او منتقل خواهد شد. بازی مورتال کمبت در همان ۱۱ دقیقه اول خشونت و هراس را به گیمر القا می کند. حتی در بعضی از صحنه ها گیمر شاهد صحنه های خونین و تکه تکه شدن کاراکتر های جذاب این بازی است.

به طور کلی داستان بر اساس ایده ای است که در آن زمان دستکاری شده است. به طور دقیق تر می توان گفت در این بازی شیناک به عنوان یکی از کاراکتر های داستان فردی شکست خورده است که در حال شکنجه شدن توسط ریدن می باشد. پس از گذشت مدتی از بازی شخصیت منفی دیگری در بازی به نام کرونیکا حضور پیدا می کند که توانایی در کنترل گرفتن همه چیز را دارد اما توانایی اصلی شخصیت کرونیکا دستکاری در زمان است. بنابراین تولید کنندگان بازی از این ویژگی استفاده کرده و در همان ابتدای بازیPlaystation سعی کرده اند رقابت جذابی را ایجاد کنند.

تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 PS4 به عنوان کاراکتر قابل بازی
تایید حضور کوتال کان در بازی Mortal Kombat 11 PS4 به عنوان کاراکتر قابل بازی

با تمام موارد گفته شده در مورد بخش داستانی این گیم، قطعا به این نتیجه خواهیم رسید که نباید خیلی از داستانها را از بخش مربوط به گیم مورد قضاوت قرار داد حتی اگر چنین بخشی هم در این داستان نباشد نمی توان این مورد را یک ایراد به حساب آورد. به علاوه اینکه شخصیت های جدیدی که وارد این گیم می شوند چندان جذاب نیستند و بر روی روند داستان تاثیر بسزایی نخواهند گذاشت. اما در مورد بخش محتوا بازی مورتال کمبت ۱۱ هم برای کسانی که به صورت انفرادی و تک نفره دوست دارند این بازی را تجربه کنند محتوای فوق العاده ای را ایجاد کرده اند. در حقیقت این بخش همان چالش بازی آنلاین است که در این روزها تعداد بسیار زیادی از گیمر ها را به خود جذب کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =