تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT

تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT

تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT

Jump Force از آن بازی هاییست که همواره اخبار تازه ای از آن از گوشه و کنار به گوش طرفداران میرسد. این بازی در میان بسیاری از گیمرها محبوب است و به همین دلیل با اشتیاق هر چه تمام تر اخبار تازه مربوط به این عنوان را دنبال می کنند. تازه ترین خبری که از سوی استودیوی “باندای نامکو” یا همان مجموعه سازنده Jump Force اعلام شده است به اضافه شدن کاراکتری تازه به این عنوان مربوط است.
بر طبق این خـبر قرار اسـت تا Jump Force میزبان کاراکتر Dai بـاشـد. ایـن کـاراکـتـر کـه بـه مـجـمـوعـه Dragon Quest: The Adventures of Dai تعلق دارد، از این پس در میان مبارزان بازی PlayStation دوست داشتنی Jump Force به چشم خواهد خورد.
الـبـتـه تـا کنون اطلاعات زیادی در مورد کاراکترهایی که در Jump Force به بازی ملحق میشوند، در دست گیمرها قرار گرفته است. جالب است بدانید که استودیوی باندای نامکو در انتشار اولیه و رسمی این اخبار نقشی نداشته است.

تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT
تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT

انتشار این اخبار به اکانت آمریکایی این کمپانی مربوط است. این مجموعه تجاری آمریکایی با قرار دادن چندین عکس در صفحه اینستاگرام خود، سروصدای زیادی بین گیمرها به پا کردند. بر طبق تصاویری که در این صفحه قرار گرفته بود، مخاطبان متوجه حضور کاراکترهای تازه ای از قبـیـل: Jotaro Kujo و Dai شـدنـد. Jotaro Kujo از مجموعه JoJo’s Bizarre Adventure به Jump Force اضافه شده بود و همان طور که پیشترهم گفتیم، Dai هم از Quest: The Adventures of Dai به دنیای جذاب و دوست داشتنی Jump Force پا گذاشته بود.
نکته جالب اینکه تا کنون اکانت آمریکایی باندای نامکو اطلاعاتی را در مورد کاراکترهای تازه بازی در اختیار گیمرها قرار نداده بود و این اولین باری بود که با انتشار چند تصویر، مخاطبان را در جـریان رویـدادهـا و اخبار تازه بازی قرار میداد. این تغییر سیاست برای بسیاری از مخاطبانی که با سیاستهای کاری باندای نامکو آشنایی دارند، جالب و متفاوت بود. البته ناگفته نماند که باندای نامکو هنوز هم حضور Jotaro Kujo را به طور رسمی اعلام نکرده است.
اما بهتر است به تصاویری که اکانت آمریکایی این کمپانی منتشر کرده است، خوشبین باشیم. ضمن اینکه به زودی تکلیف Jotaro Kujo مشخص خواهد شد و کاربران در جریان حقیقت قرار میگیرند.
حالا بهتر است کمی هم در مورد کاراکتری که حضورش در بازی قطعی شده است یا همان Dai صحبت کنیم. افرادی که به مبارزات رنگارنگ و متنوع علاقه دارند، باید از حضور Dai در Jump Force به شدت خوشحال شوند .

تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT
تایید شخصیت Dai در بازی Jump Force PS4 کمپانی SPIKE CHUNSOFT


زیرا میتوانند این کاراکتر را در دو فاز متنوع در بازی داشته باشند. فاز اول به حضور Dai در میدان مبارزه با استفاده از شمشیر مربوط است و فاز دوم به استفاده Dai از جادوهای مختلف و متنوع در میدان نبرد تعلق دارد.
نکته جالب دیگر اینکه تولد Dai به بازی های Dragon Quest باز می گردد. درست در همان زمان ها بود که کمپانی اسکوئر انیکس این کاراکتر را به بازی بازان و علاقمندان معرفی کرد.
این موضوع نشان میدهد که Dai پیش از اینکه کارش به مجله شونن جامپ کشیده شود هم شناخته شده بوده است. از همه مهم تر اینکه حضور Dai در Jump Force یک اتفاق تازه است و پیش از این چنین سابقه ای وجود نداشته است که باندای نامکو از کاراکتری به غیر کاراکترهای موجود در ساخته های استودیوی خود کمک بگیرد. اما حالا در مورد Dai این اتفاق افتاده است. همان طور که گفتیم این کاراکتر به کمپانی اسکوئر انیکس تعلق دارد و حالا به یک کاراکتر محبوب و قابل کنترل در Jump Force در آمده است.
افرادی که تمایل دارند در مورد زمان عرضه Jump Forceبیشتر بدانند، باید بگوییم که این عنوان که به نظر می رسد از جذاب ترین بازی های سال ۲۰۱۹ باشد، در تاریخ ۱۵ فوریه یا همان ۲۶ بهمن ماه به دست علاقمندان می رسد.لذا افرادی که دارای کنسول پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی هستند، می توانند دنیای جذاب و متفاوت Jump Force را تجربه کنند.

آشنایی با بازی Jump Force
Jump Force یک بازی دوست داشتنی برای افرادی است که به دنبال عناوین مبارزه ای می گردند. در این بازی همه چیز برای یک نبرد تمام عیار مهیا شده است. در حقیقت سازوکار Jump Force با توجه به مبارزات و نبردهای متنوع چیده شده است. گیم پلی این بازی جذاب است و میتواند برای مدت ها علاقمندان به بازی های مبارزه ای را به خودش جذب نماید. گرافیک بازی واقعا پر زرق و برق و زیبا است.
البته به نظر می رسد گاهی این زرق و برق بیش از حد اندازه می شود و موجب می شود تا دشمنان از نگاه گیمر جا بمانند.
یادتان باشد که در Jump Force برای هر سه شخصیت بازی یک نوار سلامت در نظر گرفته شده است. لذا در صورتی که یکی از کاراکترها نوار سلامتش را از دست بدهد، در کمال ناباوری خواهید سوخت! شما در Jump Force امکان شخصی سازی کاراکترها را خواهید داشت.
البته شاید در نگاه نخست این شخصی سازی چندان به دلتان ننشیند و تصور کنید که اختیارات کمی در این رابطه دارید. اما بالاخره می توانید تغییراتی دراجزای صورت کاراکتر مورد نظرتان به وجود آورید.
در نهایت باید بگوییم که Jump Force توان بالایی در درگیر کردن گیمرها دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =