تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6

تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6 PS4

آیا استودیوی Atlus را می شناسید؟ آیا تا کنون بازی های این مجموعه را امتحان کرده اید؟ اگر از طرفداران استودیوی Atlus هستید، در این مقاله با ما همراه بمانید تا شما را در جریان تازه ترین اقدام این استودیو قرار دهیم. اقدام تازه استودیوی Atlus چه بوده است؟

این روزها مجموعه های بازی ساز زیادی مشغول به فعالیت هستند. هر یک از این مجموعه ها تیمی مجرب را در برگرفته است که پس از نشست ها و تبادل نظرهای فراوان دست به تولید محصولات ویدئویی می زنند. در هر یک از این مجموعه های بازی سازی ایده های پر رنگ و لعابی در جریان است که برخی از این مجموعه ها در به واقعیت تبدیل کردنشان موفق تر هستند.

تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6 PS4
تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6 PS4

البته برخی دیگر از کمپانی های بازی ساز هم با گذشت زمان و عرضه به روزرسانی های متنوع شرایط را بهبود می بخشند.آن چیزی که واضح است، این است که صنعت بازی های ویدئویی رو به رشد است و روز به روز قدرتمند تر از قبل می شود. همین موضوع موجب شده است تا استودیوهای تازه ای برای کسب موفقیت های روزافزون به این صنعت پا بگذارند.نکته ای که تمامی بازی سازان باید به آن توجه داشته باشند، به کسب رضایت مخاطبان و در واقع مشتری مداری مربوط است.

تا زمانی که یک مجموعه بازی ساز به نظرات کاربران و مخاطبانش اهمیت ندهد، نمی تواند به کسب موفقیت امیدوار باشد. استودیوی Atlus یکی از مجموعه های بازی ساز نام آشنا است که تا کنون عناوین مختلفی را به این صنعت وارد کرده است. به نظر می رسد که این استودیو هم شرط بقا در صنعت بازی های ویدئویی را به خوبی درک کرده است. زیرا به تازگی دست به یک نظرسنجی گسترده زده است تا بهتر در جریان خواسته ها و سلایق مخاطبانش قرار بگیرد.

به تازگی استودیوی Atlus یک نظرسنجی برگزار کرده است و در طول آن سوالات بامزه و البته کاربردی از مخاطبان پرسیده است. نخستین موردی که نظر مخاطبان را در این نظرسنجی جمع کرده بود، به ژاپنی بودن این پرسش نامه مربوط می شد. تمامی سوالات موجود در این پرسش نامه به زبان ژاپنی درج شده بود که ما تصمیم داریم کلیاتی در مورد آن را در اختیارتان بگذاریم. سوالات Atlus از کاربران بسیار گسترده بود.

اولین سوال این مجموعه از طرفداران به Persona مربوط بود. این استودیو از مخاطبان پرسیده بود که آیا به ساخت یک نسخه تخته ای از این بازی علاقه دارند یا خیر؟این استودیو در ادامه هم نظر کاربران را در مورد بازی های نقش آفرینی، شوتر و مبارزه ای پرسیده بود. البته در انتهای تمامی این سوالات با زهم در مورد بازی Persona از مخاطبان سوال پرسیده بود. Atlus از مخاطبان خواسته بود تا نظرشان را در مورد ساخت Persona 6 اعلام نمایند.

پس از اینکه کلیاتی در مورد بازی های مورد علاقه مخاطبان پرسیده شده بود، از آنها خواسته شده بود تا پلتفرم مورد علاقه خود را انتخاب کنند. در این بخش تمامی پلتفرم ها عنوان شده بودند و مخاطبان می توانستند از میان پلی استیشن ۴، پلی استیشن ویتا، پلی استیشن وی آر، پی سی، نینتندو سوییچ، اندروید، آیفون و … یکی را انتخاب کنند.

در ادامه هم از آنها در مورد بازی های محبوبشان پرسیده شده بود. Atlus از مخاطبانش خواسته بود تا نظرشان را در مورد بازسازی نسخه های قدیمی بازی ها بگویند. در ادامه این نظرسنجی لیستی عظیم از بازی های متنوع تولیدی Atlus آورده شده بود تا مخاطبان از میان آنها یکی را انتخاب کنند. مخاطبان باید بعد از انتخاب بازی مورد علاقه خود، باز هم پلتفرم موردنظرشان را برای انتشار نسخه بازسازی شده اعلام می کردند. در ادامه استودیوی Atlus در مورد بازی های فرعی و اصلی این استودیو سوال پرسیده بود.

تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6 PS4
تبادل نظرات استودیو Atlus درخصوص ساخت بازی Persona 6 PS4

یکی دیگر از دغدغه های Atlus که در این نظرسنجی به آن اشاره شده بود به دانستن نظر مخاطبان در مورد همکاری این استودیو با سایر شرکت ها مربوط بود. Atlus از مخاطبان خود خواسته بود تا نظرشان را در مورد همکاری این مجموعه با سایر کمپانی های بازی ساز اعلام نمایند. استودیوی Atlus از مخاطبان خود خواسته بود تا نظرشان را در مورد پلتفرم منتخب و محبوب خود برای عرضه بازی های تازه اعلام کنند.

در ادامه هم از انها پرسیده شده بود که ترجیح می دهند بازی های Persona و سری بازی های Etrian Odyssey را بر روی کدام کنسول ها دنبال نمایند.به طور کلی مخاطبان و بازی بازان از این دست از نظرسنجی ها که به منظور ارتقای محصولات برپا می شوند، استقبال می کنند. زیرا با شرکت در این نظرسنجی ها می توانند محصولات باکیفیت تر و البته نزدیک تر به سلیقه خود را مشاهده کنند.

اگر چه استقبال از این نظرسنجی خوب بود، اما این استودیو برای جذب هر چه بیشتر مخاطبان جایزه ای را هم در نظر گرفته بود. بدین ترتیب کاربران می توانستند با شرکت در این نظرسنجی طراحی اولیه بازی Project Re Fantasy را مشاهده کنند. به نظر می رسد این بازی پلی استیشن ۴ که مراحل اولیه ساخت ان به استودیوی ZERO سپرده شده است، به زودی به یکی از بازی های دوست داشتنی و محبوب تبدیل شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + شانزده =