تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف از سوی سونی

تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف

سونی ژاپن تصمیم بر افزایش ویژگی ها گرفته است که در آن تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف محقق می شود. همچنین با آن می توان play station network را شارژ کرد که خود یک سرمایه جداگانه به شمار می آید.

تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف
تروفی PlayStation

پلی استیشن همیشه جزء کنسول هایی بوده است که به کاربران خود ویژگی هایی فراتر از دیگر کنسول ها اهدا کرده است اکنون یک ویژگی خاص به وجود آورده است که در این ویژگی خاص کاربران قادرند مقدار پولی که در بازی به دست می آورند را جمع آوری کنند و آن را در راه های دیگر مثل خرید یک قابلیت، یک اسلحه و یک تجهیزات برای بازی خود خرج کنند. یعنی پولی که در بازی به دست می آورند بیهوده نیست و می توانند آن را استفاده کنند.

در بازی های دیگر و در کنسول های دیگر در طول بازی کاربران هرچه قدر پول و سکه در بازی به دست آورند کاملا بیهوده بوده و با آن نمی توانند هیچ کاری انجام دهند و با ورود چنین قابلیت جذابی دیگر کاربران قادر نیستند به اجبار برای داشتن تجهیزات و وسایل، وجه نقدی پرداخت کنند. چند روز پیش یک جلسه مهم مطبوعاتی تشکیل شد که در آن سونی و دیگر اعضای مجموعه سونی و توسعه دهندگان و سازندگان حضور داشتند.

موضوع این جلسه در ارتباط با آینده پلتفرم پلی استیشن و همچنین psn بود که تصمیمات بسیار مهمی در ارتباط با آینده آن ها گرفته شد و گفته شد که باید در این زمینه سرمایه های زیادی خرج شود تا بتوانیم سرگرمی ها، قابلیت ها و ویژگی های بیشتری را برای پلی استیشن فراهم کنید تا کاربران مورد علاقه به این پلتفرم را از این کارهای مهم خود خوشنود سازیم و جلب توجه این کاربران مساوی است با آینده ای درخشان در این زمینه و رشد روز افزون سرمایه سونی که می تواند باعث شود بقیه کاربران دیگر پلتفرم ها نیز به سمت پلی استیشن رو آورند و کم کم بازار پلتفرم های غیر از پلی استیشن بسته شود.

پس با این کار می توانیم سطح کیفیت و میزان سرگرمی رقبا را زیر سوال ببریم و تا حد امکان راهی برای رشد آن ها باقی نگذاریم. کمپانی سونی در پی این اقدامات لازم خود نگران پلتفرم دیگر که ایکس باکس وان بود شد و گفته شد که ما پلی استیشن ۴ را با کیفیت کمتری از ایکس باکس وان منتشر کردیم و همچنین کاربران ایکس باکس وان را پس از اضافه کردن قابلیت های خاص باید به چه بازی ای دعوت کنیم. همچنین کاربران ایکس باکس وان بسیار بیشتر از پلی استیشن بوده که اکنون مجبوریم به آن ها اعلام کنیم پلی استیشن سرو گردنی از ایکس باکس وان بالاتر است.

تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف
تروفی PlayStation

تبدیل تروفی PlayStation به‌پول قابل مصرف

ایکس باکس وان همیشه طرفداران خاص خود را دارد آن هم به علت وجود کیفیت گرافیک بالا در آن است و ممکن است در این روند جلو دار پیشرفت پی اس ۴ شود و کاربران ایکس باکس وان جلوی رشد پلی استیشن را بگیرند. بنابر این سخنان گفته شده در این جلسه بر محور فروش و نگرانی روی کاهش فروش و رشد پلی استیشن و افزایش رشد ایکس باکس وان بوده است.
یکی دیگر از موضوعاتی که در این جلسه مهم بین مدیران و سرمایه گذاران مطرح شد، بحث در ارتباط با افزایش خدمات دهی سونی برای بازی ها و کنسول های خود بود و گفته شد که حتما سونی باید هسته تمرکز خود را روی بخش بازی ها و قابلیت های اینترنتی صرف کند تا بتوان یک اثر بی نظیر ارائه کرد که از هیچ نظر نیز نمی لنگد و کامل و جامع است همچنین کاربران را از حضور خود پشیمان نخواهد کرد و به صورتی که الان عمل می کند دیگر ادامه ندهد و سخت افزار را رها و به نرم افزار و اینترنت بازی اهمیت دهد که سونی در این رابطه نظر را تایید کرده و تصویب شده است که از سخت افزار به نرم افزار اقدامات خود را تغییر دهد.

به منظور تروفی کاربران، سونی ژاپن تصمیم بر افزایش ویژگی ها گرفته است که در آن تبدیل تروفی PlayStation به‌ پول قابل مصرف محقق می شود. همچنین با آن می توان play station network را شارژ کرد که خود یک سرمایه جداگانه به شمار می آید. این مزایا و امتیازات به وجود آمده به صورت: ده تروفی پلاتین که هزار امتیاز، صد تروفی نقره که شامل صد امتیاز، بیست تروفی طلایی که حاوی دویست و پنجاه امتیاز است می باشد. مزیت دیگر این است که خود کمپانی به ازای هر هزار امتیازی که کاربر به دست می آورد یک عدد کارت هدیه ده دلاری به بازیکن جهت خرید ویژگی و قابلیت های جدید هدیه می دهد و تروفی ها به همین شیوه جمع می شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =