جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4

داستان دومین قسمت از بازی دستینی، ماجراهای پیش آمده پس از بسته‌الحاقی Destiny: Rise of Ironرا به تصویر می کشد، درست از جایی که در پی تجاوز لژیون‌های سرخ، انسان ها آخرین شهر باقی مانده را هم از دست می دهند و شهر سقوط کرده به تصرف این لژیون ها درآمده است. در این هنگام نور یا Lightنیز از میان رفته و موجب شده گاردین‌ها ضعیف تر از همیشه به فکر فرار باشند. سکانس های ابتدایی بازی Destiny 2 تب وتاب بالایی دارد و مطمئنا هوادران قدیمی دستینی را با خود همراه خواهد کرد.
همان وقتی که گاست در اوج دلسردی به دنبال راه نجاتی است و موسیقی بازی به زیباترین شکل ممکن نواخته می شود. از هم گسیختگی اتحادی که سالیان دراز پابرجا بود و گاردین‌های پراکنده که دیگر از نور قدرت دهنده بی بهره اند، محور اصلی داستان Destiny 2 را شکل داده است. هر چند بازی به خوبی آغاز می شود اما باید بدانید که داستان بازی به تدریج روایت عمقی ماجرا را از دست می‌دهد و هر چه پیش تر می رویم شکلی سطحی به خود می گیرد.

بارگذاری طولانی‌ بازی یکی از مشکلاتی است که در طول بازی Playstation با آن روبرو خواهید شد. همین امر سبب می شود بخش زیادی از زمانی را که برای بازی کردن در نظر گرفته اید از دست بدهید. این مسئله به خصوص در بارگذاری های ساده کاملا به چشم می آید. از دلایلی که موجب می شود برای بازی کردن این همه انتظار بیهوده بکشید کاملا آنلاین بودن بازی Destiny 2 است. که همین امر علت اصلی مشکلات سرورها در روزهای نخست عرضه بازی بود.

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4
جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4

از این گذشته که این بارگذاری ها اتلاف گر زمان هستند، لودینگ های طولانی بازی از عواملی اند که سرشته خط داستانی را از دستان بازیکن گرفته و مانع ارتباط کامل او با وقایع بازی می شوند. می توان با درصد بالایی گفت که استودیوی بانجی (Bungie) در ارائه داستانی ریشه دار برای ۲ Destiny ناتوان بوده و لذا اگر هم در بخش هایی از این نظر مطلوب عمل کرده مرهون صداگذاری، جلوه های تصویری ویژه زیبا و در راس آن ها موسیقی متنی بی نظیر است.
به نظر می رسد سازندگان از این ضعف در بخش داستانی آگاه بوده اند و نمایش صحنه‌های شورانگیز و بزرگ تنها به این نیت بوده تا این کوتاهی کمتر به چشم مخاطب و بازیکن بیاید. هر چند بانجی در این زمینه نیز کاملا موفق نبوده است. بخش داستانی Destiny 2 فارغ از ماموریت‌های فرعی، آنچنان طولانی نیست و تنها سد پیش رو برای اتمام سریع بازی ناکارآزمودگی بازیکن است.

هر چند بازی در بخش داستانی و نیز در لودینگ ها با مشکلاتی اساسی روبروست اما با این حال می توان Destiny 2 را یک تیراندازی درجه یک با تمام عناصر موردنیاز برای غرق کردن گیمر در بازی دانست. این بازی با داشتن نقش‌آفرینی های متعدد که با قابلیت‌های آنلاین تلفیق شده موجب شده تا بازیکن در طول بازی کردن دستینی شماره دو به هیچ وجه احساس دلزدگی نکند. هنگامی که در حال تجربه بازی هستید قطعا به این نکته پی خواهید برد که گیم‌پلی بازی شلوغ بوده و از هر طرف دشمنان به سمت شما یورش خواهند آورد.
در نسخه دوم دستینی با دشمنان زیادی از انواع مختلف روبرو می شوید و هر سیاره و قمر دشمنانی تازه با ویژگی های ظاهری جدیدی دارد. با اینکه دشمنان شما در Destiny 2 ویژگی های ظاهری گوناگونی با همدیگر دارند، اما کافی است تا در نحوه برخورد آنها با خودتان دقیق شوید، همگی الگوهایی ثابت و بدون تنوع از مبارزه را ارائه می کنند. و در این بازی تنها کاری که باید بکنید فراهم کردن سلاحی برای خودتان است و این جاست که دیگر چیزی جلودار شما نیست و هر دشمنی که در برابر شما سبز شود سرنوشتی جز نابودی نخواهد داشت.

قسمت دوم دستینی از این منظر که امکان شخصی‌سازی جنگ افزارها، پوشش‌ها و سایر المان ها را در اختیار بازیکن گذاشته بسیار متنوع عمل کرده است به گونه ای که در هیچ یک از زمان های بازی احساس تکراری بودن و دلزدگی نخواهید کرد. بازی Destiny 2 تعادل را در به نمایش درآوردن لباس‌ها، جنگ افرازها و نیز وسائل نقلیه‌‌ رعایت کرده و هر موقع که نیاز به تفنگ یا شمشیری جدید داشته باشید، آن را حاضر و آماده پیش روی‌تان خواهید دید.
با وجود اینکه چنین قابلیتی جست وجو در ‌فضای بازی را بی‌هویت کرده، اما توانسته پیوستگی روند بازی را حفظ کند. هر چند که عدم تنوع چالش‌ها موجب شده است تا قشر گیمرهای کارکشته آنچنان که باید و شاید خود را درگیر بخش داستانی بازی احساس نکنند و این قسمت بیشتر مخاطبش را از آن هایی تنها برای سرگرمی به سراغ بازی رفته اند انتخاب کند. خوشبختانه سازندگان حالت Co-op یا چند نفره را برای بازی در نظر گرفته اند که تجربه‌ای فوق‌العاده است.

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4
جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Destiny 2 برای مدتی محدود روی PS4

در توضیح حالت Co-op باید اشاره کرد که، این حالت سهل الاجرا و خالی از مشکل است و در صورت دسترسی به شبکه ای پایا و ثابت ، قادر خواهید بود تا با عضویت در کلن(Clan ) به تجربه بازی گروهی با دوستان بپردازید. شاید همین ایرادات بازی در بخش های مختلف بود که کمپانی اکتیویژن و استودیو بانجی تصمیم به عرضه رایگان دو روزه بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ کردند تا به نوعی تبلیغی باشد برای Destiny 2.
تمامی حالت‌های بازی در طول این رویداد، همچون بخش داستانی و بخش آنلاین، کاملا در دسترس بازیکنان قرار گرفته بودند و آنها قادر بودند تا تمام حالت‌های بخش Co-op یا چندنفره بازی Destiny 2 را تجربه کنند. از این گذشته نیز گفته شده بود که اگر بازیکنان خواستار خرید بازی اصلی باشند، تمامی پیشرفت‌ها و دست آوردها در طول این رویداد رایگان، به بازی اصلی منتقل خواهند شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =