جنبه تزئینی تجهیزات بازی Mortal Kombat 11

تجهیزات بازی Mortal Kombat 11

استودیو ندررلم که سازنده بازی Mortal Kombat 11 می باشد، برای این بازی یک سیستم تجهیزاتی در نظر گرفته که با اندکی بررسی آن، به این موضوع پی می بریم که سیستم تجهیزاتی تعبیه شده در ساختار این بازی به سیستم تجهیزاتی بازی Injustice 2 کم شباهت نبوده و وجه اشتراکاتی میان این دو بازی از این جهت یافت می شود.

بازی Mortal Kombat 11
بازی Mortal Kombat 11

بیشتر افراد با بازی محبوب و پر طرفدار Mortal Kombat 11 آشنایی دارند و تا حدودی کم و بیش با ویژگی های این اثر آشنا هستند. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی یکی از حالات و ویژگی های این بازی بپردازیم و آن هم مربوط می شود به ویژگی تجهیزات موجود در این بازی که حضور آنها چه تاثیری در بازی خواهد داشت. به همین دلیل اگر مایلید، در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

استودیو ندررلم که سازنده بازی Mortal Kombat 11 می باشد، برای این بازی یک سیستم تجهیزاتی در نظر گرفته که با اندکی بررسی آن، به این موضوع پی می بریم که سیستم تجهیزاتی تعبیه شده در ساختار این بازی به سیستم تجهیزاتی بازی Injustice 2 کم شباهت نبوده و وجه اشتراکاتی میان این دو بازی از این جهت یافت می شود. تنها تفاوتی که در این زمینه میان این دو بازی می توان در نظر گرفت، این است که در بازی Injustice 2 سیستم تجهیزات به گونه ای در حالت تعادل قرار دارد، حال آنکه این موضوع در بازی Mortal Kombat 11 صدق نمی کند.

شاید برای برخی از گیمرها این خبر تا حدودی ناراحت کننده باشد که تجهیزات موجود در این بازی هیچ تاثیری در روند حرکات و ویژگی های کاراکترهای بازی نخواهند داشت و تنها در شخصی سازی کاراکتر بازی به گیمر کمک خواهند کرد. پس می توان این گونه گفت که شما در استفاده و بکارگیری از توانایی های کاراکترتان به تنهایی باید عمل کنید و تجهیزات در این زمینه به شما هیچ کمکی نخواهند کرد.

تجهیزات بازی Mortal Kombat 11
تجهیزات بازی Mortal Kombat 11

صحبت های تهیه کننده بازی Mortal Kombat 11 در مورد تجهیزات این بازی

البته اگرچه تجهیزات در این بازی خیلی به شما کمک نمی کنند، اما بر اساس صحبت هایی که تهیه کننده این بازی در این مورد داشته است، ظاهرا جایگزینی به جای تجهیزات برای کمک به گیمر در نحوه عملکرد کاراکتر در نظر گرفته شده است. بنابراین در ادامه بخشی از صحبت های تهیه کننده بازی Mortal Kombat 11 را برایتان مطرح می کنیم. ترور تراب که در واقع یکی از تهیه کنندگان این بازی در استودیو ندررلم است.

در مورد تجهیزات بکار گرفته شده در این بازی اعلام کرد که تجهیزات موجود در این بازی فاقد هرگونه سطحی که باعث بهبود روند عملکرد کارکتر شود، می باشد و می توان ایگونه در نظر گرفت که وجود و حضور آن ها در بازی تنها حالتی تزئیناتی داشته و دربرگیرنده چیز دیگری نمی باشد. همچنین او توضیح داد که در کنار این موضوع، آیتم هایی برای Mortal Kombat 11 در نظر گرفته شده که استفاده از آنها می تواند نحوه عملکرد برخی از حرکات ویژه را در کاراکترها بهبود بخشد.

این آیتم های خاص که از آنها با عنوان آگمنت ها یاد می شود، این توانایی را دارند که گیم پلی و نحوه بازخورد حرکات و… را دستخوش تغییر و تحولاتی کنند. ترور تراب در مورد آیگمنت ها می گوید که آنها عملکرد متفاوتی در مقایسه با تجهیزات خواهند داشت و گیمرها می توانند حین بازی و در شرایط گوناگون به آنها دسترسی پیدا کنند. همچنین شما با استفاده از آیگمنت ها می توانید هر یک از کاراکتر های بازی را شخصی سازی کنید.
یعنی هر یک از کاراکتر ها می توانند از آیگمنت های گوناگونی برخوردار باشند که در مقایسه با آیگمنت های کاراکتر دیگری متفاوت و متمایز می باشند. همچنین توجه داشته باشید که بازی Injustice 2 برای اینکه کاربرانش بتوانند به تجهیزات بازی دسترسی لازم را داشته باشند، از عنوانی به نام “لوت باکس” استفاده کرد و این عنوان در بازی Mortal Kombat 11 وجود نخواهد داشت.

اد بون که از دیگر تهیه کنندگان این بازی است، توضیح داد که لوت باکس ها در پرداخت های درون برنامه ای این بازی قرار نخواهند گرفت. بنظر می رسد که ندررلم برای دسترسی کاربران به آیتم های ذکر شده از پول استفاده خواهد کرد و کاربران با پرداخت پول می توانند آیتم های مورد نظرشان را خریداری نموده و از آنها در بازی استفاده لازم را ببرند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ یا همان ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی و همین طور نینتندو سوئیچ منتشر شده است. قرار بود که این بازی برای نینتندو سوییچ نیز منتشر شود ولی بنا به دلایلی انتشار آن برای این پلتفرم به تاخیر افتاد.در پایان امیدواریم که اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =