بلاگ

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

مدتی پس از آن که بازی محبوب و بسیار پر طرفدار جی تی ای وی که در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شده بود ، راک استار هم این بازی را به صورت بهینه شده برای پلی استیشن ۴ محصول شرکت سونی و هم برای ایکس باکس وان محصول شرکت مایکروسافت به بازار برای کاربران و گیمر های به شدت علاقه مند به این بازی عرضه کرد.
هم اکنون نیز تعداد بسیار زیادی از جوانان و نوجوانان سراسر دنیا مشتاقانه این بازی را به روی کنسول های پلی استیشن ۴ یا ایکس باکس وان خود بازی می‌کنند.
همچنین تقریبا هر کسی که با بازی های کنسولی و انواع آن ها آشنایی دارد، از انتشار این بازی کمی پس از آن که برای کنسول ها معروف شد، برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی هم کاملا مطلع است. در طی این سال‌ها این بازی نه تنها توانسته است محبوبیت خود را به خوبی حفط کند.

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

بلکه روز به روز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در حدی که دیگر عده ی زیادی با این بازی از طریق رایانه های شخصی، نسخه های شبیه سازی شده برای تلفن های هوشمند و غیره آشنا شدند. عده ی زیادی رمز های هک برای این بازی تعیین کردن و حتی عده ای از طریق این بازی به کسب درآمد رسیدند.
این بازی از همان ابتدای ورودش به بازار طرفداران بسیاری را جذب خود کرد و توانست به راحتی در دل گیمر ها برای خود جا خوش کند. رقابت های متعددی بر سر این بازی میان افراد صورت گرفت. جذابیت این بازی ماجرا جویانه با چاشنی کمی خشونت و استقلال توانست به خوبی نوجوانان را که تشنه ی این موارد بودند به سوی خود جذب کند. نوجوانان توانستند در این بازی فضای متفاوت و دلنشین را تجربه کنند.
این بازی یکی از پر درامد ترین بازی های شرکت راک استار گیمز شمره می شود که تا به اکنون نسخه های مختلف آن در سراسر جهان به فروش رسیده و می رسد.
اکثریت جوانان تجربه ی بازی کردن این گیم را چه در کامپیوتر شخصی خود و چه در کنسول های بازی دارند. تعداد بسیار قابل توجهی از این افراد مشتاقانه منتظر آپدیت های جدید این بازی هستند و میخواهند این بازی مهیج را که به نظرشان هیچ وقت خسته کننده نمی شود.
در قالبی جدید تر ببینند و تجربه ی بازی اش را داشته باشند. انتظار نمی رود که شرکت راک استار گیمز به این راحتی ها هم بیخیال اپدیت این بازی بشود و این حجم از علاقه ی کاربران و گیمر های دو شرکت بزرگ را نسبت به دریافت نسخه ی جدید بازی بی پاسخ بگذارد.

البته می توان به شرکت تولید کننده ی این بازی یعنی شرکت محبوب راک استار گیمز، برای این تاخیر کاملا حق داد. چرا که زمانی که یک بازی این قدر طرفدار دارد ، باید در اپدیت جدید بسیار ارتقا یافته تر و حرفه ای تر فعالیت کند و به بهترین شکل جلوه کند. چنان که بتواند همانند نسخه ی قبلی سال ها محبوبیتش را حفظ کند و از لیست بازی های مورد علاقه ی نوجوانان و جوانان گیمر خارج نشود.
از طرفی دیگر نسخه ی دوم یک بازی Playstation 4 کامپیوتری نیازمند خلاقیت بیشتری نسبت به نسخه ی اول می باشد و بنا بر این تفسیر می توان گفت ساخت یک محصول به این حد قدرتمند زمان تقریبا زیادی نیاز دارد. اما از نظر کاربران این زمان به پایان رسیده است.

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

تحت توسعه قراردادن بازی Grand Theft Auto 6

کم‌کم از گذشت تقریبا ۶ سال از عرضه ی نسخه پنجم این بازی محبوب می گذرد. به نظر می رسد شرکت سازنده ی آن برای ساخت نسخه ی بعدی این بازی برنانه هایی را آغاز کرده است. با این که این اخبار از طرف راک استار به هیچ وجه تائید نشده اند اما به شدت برای کاربران به چند دلیل قابل باور است.
یکی از دلایلی که کاربران برای باور این مطلب می اورند ، گزارش فعالیت بین مایکل طراح سه بعدی انجمن جی تی ای می باشد، بر طبق این گزارش این فرد از دسامبر ۲۰۱۷ تا آوریل ۲۰۱۸ در شرکت راک استار گیمز فعالیت داشته است.
از بازی هایی که این فرد پر طرفدار روی آن ها کار کرده و فعالیت داشته است، می توان به رد دد رمپشن ۲ اشاره کرد. این بازی یکی دیگر از بازی های بسیار محبوب در میان گیمر ها می باشد.
همچنین آخرین بازی منتشر شده توسط شرکت محبوب راک استار همان رد دد ردمپشن ۲ بوده است که جوایز متعددی از فستیوال های مختلف در سراسر جهان برنده شده است. شاید این هم یکی دیگر از دلایلی است که کاربران میخواهند جی تی ای ۶ هم به کارنامه ی درخشان این شرکت اضافه شود.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =