تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن ۴

تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن 4

تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن ۴

تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن ۴

توسعه و پیشرفت در صنعت تولیدات بازی‌های رایانه‌ای در دهه اخیر شاهد پیشرفت بسیار چشمگیری بوده است. این توسعه هم در زمینه تولید انواع کنسول‌های پیشرفته بازی‌های ویدئویی بوده و از طرف دیگر تاثیر آن بر روی صنعت بازی‌های رایانه‌ای بوده است. امروزه نحوه انجام بازی‌های رایانه‌ای با گذشته حتی نزدیک بسیار متفاوت شده است. این تفاوت هم در زمینه محتوا و مفهومی است که در ساخت این بازی‌ها بکار برده می‌شود و هم‌چنین نحوه انجام این بازی‌ها و ابزار مورد استفاده در آن دچار تحولی شگرفت و قابل تامل شده است.
مفهوم و محتوای این بازی‌ها در جنبه‌های مختلف اکشن، جنگجویانه، فانتزی، داستانی و … ارائه می‌شود. این بازی‌ها از نظر نحوه انجام آن، با بکارگیری سرویس‌های آنلاین در کنار چند نفر از دوستان خود در سراسر دنیا با استفاده از امکاناتی چون دوربین‌های حساس به حرکت و صوت کینکت توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بین جوانان و گیمرها به خود اختصاص دهد.هم اکنون شبکه‌ها و شرکت‌های بسیار متنوعی در حوزه تولید کنسول و بازی‌های رایانه‌ای فعالیت دارند که همه روزه بر میزان کیفیت و تنوع محصولات خود برای جذب بیشتر مشتری می‌افزایند.
یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های بازی‌های رایانه‌ای در دنیا شرکت متمول سونی می‌باشد. این شرکت همواره با تنوع و خلاقیت متخصصان و کارشناسان خود توانسته ویژگی‌های منحصر به فردی را صنعت بازی‌های رایانه‌ای وارد کند که همواره مورد تحسین کارشناسان این حوزه قرار می‌گیرد. شرکت سونی با انجام تحقیقات گسترده در این حوزه توانسته تاکنون با مدل قدرتمند پلی‌استیشن ۴ و بازی‌های بسیار مهیج و فوق‌العاده برای این کنسول، دستاوردی ارزشمند را در صنعت بازی‌های ویدئویی ایجاد کرده باشد.

تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن 4
تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن ۴

شرکت سونی همواره برای مخاطبان و طرفداران خود ارزش زیادی قائل بوده و به آن‌ها امکانات و سرویس‌های زیادی را ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها هم برای جذب کاربر بیشتر و هم برای ارج نهادن به انتخاب کاربران خود برای انتخاب کنسول‌های شرکت سونی در نظر گرفته شده است. این سرویس‌های اشتراکی همواره برای طرفداران بازی‌های رایانه‌ای از خود بازی‌ها مهیج‌تر بوده و جذابیت زیادی را برای آنان به همراه دارد.
این سرویس‌ها بگونه‌ای است که گیمر مورد نظر از طریق آن می‌تواند به بازی‌های بسیار جذاب و مهیجی که این شرکت برای آنها درنظر گرفته است،دسترسی پیدا کند.موضوع مهم دیگر درجذب کاربر توسط شرکت‌های تولید بازی‌های رایانه‌ای، استفاده از تخفیف‌های ویژه برای کاربران خود می‌باشد. این شرکت‌ها همواره سعی دارند تا با درنظر گرفتن یک موضوع خاص همانند یک واقعه مهم مثل اعیاد، تخفیف‌های خاصی را به مناسبت آن رخداد برای کاربران و طرفداران خود در نظر بگیرد.
این تخفیف‌ها برای گیمرها بسیار هیجان‌انگیز و شگفت‌آور است چون گاهی اوقات سبب می‌شود تا یک بازی بسیار مورد علاقه خود را با قیمتی بسیار مناسب و معقول به دست بیاورند. شرکت سونی برای کنسول‌های پلی‌استیشن خود همواره از این راه در جهت جذب بیشتر طرفداران خود استفاده می‌کند.یکی از رخدادهای مهمی که همواره کارشناسان حوزه تولید بازی‌های رایانه‌ای به آن توجه زیادی دارند، کریسمس می‌باشد.
آنان با در نظر گرفتن سال نو میلادی سعی دارند تا برای سال جدید کاربران بیشتری را به دست بیاورند. این تخفیف در زمینه خرید کنسول‌های پلی‌استیشن ، استفاده از محصولات وابسته به آن و هم‌چنین سایر بازی‌های جذاب این شرکت می‌باشند. معرفی یک بازی جدید با قیمت پایین‌تر در این ایام خاص می‌تواند بسیار کمک شایانی به معرفی و فروش هر چه بهتر نسخه‌های بعدی آن بکند.

تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن 4
تخفیفات هفته چهارم کریسمس پلی استیشن ۴

معمولا این شرکت‌ها تخفیف‌های محصولات خود را طی چند هفته و در هر هفته با اعلام شرایط و محصولات خاص اعلام می‌کنند. شرکت سونی معمولا برای تمام سری کنسول‌های ارزشمند خود مثل پلی‌استیشن سری ۳، ۴ و ویتا این تخفیفات را ارائه می‌دهد. مثلا برای پلی‌استیشن ۴ در هفته چهارم از تخفیف‌های ویژه شرکت سونی، بازی‌های مطرح و جذابی چون Battlefield، The Witness، Titanfall 2 Standard Edition قرار دارند که خرید این بازی‌های مهیج با قیمتی بسیار پایین‌تر از حد طبیعی آن برای گیمرها بسیار هیجان‌انگیز می‌باشد.
این شرکت به فکر کاربران کنسول PlayStation ۳ هم هست و آنان را نیز از این تخفیفات بی‌بهره نذاشته است. وجود بازی‌هایی چون Attack on titan، Batman و چند بازی پرطرفدار دیگر در این زمره قرار دارند. البته باید توجه داشت که معمولا تعداد و سبک‌های بازی‌هایی که در این جشنواره‌های تخفیف‌دار ارائه می‌شوند بسیار زیاد است تا بتوانند تمامی افراد با سلیقه‌های مختلف را در بر بگیرند و جذب نمایند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =