ترفند های بازی Call of Duty: Ghosts در پلی استیشن ۴

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghosts (قسمت دوم)

در اولین فرصت قفل Sentry Gun را باز کنید

این کار ممکن است فقط ترجیح شخصی باشد، اما باید بدانید که خیلی از بازیکنان پاداش Sentry Gun را دوست دارند. چرا؟ زیرا یکی از بهترین همراهان دفاعی ای است که می توانید داشته باشید. آیا در بازی نوع هدفمند هستید؟ باید از یک پرچم، پرتال یا نقطه تسلطی دفاع کنید؟ کافی است با یکی از این پسران بد بجنگید یا به چیزی که می خواهید از آن دفاع کنید نزدیک شوید و این کار باعث می شود هرکسی که حتی به آهستگی حرکت می کند هم خلع سلاح شود.
بهتر از همه اینکه، اگر مکان خوبی را در گوشه نقشه، بالای یک بالکن مشرف یا هرجای دیگر پیدا کردید، می توانید Sentry خود را در آن جا بیاندازید و اجازه دهید نقشه را برای یافتن قتل های شما بررسی کند. این راه برای بالا بردن رکورد قتل ها و به منظور افزایش سطح Killstreaks در مراحل بالاتر عالی است.

با تمام بخش های حرکتی نقشه آشنا شوید

مسعله جدیدی که درباره بازی Call of Duty: Ghosts وجود دارد این است که امکان گیج شدنتان در نقشه خواهد بود. در هر محیط، نقاط ارتباطی ای وجود دارد که بازیکنان می توانند کار هایی مانند باز و بسته کردن در ها یا ایجاد سوراخ در دیوار ها را انجام دهند. البته این Levotionary نمی باشد. اگر بدانید نقشه ها چگونه کار می کنند، قطعا قادر خواهید بود کاری کنید که به نفع شما عمل کند، به خصوص اگر بخواهید این کار را در بازی های گروهی انجام دهید.
ممکن است بخواهید مادامی که دشمنانتان سعی برتسخیر نقطه اصلی را دارند، آن ها را در مسیر خاصی هدایت کنید. پایین آوردن دروازه، آن ها را مجبور می کند مسیر جانبی را در پیش بگیرند و مسیری که شما می خواهید را ادامه دهند. در برخی موقعیت ها پوشش مزاحم تک تیرانداز را از بین ببرید. باید تمامی حرکت ها را به خوبی یاد بگیرید و همانطور که برخی سربازان عاقل در گذشته بیان کرده اند. “دانش نیمی از مبارزات است.”

درباره اینکه چه چیزی را ابتدا خریداری کنید، برنامه ریزی داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید

اگر قبلا قسمت خرید ها در دسترس بازی Ghosts را مشاهده کرده باشید، مطمئنا می دانید منظور ما چیست. اینکه بدانید کجا باید از Squad Point هایی که به سختی به دست آورده اید استفاده کنید، کمی مشکل است. اگر خواه ناخواه به تازگی شروع به صرف آن بخش ها کرده اید، احتمالا اگر از آن اقلام در ابتدا استفاده نکنید، تصور می کنید که تجهیز نشده اید.
حال فکر می کنید چه کاری باید انجام دهید؟ آسان است، سعی کنید خود را مجهز کرده و طبق نقشه پیش روید. اگر هنوز مطمئن نیستید که چه تجهیزاتی را دوست دارید، شروع به برداشتن سلاح های سربازان مرده کنید و از وسایل آن ها استفاده کنید. بفهمید چه تجهیزاتی را دوست دارید و در مواقع ضروری از آن ها استفاده کنید، پس از آن هر چیزی که بخواهید را خواهید داشت و نیازی نیست چیزهایی که نیازی به آن ها ندارید را مصرف کنید.

برای حملات ضد هوایی مجهز شوید

یک از کار های بسیار مفیدی که امکان انجام آن را برای تیمتان دارید، آسمان را صاف و بدون دشمن نگه دارید، هیچکس فکرش را هم نمی کند بتوانید یک پرتاب کننده موشک را حمل کنید. بین تک تیرانداز های هلی کوپتری و هواپیما های انفجاری بدون سرنشین، تهدیدات هوایی بسیاری وجود خواهند داشت که انفجار های آتشین را به همراه دارند.
اگر این آسیب های هوایی بررسی نشوند، ممکن است توانایی تیمتان را از بین ببرند و باعث از دست دادن شانستان برای به دست آوردن Killstreak ها خراب کنند. طبقاتی را با امتیازات Blind Eye و پرتاب کننده موشک تنظیم کنید.

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghosts (قسمت دوم)
ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghosts (قسمت دوم)

برای قتل های “آزادانه” تله گذاری کنید

دویدن و تیراندازی بسیار سرگرم کننده است، اما شما به طور کلی باید خیلی قوی باشید تا بتوانید با دشمنان مقابله کنید. بازیکنان از تیراندازی ها، پرش ها و انواع مختلف ضربات برای قتل استفاده می کنند. اما اگر هنوز به آن سطح از مهارت نرسیده اید، تله های هوشمندانه تری کار بگذارید.

روش آسانی برای تله گذاری وجود دارد: تنها کافی است یک LED را در مسیر دشمن کار بگذارید و منتظر عبور دشمنان در بین دود ها باشید، یا در مسیر درب های ورودی C4 بیاندازید و بازی کنید.
روش پیچیده تر و هوشمندانه تر: می توانید حرکات دشمن را مشاهده کنید و به آن واکنش نشان دهید. می توانید برخی درب ها را ببندید و منتظر بمانید و یک بازیکن را دنبال کنید تا آن را باز کند و مناظر آهنین نمایان شوند، اما باید مراقب اطرافتان باشید. می توانید به گجت Motion Sensor ضربه بزنید تا حواستان به هدف باشد و سپس به سرعت کمین کنید. تمرین کنید تا هوشمندانه بازی کنید، آگاهانه عمل کنید و یک قدم جلوتر از دشمن باشید و مطمئن تسلط بر رقابت با دشمنان خود باشید.

یک طبقه Speedster ایجاد کنید

اکثر مواقع فقط کافیست در مراحل راه بروید، اما در حالت های مشخصی مانند Blitz، Kill Confirmed و Cranked سریع حرکت کنید. این همان نقطه ای می باشد که Speedster وارد می شود. برای این سرباز، ممکن است بخواهید تا حد ممکن سبک عمل کنید. پس تفنگ تک تیرانداز را نادیده بگیرید و از تفنگ تهاجمی استفاده کنید. احتمالا می خواهید خود را با SMG یا شات گان تجهیز کنید، آن ها را با سلاح ها و نارنجک هایی که می خواهید بارگذاری کنید و سپس شروع به کسب امتیاز کنید.
این کار بدون شک موفقیت آمیز خواهد بود، اما شما احتمالا قصد خواهید داشت امتیازاتتان را در رده های سرعتی قرار دهید. چابکی و ماراتن بهترین دوست های شما خواهند بود، زیرا افزایش سرعت حرکت و سرعت دویدن نامحدود را به همراه دارند. می توانید هنگام هدف گیری، سرعت حرکت بیشتری داشته باشید. شما قادر به سریع حرکت کردن خواهید بود، امتیازات بیشتری بگیرید و خود را قبل از هر گونه آسیب از آن محل دور کنید.

بر ساخت یک قسمت در یک زمان تمرکز کنید

زمانی که بازی را شروع کردید، احتمالا دوست ندارید منابعتان را به راحتی مصرف کنید. داشتن تجهیزات مناسب برای موقعیت های درست ممکن است تفاوت بین پیروزی و مرگ آزار دهنده را نشان دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که قسمت مشخصی را برای نوعی از مسابقه مورد علاقه خود ایجاد کنید، سپس روی تجهیز سرباز مورد نظر با بهترین اقلام تمرکز کرده تا بهترین امتیازات را به دست آورید.
اگر به بازی های نمای نزدیک مانند Free-for-all علاقمند هستید.
تمرکزتان را روی سرعت بخشیدن به ADS، حرکات و بارگیری مجدد امتیازات و در نهایت خرید سلاح های اصلی کم تا متوسط قرار دهید. اگر بازیکن مسلطی هستید، بالا بردن امتیازات دفاعی را در نظر بگیرید و یک تفنگ دور برد را انتخاب کنید. اگر از آن دسته گیمر هایی هستید که بر ارتقای قسمت های بسیار مفید مربوط به نوع مسابقه مورد علاقه خود تمرکز می کنید، بسیار بهتر از دشمنانتان تجهیز خواهید شد. به عبارت دیگر: تمامی قتل ها متعلق به شما خواهد بود و توسط شما انجام می شود و در واقع شما پیروز خواهید شد.

ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghosts (قسمت دوم)
ترفندهای بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Ghosts (قسمت دوم)

قسمت دفاعی بسازید

اکثر بازیکنان بازی Call Of Duty بیشتر وقت خود را صرف حمله می کنند. اما باید بدانید که قسمت دفاعی نیز بسیار مهم است و به راحتی می توانید قسمت هایی را که تصاحب کرده اید، به کمک هم تیمی هایتان حفظ کنید. LMG ها زمانی که در نقاط دفاعی قرار گیرند بهترین گزینه خواهند بود.
شما باید چندین متجاوز را خلع سلاح کنید، آن ها با دقت نشانه گیری می کنند و وزن اضافه هیچ مشکلی ایجاد نخواهید کرد زیرا قرار نیست شما زیاد در اطراف بچرخید. برای امتیازات، در دسته Resistance بارگیری شوید. Tac Resist و Blast Shield به شما امکان از بین بردن نارنجک های دشمن را می دهد، Sleight of Hand زمان بارگذاری مجدد LMG شما را کاهش می دهد و Ping موقعیت بازیکنان حمله را به شما نشان می دهد.

بخش تک تیرانداز را ایجاد کنید

برخی از نقشه های بازی Call of Duty:Ghosts خطوط بسیار طولانی از نقطه دید را دارند، که برای برخی از قتل های اندازه گیری شده و افزایش مهارت تک تیرانداز مناسب است. Loadout بسیار آسان است. تفنگ مورد نظرتان را با Variable Zoom Lens انتخاب کنید و آن را با برخی اقلام تجهیز کنید. Blind Eye برخی دشمنان را عقب نگه می دارد، Amplify به شما امکان پیدا کردن وضعیت مکانی شرور ها را می دهد و Wiretap موقعیت دشمن را در نقشه کوچک نشان می دهد. حال باید نقطه مناسب را روی نقشه پیدا کنید و شروع به شلیک کنید.

سفارشات را تکمیل کنید

ویژگی جدیدی در بازی چند نفره Call of Dut به نام Field Orders ایجاد شده است. سربازانی که به زمین می افتند احتمالا به طور تصادفی سفارشاتی را به همراه دارند که شما می توانید آن ها را برداشته و برای به دست آوردن Killstreak رایگان، آن ها را تکمیل کنید. منظور از Killstreak درجات کشتنی می باشد که به معنی پاداشی است که به واسطه کشتن پشت سر هم و بازی کردن بهتر از دیگر اعضای تیم به دست می آید. این Kill Streak ها توسط بازیکن و قبل از شروع بازی تعیین می شوند. اکثر این سفارشات نسبتا ساده هستند: مانند تیراندازی به سمت ۲ دشمن، مادامی که دراز کشیده اید. دریافت پاداش های Killstreak هزینه کمی دارند که پتانسیل تکمیل کل نقشه را نیز دارند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =