ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare

ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare

اگر از علاقمندان به سری بازی های Call of Duty باشید، حتما از تجربه حضور در بخش چند نفره آن حسابی غرق در لذت خواهید شد. اگرچه بخش چند نفره بازی پلی استیشن ۴ Call of Duty: Infinite Warfare نسبت به نسخه های قبل تفاوت فاحشی پیدا نکرده است. اما ما تصمیم داریم در ادامه در مورد ترفند های کاربردی و مهم این بخش با شما صحبت کنیم. اگر تمایل دارید به اطلاعات مفید و کارامدی در این عرصه برید، در ادامه راه با ما همراه شوید.

حرکت را فراموش نکنید!

اگر می خواهید با آزادی عمل بیشتری در بخش های مختلف بازی حضور داشته باشید و بتوانید از دست دشمنان جان سالم به در ببرید، باید همواره در تلاش و حرکت باشید. یاد بگیرید که خوب بدوید، تکل بروید و حتی پرش های دوگانه را بیشتر از قبل تمرین کنید. در این صورت خواهید دیدکه چه توان بالایی پیدا می کنید.

البته بهتر است در ابتدای کار به خوبی این حرکات را مورد بررسی قرار دهید و از استفاده بی مورد از آن ها اجتناب کنید. زیرا ممکن است در صورت استفاده نا به جا از حرکات مختلف، خیلی زود گرفتار دام دشمنان شوید. اما مثلا اگر پس از دویدن روی دیوار، بپرید به احتمال زیاد می توانید جانتان را از دست دشمنان نجات دهید. خلاصه تلاش کنید با ترکیب حرکات به جا به چند راه فرار موفق در بخش های مختلف بازی دست پیدا کنید.

ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare
ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare

حواستان را به رادار جمع کنید!

شما در طول بازی یک رادار را با خود به همراه دارید که موقعیت دوستان و دشمنانتان را لو می دهد. سعی کنید در بخش های مختلف بازی به این رادار توجه داشته باشید. حتی در مواردی که همه چیز را امن و امان احساس می کنید هم به این توصیه گوش دهید. این توصیه برای افرادی که تازه به دنیای Call of Duty: Infinite Warfare بازی Playstation 4 وارد شده اند، یک توصیه کاربردی خواهد بود

به دنبال کلاس مناسب بگردید!

شما در بازی Call of Duty: Infinite Warfare با کلاسهای مختلفی مواجه خواهید بود که هر یک ویژگی های منحصر به فردی دارند. به طوری که با انتخاب هر یک میتوانید به توانمندی ها و اسلحه های تازه ای دست پیدا کنید. ما در ادامه کلاسهای متنوع این بازی را شرح می دهیم تا بتوانید مطابق با سلیقه خود، آنها را انتخاب کنید.

اگر به سبک مخفی کاری علاقه دارید، FTL کلاس ایده آل شما خواهد بود. اگر به سبک های تدافعی علاقمندید و ترجیح می دهید با روش های جذاب دشمنانتان را از پا در بیاورید، می توانید از کلاس Merc استفاده کنید. اگر به سبک معمول بازی Call of Duty علاقه دارید، احتمالا از کلاس Warfighter خوشتان خواهد آمد. این کلاس تلفیقی از دویدن و تیراندازی است و می تواند گیمر را در هیجانهای مختلف درگیر کند.

در کلاس Stryker با آسیب های متعددی مواجه خواهید شد. این آسیب ها در سطح زیادی خودشان را نشان می دهند. در کلاس Phantom به یک اسلحه دوربرد دسترسی خواهید داشت. با استفاده از این کلاس می توانید یک تک تیرانداز حرفه ای شوید و با استفاده از ابزاری خاص، خودتان را پنهان کنید. در صورتی که درگیر نبردهای نزدیک شوید، کلاس Synaptic واقعا یک کلاس کاربردی برایتان خواهد بود. با کمک آن میتوانید با سرعت بالا به نبرد ها پایان دهید.

فقط به یک کلاس تکیه نکنید!

همان طور که دیدید، دنیای شش کلاسی که پیشتر به آن ها پرداخیتم، واقعا با هم متفاوت است. آن ها هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند و می توانند تجربه بازی را برایتان جذاب تر از قبل کنند. به احتمال خیلی زیاد با خواندن ویژگیهای این کلاس ها، خیلی زود یکی را انتخاب می کنید و با آن بازی را ادامه می دهید.

این کار هیچ اشکالی ندارد. اما سعی کنید به یک کلاس مشخص عادت نکنید. بهتر است هر بار بازی را با یک کلاس تازه پیش ببرید. مطمئن باشید وقتی که یاد می گیرید از تمامی این کلاس ها استفاده کنید، کیفیت و مهارتتان در بازی به میزان قابل توجهی ارتقا پیدا می کند.

حواستان به ارز درون بازی باشد!

با کمک ارزهای درون بازی می توایند به امکانات و تجهیزات تازه ای دست پیدا کنید. این تجهیزات در بخش چند نفره و زامبی به دردتان می خورد. اگر احساس می کنید علاقه ای به بخش زامبی ندارید، بهتر است بی خود و بی جهت ارزها را در این بخش هدر ندهید. آنها را برای بخش چند نفره نگه دارید تا در زمان مناسب استفاده کنید.

ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare
ترفند های مهم مولتی پلیر بازی Call of Duty Infinite Warfare

در ماموریت های تیمی شرکت کنید!

در Call of Duty: Infinite Warfare شما می توانید در ماموریت های مختلفی شرکت کنید. این ماموریت ها به صورت تیمی برگزار می شوند و حالت مسابقه ای دارند. اگر بتوانید به خوبی به این ماموریت ها پایان دهید، می توانید از امتیازات تازه ای بهره مند شوید. بدین ترتیب می توانید با صرف وقت بیشتر، به امکانات تازه تری دسترسی پیدا کنید.

بدون ترس بجنگید!

در Call of Duty: Infinite Warfare اوضاع بهتر شده است. حالا می توانید با دست چپتان نارنجک به سوی دشمن پرتاب کنید و با دست راستتان به تیراندازی مشغول باشید. قطعا در شرایطی که هیچ جایی برای مخفی شدن ندارید، بهترین کار تیراندازی و پرتاب نارنجک به صورت همزمان است!

اسلحه پروتوتایپ را فراموش نکنید!

هرجا اسلحه پروتوتایپ را دیدید، آن را بردارید. این اسلحه از بهترین تجهیزات بازی به حساب می آید. در صورتی که سطح تیم خود را ارتقا دهید و یا به جعبه تجهیزات سر بزنید و یا به دنبال جمع آوری غنایم باشید، می توانید به این اسلحه برسید.

زمان را از یاد نبرید!

در بخش Defender از زمان غافل نشوید. زمان بازی به شما کمک می کند تا در شرایط مختلف بهترین تصمیم و عملکرد را داشته باشید. درواقع زمان به شما کمک می کند تا بهترین استراتژی را در وقت مشخص تعیین کنید.

مخفی شدن اصلا زشت نیست!

پس از اینکه در بخش Defender توانستید به توپ برسید، بهتر است یک گوشه مخفی شوید تا زمان بازی تمام شود. این کار اصلا زشت نیست. بلکه یک اقدام هوشمندانه است تا بدون دردسر پیروز میدان شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهار =