رونمایی از تریلر بازی پلی استیشن ۴ Spider Man

داستان بازی پلی استیشن 4 Spider Man

تریلر بازی پلی استیشن ۴ Spider Man اینطور شروع می شه که شهر رو نشون می ده و اسپایدر من میگه : همه مردم به من اعتماد دارن ، ولی نمی دونن اونی که بهش اعتماد دارن ، من نیستم و بعد قهرمان بازی های اسپایدر من رو نشون میده . پیتر پارکر پسری دبیرستانی است ، که در حال فارق التحصیل شدن است . او یک پسر ترسو است ، که همیشه از قلدر ها ی  دبیرستان شان کتک می خورد .

بازی پلی استیشن 4 Spider Man
بازی پلی استیشن ۴ Spider Man

تریلر بازی ۴ Spider Man اینطور شروع می شه که شهر رو نشون می ده و اسپایدر من میگه : همه مردم به من اعتماد دارن ، ولی نمی دونن اونی که بهش اعتماد دارن ، من نیستم و بعد قهرمان بازی های اسپایدر من رو نشون میده .

داستان بازی پلی استیشن ۴ Spider Man

حالا می خوام راجع به داستان بازی PlayStation 4 برای کسانی که این بازی را قبلا ندیده اند یا حتی فیلم معروفش رو بگم .پیتر پارکر پسری دبیرستانی است ، که در حال فارق التحصیل شدن است . او یک پسر ترسو است ، که همیشه از قلدر ها ی  دبیرستان شان کتک می خورد . شخصیت اسپایدر من متولد ماه مرداد است، ( چه جالب واسش ماه تولد هم بر اساس طالع بینی گذاشتن ) . یک روز که او برای خودش در حال راه رفتن بود ، عنکبوتی رادیو اکتیو ی شده او را می گزد و باعث می شود تا او یک انسان فرا طبیعی شود ، یا به اصطلاح جهش ژنتیکی بزند .
پیتر مثل یک عنکبوت ، می تواند از نزدیک شدن یک خطر آگاه شود . او اول به فکر پول می افتد و می خواهد از قدرتش پول در بیاورد  مثل همه ی آدم ها ی عادی که احتمالا شما هم تا یه قدرت خارق العاده به دست آورید راه پول در آوردن از قدرت خودتون رو حتما پیدا می کنید ، اما زمانی که دو دزد عموی او را جلوی چشمانش و در خیابان  می کشند ، او تصمیم می گیرد از قدرتش در راه مبارزه با خلاف کار ها استفاده کند تا دیگر کسی به سرنوشت عمو ی بیچاره اش دچار نشود.

داستان بازی پلی استیشن 4 Spider Man
داستان بازی پلی استیشن ۴ Spider Man

البته یه جورایی هم می خواست تا انتقام بگیره  . دانشمند ی به نام نورمن ، آزمایشی بر روی خودش انجام می دهد ، که باعث می شود در وجودش شخصیتی قوی ولی روانی به نام گرین گابلین ایجاد شود . شرکت آن ها تصمیم گرفت که او را مجبور کنند تا استعفا بدهد چون این قابلیت باعث رفتار ها و اخلاق ها ی بد و ترسناکی در او شده بود  ، اما نورمن که تحت تاثیر گابلین قرار گرفته بود از شدت عصبانیت  همه ی آن ها را کشت .
گابلین به پیتر پیشنهاد همکاری داد چون پیتر از هوش بسیار بالایی برخوردار بود و این به نورمن کمک می کرد تا تکنولوژی جدید و ترسناکش را توسعه دهد ، اما پیتر آن پیشنهاد را رد کرد . تازه  جالب اینجاست ، پیتر  با پسر نورمن که نام او هری است بر سر به دست آوردن قلب مری جین دختر افسر پلیسی رقابت دارند ، در حالی که هری و پیتر دوستانی صمیمی هستند . در روز  جشن شکر گذاری ، نورمن به طور ناگهانی به پیتر مشکوک می شود و می فهمد که پیتر همان مرد عنکبوتی است و چون فکر می کند که بهش خیانت شده چون پیتر با او همکاری نکرد و همینطور از قدرتش هم چیزی به او نگفته بود،  تصمیم می گیرد که از او انتقام بگیرد .
چون نورمن زن عموی پیتر را خیلی می ترساند ، او فهمید که نورمن خبر دارد که پیتر پارکر همان مرد عنکبوتی است . بنابراین بعد از آن گابلین با گروگان گرفتن مری جین او را به مبارزه دعوت کرد . او مری جین را در تلکابین از ارتفاع رها می کند . مرد عنکبوتی به سختی هم مری جین و هم بقیه را نجات می دهد ، آخر نبرد پیتر متوجه می شود  که گابلین همان نورمن است .
حالا که متوجه داستان اصلی شدید راجع به بازی باید بگم که بازی این هم دقیقا مثل فیلمش است فقط با تفاوت ها ی جزئی . و شما ممکن است که از این بازی بسیار لذت ببرید چون مانند این است که شما واقعا اسپایدر من هستید ، ولی خداییش خیلی جالب می شد اگر در زندگی واقعی این قدرت ها را داشتیم.
همیشه مشوق ها باعث موفقیت می شوند و همینطور داشتن اراده بسیار مهم است کارگردان این بازی هم به این قضیه پی برده و برای همین قدر دانی خودش را از Playstation به همه نشان داده . بازیکنان این بازی موفق هم حتما مثل کارگردان این بازی آدم ها ی با پشتکاری هستند و همیشه به این بازی وفا دارند .خوب پس اگه هنوز بازی نکردید حتما امتحانش کنید بسیار سرگرم کننده و جالب است .

 

 

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 3 =