تریلر بازی Elden Ring منتشر شد

تریلر بازی Elden Ring

طرفداران From Software خواهان دید جدیدی از Elden Ring بودند. در حالی ‌که اخباری از این بازی بیرون نیامده بود، به نظر می‌رسد تریلر بازی Elden Ring یک ‌ماهه به ‌صورت آنلاین در حال پخش است و یک منبع معتبر تأیید کرده که این تریلر واقعی است. اگرچه این ویدیو کیفیت بالایی ندارد، اما به سرعت در اینترنت پخش شده و هیجان ناشی از بازی جدید با تریلر Elden Ring برپا شده است.

صدای پرسشگری در ویدیوها وجود دارد که بیان می‌کند “می‌توانم تصور کنم که چه چیزی باعث شده تا این حد به دنبال Elden Ring باشید” “فکر می‌کنم نمی‌توانید چیزی بگویید. خب پس!” ما با یکی از منابع نزدیک خودمان در استودیو صحبت کرده و او قانونی بودن تریلر را تأیید کرد، اگرچه چند عکس از صفحه در اینترنت پخش شده که جعلی هستند.

این تریلر اولین بار توسط VGC مشاهده شد، و در Discords پخش شد، و گوشی موبایلی است که در حال ضبط تریلر Elden Ring بود. اندی رابینسون از VGC این مطلب را به توییتر خود اضافه کرد “من می‌دانم که سازنده Elden Ring مانند بسیاری از بازی‌های دیگر که در دست تولید هستند، به خاطر بیماری همه‌گیر مختلف شده است. مشخص نیست این بازی امسال عرضه شود یا خیر. یک منبع موثق به من گفته که انتظار داشتند این بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه شود”

این تریلر پس از عرضه هنر مفهومی در ماه ژانویه توسط یکی از هنرمندان Elden Ring منتشر شد، اگرچه بحث بر سر اثر هنری به سرعت فروکش کرد.

Elden Ring از سال ۲۰۱۹ در E3، عنوان مورد انتظاری بوده است. خود بازی در واقع همکاری بین کارگردان بازی Hidetaka Miyazaki و نویسنده فانتزی مشهور George R.R. Martin است که بیشتر به خاطر سریال Game of Thrones معروف شده است.

از زمانی که بازی نقش‌آفرینی تاریک با تریلر E3 معرفی شد، طرفداران ماجراجویی‌های بی‌رحمانه From Software خواهان دریافت اطلاعات بیشتر بودند. اخباری درباره این عنوان منتشر نشد، اما یکی از منابع ما گزارش قبلی Robinson را تأیید کرده که این تأخیر رخ داده و عنوانی نیست که بتواند امسال راه‌اندازی شود.

اگرچه شایعاتی در اینترنت پخش شده‌اند، اما شاید هیجان گسترده مربوط به ویدیوی تار به معنای افشای رسمی اطلاعات باشد. گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که این عنوان در نمایشگاه آتی Xbox حضور خواهد یافت، اما هیچ‌یک از منابع این شایعه را تأیید نکرده‌اند.

برای مشاهده این تریلر می‌توانید به قسمت پایین مراجعه کنید. اما به خاطر داشته باشید این ویدیو با وضوح کم ممکن است باعث شود تریلر رسمی برایتان چشمگیر نباشد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =