اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

انتشار تریلر معرفی بازی واقعیت مجازی Fruit for the Village

بازی واقعیت مجازی Fruit for the Village

جدیدا تریلری از بازی Fruit For the Village منتشر شده که به معرفی این بازی واقعیت مجازی پرداخته است. جالب است بدانید تریلر این بازی ساخته شده استودیو  Eerie Bear Games می باشد. داستان این بازی در مورد جهانی از آینده می باشد که جنگ آن را از بین برده و شدت جنگ به حدی می باشد که حتی شرایط جوی را هم مورد تأثیر خود قرار داده است.

بازی Fruit for the Village

بازی Fruit for the Village

جدیدا تریلری از بازی Fruit For the Village منتشر شده که به معرفی این بازی واقعیت مجازی پرداخته است. جالب است بدانید تریلر این بازی ساخته شده استودیو  Eerie Bear Games می باشد.

سازنده بازی  Light Repair Team #4 جدیدا با ساخت و انتشار تریلر بازی واقعیت مجازی Fruit For the Village به معرفی این بازی پرداخته است. داستان این بازی در مورد جهانی از آینده می باشد که جنگ آن را از بین برده و شدت جنگ به حدی می باشد که حتی شرایط جوی را هم مورد تأثیر خود قرار داده است. وظیفه گیمر تحمل این شرایط و نجات روستاییان از این شرایط بحرانی می باشد.
هر چند که کارهای گفته شده توسط گیمر کار آسانی نیست و انجام آن با پیچیدگی همراه می باشد اما گیمر می بایست نیازهای مختلف روستاییان را تأمین و سعی کند که تاریخچه روستاها را کشف کند تا روستا را باقی بر جای نگذارد.
همه ی چالش های گفته شده در بخش داستانی بازی رخ می دهد و گیمر می بایست با تجربه  Survival Mode قابلیت های صحیح و بقای گیمران را امتحان کند. آنچه که باید بدانید این است که طبق اعلام استودیو سازنده این بازی، این بازی هم مانند سایر بازی های قبل (Light Repair Team #4) اتفاق می افتد. این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه گردید و گیم پلی آن معماهای نوری و انعکاس آن می باشند.

تاریخ دقیقی از عرضه این بازی وجود ندارد اما اطلاعاتی که در مورد این بازی وجود دارد این است که این بازی برای هدست های مجازی توسعه یافته است و برای کنسول های پلی استیشن VR ساخته نشده و اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

داستان بازی Fruit For the village در مورد تلاش برای زنده ماندن روستاییان می باشد. در این بازی تلاش می شود که یک زندگی عادی برقرار شود و با کشف روستاها جهان از بین رفته ای را کشف کنید. حواستان باشد یک عرضه هر روستا قیمت خرید آن را بیشتر می کند. شما در بازی با استفاده از فناوری VR تلاش می کنید که غذای روستاییان گرسنه را تأمین کنید. یادتان باشد که برای تهیه غذای روستاییان با مشکلات کمبود عرضه و افزایش قیمت روبرو می شوید که باید خودتان تولید کنید و با بهینه سازی غذا را در اختیار روستاییان قرار دهید.

بازی واقعیت مجازی Fruit for the Village

بازی واقعیت مجازی Fruit for the Village

معرفی بازی Fruit For the Village

بازی Fruit For the village از بازی های عجیب و زیبایی است که گیم پلی را طراحی می کنید و همین باعث متفاوت به نظر رسیدن بازی می شود. این بازی که از فناوری  VR استفاده کرده است از بازی های شخص اول می باشد که یک تجربه تخیلی و ساده را به گیمر می دهد. استودیو سازنده سعی کرده فناوری VR را به عنوان یک خلاقیت در بازی به کار ببندد و طراحی و موسیقی تکراری آن باعث یکنواختی بازی شده است.

بازی میوه برای روستا از بازی های سرگرم کننده می باشد که داستان بازی از راه شنیدن رادیو که به صورت چت می باشد به شما نشان داده می شود. شما می بایست در طول بازی سعی کنید پیشرفت داشته باشید. در نظر داشته باشید که گیم پلی سخت می باشد و در صورت شکست خوردنتان دیگر نمی توانید میوه ای را به روستاییان بدهید. اگر شما کمپین اصلی تان کامل باشد زنده می مانید و می توانید بازی را ادامه دهید. با انجام دستورالعمل های بازی همواره شانس پیروزی دارید و این یعنی گیم پلی بازی پیروزی فراتر از یک گیم پلی حرفه ای می باشد.

انتشار تریلر بازی

توسعه دهنده و ناشر بازی  Fruit For the Village با انتشار یک تریلر روایت بازی خود را به نمایش گذاشته است. هر چند که این بازی تاریخ مشخصی برای انتشارش وجود ندارد اما انتظار می رود که به زودی منتشر گردد. Fruit for the Village یا میوه برای روستا کشف داستان Story Mode می باشد که بیشتر در تلاش برای زنده ماندن و فراهم کردن غذای روستاییان خلاصه می شود. همچنین این بازی یک پازل واقعیت مجازی منتشر یافته در سال ۲۰۱۶ می باشد. هر چند که گفتیم تارخ انتشار این بازی مشخص نیست اما بازی برای Oculus Rift و  HTC Vive توسعه یافته است و صحبتی برای عرضه بازی برای PS VR وجود نداشته است.

میوه برای روستا نام یک بازی استراتژیک می باشد که با حالت بقا همراه می باشد. در این بازی شما قصد کمک به روستاییان را دارید تا از گرسنگی نمیرند و باید دید که چقدر می توانید روستاییان را زنده نگه دارید.

بررسی تریلر بازی  Fruit For the Village

پس از بررسی تریلر این بازی Playstation ویژگی های زیر برای بازی عنوان شده است.

  • گیم پلی بازی ساخته شده یک تیم می باشد که به صورت داستانی با وجود کاراکترهای تصادفی همراه است.
  • بازی یک بازی کامل بوده و به شما اجازه تجربه همه بازی را می دهد.
  • بازی دارای بقای بی پایان است.
  • در بازی کاراکترهای اضافی وجود دارد.

تریلر بازی Fruit For the Village به معرفی بازی برگرفته واقعیت مجازی که هنوز تاریخ دقیقی از انتشار و عرضه آن وجود ندارد پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =