تریلر بازی GTA 6 به زودی عرضه می‌شود

تریلر بازی GTA 6

بیش از هفت سال از عرضه بازی Grand Theft Auto 5 گذشته و هنوز هیچ تأییدی درباره ادامه این بازی از Rockstar Games دریافت نکرده‌ ایم. سازنده بازی همیشه دوست داشته که رسانه‌ها را نادیده گرفته و تا زمانی که فقط یک یا دو سال به عرضه پروژه بعدی باقی نمانده، حرفی از آن نزند. با توجه به اینکه برخی خبرنگاران معتقدند که بازی بعدی GTA قرار است در سال ۲۰۲۳ یا تقریباً در همان زمان عرضه شود، می‌توان با اطمینان گفت که بازی در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. حالا، یک شغل جدید در صفحه رسمی Rockstar Games ایجاد شده که به پیشبرد بازی GTA 6 اشاره دارد.

توضیحات شرکت Rockstar

با توجه به توضیحات این شغل، شرکت Rockstar Games به کسی نیاز دارد که تصاویر گیم پلی سینمایی را ضبط کند تا از آن در کمپین‌های آنلاین و تلویزیونی استفاده کنند. واضح است که این شغل، شغلی برای کمک به تیم در ایجاد تیزرهای تبلیغاتی و تریلرهای معرفی است. اگرچه هنوز مشخص نیست پروژه آتی Rockstar Games چیست، اما حدس می‌زنیم این استخدام به تریلر GTA 6 ارتباط داشته باشد.

با توجه به این واقعیت که Grand Theft Auto 5 قرار است اواخر امسال برای کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵ و Xbox Series X|S راه‌ اندازی شود، Rockstar Games ممکن است بازی GTA 6 را در سال ۲۰۲۱ عرضه نکند، چون این کار احتمالاً بر فروش GTA 5 برای کنسول‌های جدید تأثیر خواهد گذاشت.

از زمان راه ‌اندازی بازی Red Dead Redemption 2، هیچ‌چیزی درباره پروژه بعدی این استودیو نشنیده‌ ایم. با این حال، برخی گزارش‌ها حاکی از آن هستند که GTA 6 هنوز در مراحل اولیه ساخت است و قرار نیست به این زودی‌ها عرضه شود.

Dan Houser یکی از اعضای استودیو Rockstar Games و شخصی که مسئول نوشتن داستان Red Dead Redemption 2 و برخی عناوین مشهور این شرکت بوده، استودیو را در سال ۲۰۱۹ ترک کرده است. او و Lesley Benzies هر دو نقش‌های بسیار بزرگی در توسعه GTA 5 داشتند، اما اکنون از این شغل کنار رفته ‌اند و باید دید که این کناره ‌گیری چه تأثیری روی GTA 6 و روند ساخت آن خواهد گذاشت.

 

منبع: DualShockers

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =