اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

نمایش سه کاراکتر قابل بازی در تریلر جدید بازی We Happy Few PS4

داستان بازی We Happy Few

اخیرا ویدئوی جدیدی از بازی پلی استیشن ۴ We Happy Few توسط استودیو Compulsion Games منتشر شده است که ۳ کاراکتر قابل بازی و قسمت های مختلفی از داستان این اثر را نشان می دهد. با تماشای این تریلر می توان تا حدودی متوجه داستان بازی شد و نگاهی به فضای تاریک این اثر انداخت.

بازی We Happy Few

بازی We Happy Few

اخیرا ویدئوی جدیدی از بازی پلی استیشن ۴ We Happy Few توسط استودیو Compulsion Games منتشر شده است که ۳ کاراکتر قابل بازی و قسمت های مختلفی از داستان این اثر را نشان می دهد. با تماشای این تریلر می توان تا حدودی متوجه داستان بازی شد و نگاهی به فضای تاریک این اثر انداخت. پایان این تریلر علاوه بر ماموریت های جانبی، یکسری اطلاعات از درخت مهارت این اثر و نحوه طراحی و ساخت آن برای مخاطبان به نمایش گذاشته شده است.
این بازی اول شخص بوده و کاربران بیشتر با المان های سبک بقا مواجه می شوند که باید برای پیدا کردن ابزار و وسایل لازم، دنیای اطراف خود را جست و جو کنند. در بازی We Happy Few اثری از مرگ به دلیل نبود آب و غذا نیست و هر آن چه که نیاز باشد، می توان با کمی جست و جو پیدا کرد. اسم شخصیت های اصلی این بازی، سالی بویل، آلی و آرتور هاستینگز می باشد.
در زمان انتشار بازی We Happy Few، ابتدا شخصیت آرتور معرفی شد و اطلاعاتی از او در اختیار طرفداران قرار گرفت که او به عنوان یک دانشمند ماهر شناخته شده است. آرتور در صورت مواجه با موانع و مشکلات می تواند از طریق ساخت و ساز و پیدا کردن راه های مختلف، از آن ها عبور کند. از طرفی دیگر سالی به دنبال روش های مخفی کاری بوده و هنگامی که دشمنان به او نزدیک می شوند، با استفاده از سرنگ آن ها را بیهوش کرده و سپس می کشد.
در این بازی شخصیت آلی بیشتر در مبارزات گروهی حضور دارد؛ به این دلیل که توانایی مبارزه او از بقیه بیشتر بوده و در بخش هایی از تریلر مشاهده می شود که آلی با دست هایش نیروی دشمن را نقش بر زمین کرده و یا در بخشی دیگر، تعداد زیادی از دشمنان را با ساخت بمب نابود می کند. آن طور که به نظر می آید، برای شخصیت آلی تفاوتی ندارد که چه کسانی او را مشاهده می کنند یا نه.

داستان بازی We Happy Few

داستان بازی We Happy Few

داستان بازی We Happy Few

داستان این بازی در رابطه با اتفاقات بعد از جنگ جهانی دوم، در شهری به اسم Wellington Wells بوده که مردم آن شهر برای فراموش کردن اتفاقات تلخ و خاطرات بد جنگ تصمیم دارند مواد مخدر به نام Joy استفاده کنند تا بتوانند به آرامش و خوشحالی برسند. مصرف این مواد مخدر باعث ایجاد اختلال در حافظه افراد شده و آن ها دیگر حالت عادی ندارند.
آرتور با مرور خاطرات گذشته خود و دوران کودکی برادرش، از مصرف مواد منصرف می شود و یک سفر طولانی را آغاز کرده تا بتواند حقیقت را در مورد خود و خانواده اش پیدا کند. به این ترتیب آرتور با تفاوت های دنیایی که در ذهن خود ساخته و دنیای اطرافش آشنا خواهد شد.
سازندگان بازی جذاب We Happy Few سعی دارند که دنیای هنری را به مخاطبان خود القا کنند و در خلق آن عملکرد مثبتی داشته اند.
ولی در طول بازی، استفاده از پتانسیل های مختلف در بعضی از بخش ها به خوبی صورت نگرفته و ناموفق بوده است که در نهایت می توان آن را یک بازی متناسب با سلیقه کاربران به حساب آورد.
توسعه و گسترش بازی We Happy Few، از مدت ها پیش بر عهده استودیو Compulsion Games بوده است. از این بازی Playstation 4 جذاب برای نخستین بار در نمایشگاه E3 2016 رونمایی شد که به صورت انحصاری برای کمپانی Microsoft در حال توسعه و ساخت بود.
بعد از عرضه نسخه Early Access این اثر، کاربران از شرکت سازنده تقاضا کردند که شخصیت ها و داستان این بازی را توسعه داده و محتوای بیشتری برای آن در نظر بگیرند.
به این ترتیب امکان پیش خرید بازی به سرعت توسط شرکت سازنده متوقف شد و استودیو Compulsion جهت تولید بیشتر محتوا کار خود را شروع کرد. این استودیو، درخت مهارت و داستانی کامل را در لیست کار خود قرار داد و تا به حال کاراکترهای زیادی در این اثر معرفی شده اند.
همزمان با توسعه داستان بازی و حضور کاراکترهای جدید، شرکت سازنده اعلام کرد که قرار است این بازی برای پلی استیشن ۴ نیز عرضه شود. با وجود آن که بازی We Happy Few بیشتر در رابطه با روند حالت بقا بوده، ولی المان ماجراجویی و اکشن باعث می شود تا بازیکنان حس تجربه بازی Bioshock را داشته باشند. بازی We Happy Few در تاریخ ۱۹ مرداد (۱۰ آگوست) برای کاربران کنسول های پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =