نمایش بخش چند نفره تریلر جدید بازی Gravel PS4 ساخته استودیوی مایل استون

بازی Gravel

بازی مسابقه ای و محبوب Gravel توسط استودیوی مایل استون طراحی شده است. این استودیو در جریان کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷ یک ویدئو کوتاه از بازی Gravel پخش کرد که بخش آنلاین و گروهی را نشان می داد. در این ویدئو قسمت های متنوع بخش گروهی از جمله Capture the Flag و King Run قابل مشاهده است.در بخش کینگ ران باید با پیدا کردن و محافظت از یک تاج بازی را جلو ببرید.

بازی Gravel ساخته استودیوی مایل استون
بازی Gravel ساخته استودیوی مایل استون

بازی مسابقه ای و محبوب Gravel توسط استودیوی مایل استون طراحی شده است. این استودیو در جریان کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷ یک ویدئو کوتاه از بازی Gravel پخش کرد که بخش آنلاین و گروهی را نشان می داد. در این ویدئو قسمت های متنوع بخش گروهی از جمله Capture the Flag و King Run قابل مشاهده است.در بخش کینگ ران باید با پیدا کردن و محافظت از یک تاج بازی را جلو ببرید.
هر چقدر بیشتر تاج را نگه دارید امتیاز بیشتری هم نصیب شما می شود. همزمان با ارائه ی تریلر بخش چند نفره از اضافه شدن بسته ی Fire and Ice خبر داد.
بازی Gravel در حال حاظر برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه شخصی قابل دسترسی است. گفتنی است که سایت آمازون در قیمت این بازی تخفیف اعمال کرده است و قیمت ۴۹.۹۹ دلار به ۲۹.۹۹ دلار کاهش یافته است.

آشنایی با بازی Gravel

در دقایق نخستین بازی باید در یک مسابقه شرکت کنید تا اصول اولیه بازی را یاد بگیرید. بعد از این بخش به قسمت اصلی بازی وارد می شوید. داستان بازی شباهت بسیاری به بازی Need for speed دارد. در میانه های بازی به چند بخش کوتاه بر می خورین که سرگذشت کاراکتر مورد نظر شما را نشان می دهد. شاید خنده دار باشد که در بخش Master off – Road بازی، برای ورود به یکی از مراحل مهم باید دیوانه باشید.
این امر نشان می دهد که به نتایج و اهداف مراحل بی توجهی شده است. نکته ی دیگر اینجاست که باخت جبرانی ندارد و اگر شکست بخورید، باید از اول وارد بازی شوید.
با هر بار بازی کردن امتیاز و پول به دست می آورید که می توان به وسیله ی آن ها ماشین خود را به روز نمایید. شما می توانید خود خالق یک قهرمان در مسابقه باشید. محیط های مسابقه ای به خوبی طراحی شده اند.
ممکن است خوب نبودن کیفیت ماشین ها شما را دلسرد کند. آثار پیشین این استودیو در مراحل بازی تنوع زیادی داشته اند؛ ولی بازی Gravel از این امر بی نصیب مانده است. علاوه بر بخش Master off – Road بازی از بخش های Free Race،  Multiplayer، Time Attack و  Weekly Challenge است که در هر کدام چالش های مختلفی قرار داده شده است.
مثلا در Free Race زمین های مسابقه ای زیادی قرار داده شده است که برای دسترسی به آن ها می بایست تمام مسابقه های بخش Master off – Road را به پایان رسانده باشید. در بخش Multiplayer بنا بر شانس در یک مرحله وارد می شوید. بخش Time Attack همان طور که از نام آن پیداست، باید در یک زمان مشخص مسابقه را تمام کنید. بخش Weekly Challenge باز هم می توان از روی نامش چیزهایی حدس زد؛ در این بخش در مسابقات هفتگی شرکت می کنید و به ازای هر مسابقه پاداش می گیرید.

بازی Gravel
بازی مسابقه ای و محبوب Gravel

در هر مرحله با شکست رقیب خود به مرجله ی بعد صعود می کنید و در پایان هر چهار مرحله به فینال راه پیدا می کنید. گفتنی است که قبل از حالت های مطرح شده می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای ماشین خود را ارتقا دهید. ضعف داشتن در هندلینگ ماشین ها می تواند ضعف بزرگ بازی به حساب بیاید که طراحان برای این منظور از آپشنی به نام Rewind استفاده کرده اند؛ شما با کمک این گزینه بعد از تصادف و منحرف شدن از جاده می توانید کlی به عقب برگردید تا اشتباه خود را جبران کنید.
مسابقه های بخش آنلاین هیجان چندانی ندارد؛ ولی در مقابل سرور های خوبی برای این بخش قرار داده شده است و می توانید یک بازی بدون قطع شدن سرور را تجربه کنید.
در این بخش ۶ بازی کننده در پیست ها مسابقه می دهند. بازی Gravel از حالت عکس گرفتن برخوردار است ولی می توان کمی نقص در این بخش مشاهده نمود. خوشبختانه گرافیک بازی Playstation در سطح خوبی قرار دارد.
این امر در طراحی ماشین ها و مناظر اطراف آن به خوبی قابل مشاهده است. افکت های تصویری و صوتی بازی کیفیت آنچنانی ندارند. در عوض موسیقی متن و صداگذاری بازی بی نقص و قابل تحسین است.
انیمیشن های ماشین ها و کاراکترها ضعیف هستند. ولی در مقابل بازی از نور پردازی بسیار خوبی برخوردار است. این امر در مراحلی که بارانی هستند به خوبی مشهود است. منویی که برای ارتباط با بازی کننده در بازی قرار داده شده است نیز بسیار خوب است و تمام اطلاعات لازم را در طول بازی به بازی کنندگان ارائه می دهد. بازی Gravel یک بازی متناقض است، یعنی به همان اندازه که نکات مثبت در خود دارد نکات منفی هم دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =