تریلر بازی AI The Somnium Files منتشر شد

تریلر بازی AI The Somnium Files

AI: The Somnium Files محصول جدید کمپانی اسپایک چانسافت و به کارگردانی کوتارو اوچیکوشی ژاپنی است و تریلر بازی AI The Somnium Files در گردهمایی Anime Expo2018 واقع در شهر لس آنجلس رونمایی شد. با کارگردان ژاپنی بازی AI: The Somnium Files به واسطه ی بازی های موفقی چون Zero Time Dilemma از سری شناخته شده ی Zero Escape، و همچنین طراح کاراکتر های آن، Yusuke Suzuki به واسطه ی اثر های ماندگاری چون More Heroes No و Fire Emblem، آشنا هستیم.

تریلر بازی AI The Somnium Files
تریلر AI The Somnium Files

AI: The Somnium Files محصول جدید کمپانی اسپایک چانسافت و به کارگردانی کوتارو اوچیکوشی ژاپنی است و تریلر بازی AI The Somnium Files در گردهمایی Anime Expo2018 واقع در شهر لس آنجلس رونمایی شد. با کارگردان ژاپنی بازی AI: The Somnium Files به واسطه ی بازی های موفقی چون Zero Time Dilemma از سری شناخته شده ی Zero Escape و همچنین طراح کاراکتر های آن، Yusuke Suzuki به واسطه ی اثر های ماندگاری چون More Heroes No و Fire Emblem، آشنا هستیم.

در تریلر بازی AI The Somnium Files کاراکتر جدیدی با نام کانامه داته (Kaname Date)، حضور دارد که از کارآگاهان خبره ی ژاپن به شمار می رود. این کاراگاه با وجود داشتن چشم مصنوعی به جای چشم چپش به دنبال یافتن قاتلی سریالی است که در تمام قتل های آن درآورده شدن چشم مقتولان مشترک است. تا پیش از رونمایی از تریلر این بازی همگان آن را با نام رمزی Project Psync، می شناختند.

این بازی آسیای شرقی، از تاریخ ۲۵ ژوئن مصادف با سوم مرداد ۹۸ قابل اجرا بر روی پلتفرم های نینتندو سوییچ (Switch)، پلی استیشن ۴ و pc (کامپیوتر شخصی) خواهد بود. اما کمپانی سازنده ی بازی دو نسخه‌ی معمولی و یک Special Agent Edition برای آمریکای شمالی منتشر کرده است. به دلیل مشکلاتی که شواهدی از آن در دسترس نیست، این بازی دیرتر در اختیار گیمر های آمریکای شمالی قرار خواهد گرفت که مشخص شده این بازی در تاریخ ۱۷ سپتامبر مصادف با ۲۶ شهریور ۹۸ قابل دسترسی خواهد بود.

این کمپانی در مورد تاخیر انتشار نسخه ی آمریکای شمالی گفت: ما عمیقا برای تاخیر رخ داده عذرخواهی می کنیم، اما ما به دنبال تضمین ارائه بهترین محصول هستیم. ما می دانیم که طرفداران ما بعد از تماشای تریلر بازی AI The Somnium Files مشتاقانه منتظر انتشار این بازی هستند و همچنین ما به تلاش برای پاسخگویی به انتظارات شما ادامه خواهیم داد. خلاصه ای از داستان این بازی نوظهور را با هم بخوانیم: این بازی ژانر جنایی- معمایی دارد و محل تولد داستان درشهر توکیو می باشد.

یک شب بارانی در ماه نوامبر، جسد زنی در شهربازی سوار بر اسب چرخ فلک پیدا می شود. به این صورت که او بارها مورد ضربت چاقو قرار گرفته بوده و چشم چپش از حدقه درآمده بود. تمام این ها بیانگر قتلی مرموز هستند. برای همین موضوع این قتل به اداره پلیس متروپولیتن اطلاع داده می شود تا بررسی های لازم را انجام دهد. همان طور که گفتیم شخصیت اصلی داستان دیت نام دارد، کارآگاهی با چشم مصنوعی که سبب تمایز در رنگ چشمان چپ و راست او شده است.

این چشم مصنوعی دارای یک هوش مصنوعی می باشد که یک مزیت برای او به حساب می آید و به کمک آن بسیاری از پرونده های قضایی را حل می کند. این هوش مصنوعی از توابع Aiba پیروی می کند، یعنی توابعی که در ساخت چشم انداز های اشعه ایکس و زوم، استفاده می شود. اما علاوه بر او کاراکتر دیگری با نام Iris، در نقش دانش ‌آموز هجده ساله ی دبیرستانی که سازنده ی فیلم های Let’s Play می باشد، حضور دارد. واژ‌‌‌ه AI نقش اساسی در شکل گیری تم بازی پلی استیشن دارد؛ به این صورت که معنای آن هوش مصنوعی و مخفف واژه‌ی artificial intelligence در زبان انگلیسی و به معنای عشق در زبان مادری این بازی، یعنی ژاپنی می باشد.

تریلر بازی AI The Somnium Files
تریلر AI The Somnium Files

با عوامل و سازنده ی بازی

 1. کارگردان و نویسنده: Kotaro Uchikoshi
 2. طراحی شده توسط: آکیرا Okada
 3. تولیدکننده: یاسوهیر و Iizuka
 4. ویژگی های طراحی شخصیت توسط: Yūsuke Kozaki
 5. آهنگساز: Keisuke Ito

از بازی های این کمپانی معروف، اسپایک چانسافت، بازی هایی زیادی منتشر شده است که به بعضی از آن ها اشاره می کنیم:

 1. CRYSTAR
 2. Zanki Zero : Last Beginning
 3. STEINS ; GATE ELITE
 4. CHAOS ; CHILD
 5. ۴۲۸ : Shibuya Scramble
 6. Fire Pro Wrestling World
 7. PixelJunk™ Monsters 2
 8. STEINS ; GATE 0
 9. YU-NO : A girl who chants love at the bound of this world
 10. Danganronpa V3: Killing Harmony
 11. Zero Escape : Zero Time Dilemma
 12. Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
 13. Danganronpa 2 : Goodbye Despair
 14. Danganronpa: Trigger Happy Havoc
 15. Zero Escape : The Nonary Games
 16. Conception II : Children of the Seven Stars
 17. Mystery Chronicle : One Way Heroics
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =