تصاویر فیلم بازی Uncharted

فیلم Uncharted

صفحه رسمی توییتر فیلم Uncharted، چندین تصویر از این فیلم را منتشر کرده است که برخی از آن‌ها کمی مبهم هستند. زیرا ما پایان سال ۲۰۲۰ را جشن می‌گیریم. زمانی که وارد سال ۲۰۲۱ شدیم، تصاویر جدید از فیلم Uncharted از طریق صفحه رسمی توییتر فیلم منتشر شدند.

این تصاویر شامل نمای نزدیکی از چیزی بود که به نظر می‌رسد نقشه‌ها، مجسمه‌ها و وسایل مصنوعی جالبی است که در فیلم استفاده شده است. اگرچه تصویر یک دست هم در یک عکس وجود دارد، اما هنوز معلوم نیست که آن دست متعلق به چه کسی می‌باشد.

Uncharted مشکلاتی هم در تولید داشته است. در ابتدا قرار بود این فیلم در سال ۲۰۱۶ اکران شود، اما از زمان معرفی آن حدود ۱۰ سال قبل، با تاخیرات، پیکربندی‌های مجدد، تغییر کارگردان و بازیگران متعددی روبرو شد. فیلم‌برداری Uncharted در تاریخ ۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ پایان یافت.

در این فیلم Tom Holland و Mark Walhberg به ترتیب نقش‌های Nathan Drake و Victor Sullivan را بر عهده دارند. در این فیلم علاوه بر Holland و Wahlberg ،Sophia Taylor Ali در نقش Chloe Frazier ،Tati Gabrielle در نقش Braddock و Antonio Banderas هم در نقش شخصیتی بدون نام حضور دارند.

درحالی‌ که فیلم‌های مبتنی بر بازی‌های ویدیویی مشکلات زیادی دارند، اما Holland در ویدیوی زنده‌ای در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ در اینستاگرام بیان کرده که تولید فیلم به خوبی پیشرفته است. همچنین او به صراحت گفته است که “این فیلم تمام چیزی است که آرزویش را داشتم.”

نیل دراکمن، رئیس فعلی کمپانی Naughty Dog نیز در طول فیلم‌برداری موافقتش را با Holland اعلام کرد. در حال حاضر قرار است فیلم بازی Uncharted در تاریخ ۱۶ ژوئیه در سینماها اکران شود.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =