اخبار

تصاویر منتشر شده از سخت‌افزار کنترلر پلی‌استیشن ۵

سخت افزار دوال سنس

تصویر دقیق سخت افزار دوال سنس منتشر شده است. هفته قبل، ۹ عکس از قطعات جدا شده کنترلر پلی‌ استیشن ۵ از طریق واتساپ و اینستاگرام منتشر شد که تصویری جدید از عملکرد داخلی DualSense جدید ارائه کرد.

این تصویر علاوه بر نشان دادن عکس کامل کنترلر، نشان ­دهنده پوشش خارجی و سخت‌ افزار داخلی DualSense پلی‌ استیشن ۵ بوده و نشان می‌دهد دسته‌های آنالوگ و محرک‌ها چگونه با پوسته خارجی تناسب پیدا می‌کنند. به نظر می‌رسد این لایه به سه بخش و همچنین بدنه اصلی کنسول و ظاهر پشتی آن تقسیم می‌شود و اگرچه پلاستیک مشکی جلوی دسته قابل حذف است، اما بخش پشتی آن نسبتاً ساده از هم جدا می‌شوند.

بحث درباره کنترلر در Resetera نسبتاً مشتاقانه ادامه پیدا کرد، البته برخی افراد نگران قدرت بخش‌های حرکتی بوده‌ اند. اگرچه بیان برخی مطالب از این تصاویر غیر رسمی راحت نیست، اما نگرانی‌هایی وجود دارد که محرک کنسول جدید به پلاستیکی بی‌حرکت متصل شود، درست مانند قلاب‌های پلاستیکی که احتمال شکستگی آن‌ها در DualSense 4 وجود داشت.

اگر بخواهیم به جنبه مثبت قضیه بنگریم، دیگر مفسران بیان کردند که شکستن و تعمیر کنترلر نسبتاً آسان است، که اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که در طول بازی هیجان‌ زده می‌شوید، خبر خوبی برای شما است.

اگرچه واکنش‌ها به این عکس عمدتاً مثبت بوده، اما برخی افراد خاطرنشان کردند که با توجه به این امر که تنها چند هفته به عرضه کنسول مانده، اما سونی هنوز هیچ اطلاعات رسمی را از این سخت‌ افزار اعلام نکرده است. اگرچه اطلاعات جالبی از استخراج این تصاویر وجود دارد، اما تشخیص جزئیات پیچیده آن خیلی دشوار نیست. خوشبختانه، هرچه به جلو می‌رویم به تاریخ عرضه کنسول که احتمالاً ۱۲ یا ۱۹ نوامبر است، نزدیک‌تر می‌شویم.

هر زمان که جزئیات پیش سفارش و بهترین قیمت پلی‌استیشن ۵ مشخص شد، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =