عبور تعداد بازیکنان بازی Fortnite از مرز ۱۲۵ میلیون نفر

تعداد بازیکنان بازی Fortnite

درست از هنگامی که این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و در دسترس دارندگان این کنسول قرار گرفت، تعداد بازیکنان بازی Fortnite به کلی تغییر کرد و باعث شد که آمار این موضوع تغییر چشمگیری داشته باشد. پس از آن، یعنی پس از انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ، شرکت اپیک گیمز که مسئولیت توسعه این بازی را بر عهده دارد، در جریان گزارشی اعلام کرد که تعداد بازیکنان این اثر از مرز ۱۲۵ میلیون نفر عبور کرد.

تعداد بازیکنان بازی Fortnite
تعداد بازیکنان بازی Fortnite

تعداد بالای بازیکنان بازی Fortnite

درست از هنگامی که این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و در دسترس دارندگان این کنسول قرار گرفت، تعداد بازیکنان بازی Fortnite به کلی تغییر کرد و باعث شد که آمار این موضوع تغییر چشمگیری داشته باشد. پس از آن، یعنی پس از انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ، شرکت اپیک گیمز که مسئولیت توسعه این بازی را بر عهده دارد، در جریان گزارشی اعلام کرد که تعداد بازیکنان این اثر از مرز ۱۲۵ میلیون نفر عبور کرد. البته باید بدانید که این آمار به کلیه پلتفرم های موجود مربوط می شود. یعنی آمار ذکر شده شامل تمام کسانی می شود که بر روی موبایل یا سیستم کامپیوتر و یا هر کنسولی که در اختیار دارند، این بازی را نصب نموده و از آن در اوقات فراغت خود استفاده کرده اند.

مسابقات در نظر گرفته شده توسط Epic Games

براساس اطلاعاتی که اپیک گیمز به انتشار گذاشته است، گویا قرار است که یکسری مسابقات میان بازیکنان Fortnite برگزار شود. این مسابقات در برگیرنده مسابقاتی رسمی و بزرگ بوده و یا حتی ممکن است که به صورت آنلاین برگزار شوند. این مسابقات علاوه بر اینکه در سال جاری برگزار شده اند، ممکن است در سال آینده نیز همچنان شاهد برگزاری آنها باشیم. در کنار این موضوع، اپیک گیمز جایزه ای هم برای برنده این مسابقات تدارک دیده است و آن جایزه هم معادل مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده است. تنها نکته قابل توجهی که در مورد این مسابقات وجود دارد، این است که گفته شده این مسابقات به صورت تک نفره و یا گروه هایی متشکل از دو نفر برگزار می شود.

بازی Fortnite برای انواع پلتفرم ها، یعنی شامل کامپیوتر، ios، مک، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و همچنین اندروید قابل اجرا خواهد بود و دارندگان کلیه این دستگاه ها می توانند از این بازی لذت ببرند.

تعداد بازیکنان بازی Fortnite
بازی Fortnite

ردگیری از روی شلیک گلوله

یکی از ویژگی هایی که در بازی Fortnite وجود دارد و به سبب همین ویژگی احتمال اینکه موقعیت شما لو برود افزایش می یابد، این است که شما وقتی از اسلحه خود برای از میان برداشتن دشمنتان استفاده می کنید، به محض شلیک گلوله یک ردی از پرتاب گلوله باقی می ماند که به سبب آن موقعیت شما نشان داده می شود و تمام تلاش شما برای مخفی بودن از بین می رود. شاید این ویژگی بنظر برسد که موضوع جذابی نبوده و کار را برای شما سخت تر می کند، اما به سبب همین ویژگی هیجان بازی بیشتر شده و شما را به تکاپوی بیشتری وا می دارد. زیرا شاید تا یک جایی بتوانید محل اختفای خود را حفظ کنید، ولی از لحظاتی به بعد دیگر چاره ای به جز نبرد تن به تن نخواهید داشت.

روبرویی با تعداد بیشماری زامبی

بازی Fortnite به گونه ای طراحی شده که شما در آن با تعداد بسیار زیادی زامبی مواجه خواهید بود. یعنی در ابتدای داستان بر اثر حادثه ای تمام بشریت از بین می روند و این حادثه تنها تعداد بسیار زیادی زامبی از خود به جا می گذارد. البته در صورتی که تصمیم بگیرید بخش بتل رویال آن را نادیده بگیرید باید رویارویی با زامبی ها را بپذیرید. به همین ترتیب شما در هر مرحله باید خود و دوستانتان را برای جنگ و مبارزه با زامبی ها آماده سازید تا بتوانید بر آن ها غلبه کرده و از بین ببرید.

ساخت و ساز در Fortnite برای زنده ماندن

شما باید به هنگام انجام بازی فورتنایت این اصل را به یاد داشته باشید که از تمامی منابعی که بازی در اختیار شما قرار می دهد به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. زیرا با استفاده از همین منابع است که می توانید برای خود ابزار جنگی و همینطور پناهگاه ساخته تا بتوانید در برابر حمله زامبی ها جان سالم به در ببرید. این منابع می توانند از جنس سنگ و چوب بوده و یا حتی از جنس فلز باشد.
تنها نکته ای که وجود دارد این است که شما بتوانید به خوبی از هر یک از آنها استفاده کنید. مثلا برای آنکه هدف گیری بهتری داشته باشید، لازم است که دید گسترده ای داشته باشید. بنابراین ساخت یک ساختمان بلند و یا همان برج، می تواند به شما کمک بزرگی در هدف گرفتن دشمنان از فاصله دور داشته تا بهتر بتوانید آنها را مورد هدف خود قرار دهید. Fortnite از جمله بازی هایی است که در میان بازی های بتل رویال از محبوبیت بالایی برخوردار است. زیرا مدت هاست امتحان خود را پس داده و شما با خیال راحت می توانید به آن اعتماد کرده و از نصب و تجربه آن لذت برید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شش =