تعیین حجم بازی God of War توسط کمپانی Javaground

God of War PS4

به گفته جدیدترین اخباری که انتشار گردیده است گیم god of war قرار بوده که حجم و اندازه ای حدودا چهل و پنج گیگا بایت را دارا باشد. مدت زیادی تا عرضه گیم god of war نمانده است و گیمر های دستگاه پلی استیشن ۴ دیگر صبر زیادی برای انتظار نوین ترین ورژن از این مجموعه پر هوادار در مورخ سی و یک ماه فروردین می باشند تا توانایی این را داشته باشند که داستان جویی های کریتوس و فرزندش را در دنیای نورس به دنبال می کنند.

علی الخصوص که بر پایه بررسی های اغازی انتشار گردیده است از گیم استودیوی سانتا مونیکا توانایی این را داشته است که این دفعه هم تجربه ای را کسب نماید که در خور اسم این پکیج محیا سازد و همچنین ابتکاراتی را هم در ان نهاده است که مسبب می شود گیم احساس مدرن تر و امروزی تری را کسب نماید. در صورتی که این ایام خبر های گیم زیادی محیط گیم god of war انتشار می گردد. امروز هم اندازه این گیم تشخیص داده شده است. بر این پایه گاد اف وار نوین به صورت دقیق ۴۴.۴۶ گیگابایت اندازه روی پلی استیشن ۴ را دارا است.

God of War PS4
God of War PS4

خب اگر ورژن دیجیتالی این گیم را تهیه کرده اید می بایست برای دانلود و سیو کردن گیم بر روی دستگاه محیا شوید. این احتمال وجود دارد که امکان دانلود دیتای گیم مدت زیادی باقی نمانده است که این انتشار به دسترس کاربران قرار بگیرد. در خبرهای دیگری که مربوط به گیم god of war توانایی این را دارید که تریلری را که در این اخرا از گیم پلی گیم انتشار شده است و جنگ کریستوس با ترول ها نمایان این است که شما توانایی این را داشته باشید که این اثر را تماشا نمایید. ترول ها نمونه های ویژه ای از رقیبان در گیم می باشند که هر کدام از انها ویزگی های خاصی را دارا می باشد.

و همین طور در این اواخر تایید شده است که گیم god of war بر روی دستگاه پلی استیشن ۴ پرو یک شکل گرافیکی منحصر به فرد را در بر دارد.در اخبار نوین از اندازه دقیق گیم god of war بر روی دستگاه پلی استیشن ۴ اطلاع می دهد. god of war یکی از عظیم ترین عنوان های منحصر به فرد کمپانی بازی های تعاملی شرکت سونی تشکیل شده است به دست کارگاه بازی سانتا مونیکا است که قرار بر این است که در این ماه برای دستگاه های PlayStation 4 به عرضه گردد.

اکنون در نوین تریم گزارشات به دست امده خبر نوینی حاکی بر ان می باشد که این گیم بر روی دستگاه نسل هشتمی شرکت سونی دارای اندازه ای به معادل ۴۴.۴۶ گیگا بایت است.سپس پس از اینکه این اثر را خریداری بنمایید از اینکه این گیم چه اندازه فضا را لازم دارد پی ببرید و همین طور از شتاب مناسب اینترنت ان هم اطمینان کسب نمایید. در این بین شرکت سونی کدهای ویژه انتقاد کننده ها را فرستاده است تا منتقدان ماجرا جویی کریتوس و فرزندش اترئوس را در بخش اسکاندیناوی را به تجارب خود اضافه نمایند.

لازم بر این است که نمره های گیم god of war در یک هفته پیش از انتشاری که به صورت رسمی انجام می گردد یعنی انتشار گیم god of war در تایم ۱۱:۳۰ روز پنج شنبه بیست و سوم ماه فروردیسن سال ۱۳۹۷ به ساعت ایران قرار است که انتشار شود.در گذارشی که مربوط به کوری بارلوگ می باشد این تاییدیه را داده است که برای اینکه این گیم صد در صد گیم احتیاجی به بیشتر از ۴۰ ساعت تایم می باشد. در چند روز گذشته نیز یک بازی در ۵ دقیقه که جنگ جوی کریتوس با یک ترول و کشف کردن در پیرامون را به اجرا گذاشته است.

ویدیوی دیگر بر روی شخصیت جالب اترئوس متمرکز است و همین طور سری دیگر از ویدیو ها به پس زمینه ماجرای گیم و ماجرای اغازی نبرد بین خدایان نورس می گردازند.در پایان باید بیان شود که شغل تشکیل گیم god of war در روز های گذشته به شکل رسمی به اخر رسیده می باشد و بر این قرار است که در مورخ ۳۱ فروردین ماه به دست کمپانی بازی های سونی برای دستگاه پلی استیشن ۴ به ارزش ۶۰ دلار انتشار گردد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =