تغیرات پیشرفته بازی Rocket League با تازه ترین آپدیت

بازی Rocket League

در تاریخ ۷ شهریور ماه استودیو فونیکس ورژن جدید از بازی Rocket League را منتشر خواهد کرد این بازی یکی از محبوب ترین بازی های این استودیو می باشد با استفاده از این ورژن سعی در تغییراتی روی دستگاه ایکس پی و بخش آنلاین آن داشته ایم این آپدیت به نام به روزرسانی پیشرفت به کاربران اعلام شده است که با اتفاقاتی که افتاده بتوانیم تغییراتی که در بازی اتفاق افتاده است را ببینیم از اولین تغییرات این ورژن حذف کردن مرحله ۷۵ بازی می باشد.

بازی Rocket League
عکس بازی Rocket League

در تاریخ ۷ شهریور ماه استودیو فونیکس ورژن جدید از بازی Rocket League را منتشر خواهد کرد این بازی یکی از محبوب ترین بازی های این استودیو می باشد با استفاده از این ورژن سعی در تغییراتی روی دستگاه ایکس پی و بخش آنلاین آن داشته ایم این آپدیت به نام به روزرسانی پیشرفت به کاربران اعلام شده است که با اتفاقاتی که افتاده بتوانیم تغییراتی که در بازی اتفاق افتاده است را ببینیم از اولین تغییرات این ورژن حذف کردن مرحله ۷۵ بازی می باشد.
این محدودیت یعنی که بازیکنان نمی‌تواند از سطح ۷۵ بازی بالاتر برود و به نوعی دیگر محدودیت بازی تا ۷۵ و بازیکنان نمی‌توانند ایکس پی را بر روی بازی های آنلاین داشته باشد این تغییر باعث می‌شود که در بازی تقلب نشود. در این ورژن کلوب های زیادی هم اضافه شده است با این ویژگی بازیکن می‌تواند تیم و کلوب خود را به صورت دلخواه انتخاب کند و با آنلاین بودن با دشمنان خود بجنگد هر کلوب حداکثر باید ۲۰ بازیکن داشته باشد .
از دیگر ویژگی‌هایی که در این ورژن اضافه شده است:

  •  قاب آواتار
  •  ترافی های جدید
  •  گزینه های تنظیمات ویدیویی

چندی پیش سخنی از خریدن سایانیسک توسط شرکت اپیک گیمز بود که در پی آن شایعاتی ایجاد شد که بازی Rocket League از استیم حذف می‌شود درجات بازی قبل از این ورژن خیلی بالا و مثبت بود که با این ورژن به کف درجه رسید اما این نقدها و انرژی های منفی تاثیری روی کار نداشته است از زمانی که اپیک اعلام کرد که قرار است این بازی PlayStation 4 به فروشگاه اپیک گیمز اضافه شود موج منفی بین بازیکنان ایجاد شده .
در آخرین خبر فعلا اعلام شده است که بازی در فروشگاه استیم خواهد ماند بازیکنان می توانند در بازی اگر مرحله ۱۰۰ بازی را بگذرانند به آیتم ها و بخش های جدید برسند در این ورژن به دست آوردن xp به امتیاز گرفته بازیکن ربطی ندارد به مدت زمان مسابقه بستگی دارد در ورژن قبل آیتم ها به صورت رندومی جایزه می دهند ولی در این ورژن با توجه به پایان هر مرحله آیتم‌هایی به بازیکن داده می شود .
این ورژن پاداش هفتگی دارد یعنی با پیروز شدن در مسابقه ها به اندازه ۲ برابر در روز و ۱۴ برابر در هفته پاداش هفتگی دریافت می‌کنید شرکت اپیک گیمز هر روز بیشتر از دیروز در حال پیشرفت است و با بازی سازان بسیاری مشغول فعالیت است تا بتواند بازی‌های خود را روی فروشگاه اپتیک منتشر کند سازنده این بازی استودیو سایونیکس نام دارد اپیک در خبری اعلام کرد که استودیو سایونیکس را خریداری کرده است .
راکت لیگ اعلام کرد که با این کار به راه ها و موقعیت‌های بهتری دست پیدا می کنند به اعتقاد سایانیکس این مسئله باعث تغییرات مثبت و پیشرفت زیادی در بازی می شود پیشرفت و تحولی که در این مدت انجام نشده است اپیک گیمز اعلام کرد که ورژن کامپیوتر این بازی هم در حال انتشار است. وی اعلام کرد که این بازی فروش خود را همچنان روی استیم ارائه خواهد داد. در ادامه بیان کرد که برنامه های طولانی و شگفت انگیزی خواهد داشت.

بازی Rocket League
عکس بازی Rocket League

با ادامه مقاله تغیرات پیشرفته بازی Rocket League با تازه ترین آپدیت همراه باشید

از ابتدا این بازی بر روی ps۴ قابل اجرا بود بازی فوتبال با ماشین در ابتدای انتشار طرفداری نداشت و نتوانست در انتشار موفق شود ولی بعد از مدتی با استقلال بالایی مواجه شد و از برترین عناوین نسل هشتم شد و جوایز نفیسی را دریافت کرد فونیکس برای توسعه بازی دو سال زحمت کشید و به اندازه و۲۰۰ دلار برای ساخت بازی هزینه کرده است توسعه‌ دهندگان برای کسب درآمد بیشتر بر روی بازی‌های دیگر کار می‌کند و دریافتی ها را جمع‌ آوری می‌کند .
از زمان شروع انتشارات هزار بازیکن در حال فعالیت روی این بازی بودند که تولید کننده آن برای این تعداد کاربر؛ شگفت زده بود که این ۱۰ هزار کاربر الان بیش از ۱۰ میلیون نفر شدند وی دو میلیون دلار هزینه بازی کرد در کنار این بازی ۱۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد. ویژگی بزرگی که این بازی دارد این است که هزینه‌ های درون برنامه ای ندارد و فقط توانایی فردی در بازی‌ حائز اهمیت است .
در ابتدای بازی ماشین خود را انتخاب کرده و به زمین‌بازی راهنمایی می شوید بازی را باید شخصی سازی کنید در بازی جدولی قرار دارد که میزان امتیاز و جایزه و عملکرد شما در آن دیده می‌شود بازی این قابلیت را دارد که چهار نفر بازیکن همزمان بر روی یک دستگاه با هم بازی می کنند یا در تیم هم باشند یا در تیم مقابل باشد در بخش تک نفره بخش های متنوعی وجود دارد که یک بازی مستقل با کلیه امکانات است .
در بین مشکلات بازی یک مشکل وجود دارد آن هم هوش مصنوعی بازی است.مثل گل به خودی.موسیقی در بازی بسیار مناسب و حرفه‌ای است صداگذاری ها سر جای خود قرار دارند ماشین های بازی توانایی پرش و جهش سرعت دارند که توانایی بازیکنان را بیشتر می‌کند و سرعت ماشین را در کنار ماشین حریف بیشتر می کند در آخر مرحله به اندازه امتیازی که کسب کردید می‌توانید خودرو یا وسایل شخصی خود را جدید کنید.
یک آیتم به بازی اضافه شد به طور موقت برگرفته از مسابقات هاکی که بازی روی زمین یخ اجرا می‌شود که بازخورد بازی بسیار عالی بود.این آیتم در سال ۲۰۱۶ به طور دائم به بازی اضافه شده دربازی توپ بسیار بزرگی حتی بزرگتر از ماشین ها وجود دارد که بازیکن ها باید با توپ با همدیگ فوتبال بازی کنند در هنگام گل زدن به دروازه حریف یک موسیقی بسیار مهیجی زده می‌شود و رنگ های زیبایی در زمینه پخش می‌شود.
ضعیف و قوی بودن سطح بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان به دست خود بازیکن تنظیم می‌شود زمین بازی بسیار خاص طراحی شده است و تاکتیک‌های خاصی برای حرکت در بازی وجود دارد زمین های مختلف خاکی ها پر پیچ و خم و زمین لرزه برای بازی کنان طراحی شده است بسته‌ هایی در کنار زمین بازی وجود دارد که بازیکن باید آنها را پیدا کرده تا بتواند ماشین های ضعیف شده خود را تقویت کند .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =