تغییر تاریخ انتشار بازی Samurai Shodown کمپانی SNK

Samurai Shodown PS4

بازی های ویدئویی مثل فیلم هایی که ما می بینیم سبک های مختلفی دارند که هر شخص علاقه به یکی از این سبک ها دارد؛ برای مثال یکی فیلم کمدی می بینید، یکی اکشن و دیگری ماجراجویی. بازی های ویدئویی نیز اینگونه هستند؛ یک دسته گیمر بازی های شوتر را دوست دارند، یک دسته ورزشی، یک دسته مبارزه ای برای همه دسته بازی های ویدئویی بازی های محبوبی نیز وجود دارد که آن سبک را جذاب میکند و باعث می شود که گیمر های دیگری نیز به آن سبک جذب شوند.

همه ما مبارزه با دوستان خود و افراد دیگر و بازی کردن با دوستان و گفتگو هنگام بازی کردن را دوست داریم و امروزه بازی های انلاین و دو نفره بسیار بیشتر از بازی های تک حالت و داستان محور طرفدار دارند. بارها شده که ما با دوست هایمان بازی هایی نظیر pes ،fifa ، mortal combat و … را بازی کرده ایم و حس مبارزه جویی و برنده شدن درآن انقدر زیاد بوده که ساعت ها مشغول بوده ایم و متوجه گذر زمان نشدیم.

Samurai Shodown PS4
Samurai Shodown PS4

یا زمانی که با دوست هایمان دوره هم جمع شده ایم و حوصله مان سر رفته میتوانیم با بازی های دو نفره بر روی کنسولمان وقتمان را پر کنیم و حسابی خوش بگذرانیم. اما همه اینها نیاز به یک بازی Playstation خوب نیز دارد؛ بازی ای که مارا راضی کند و باعث شود از بازی کردنمان لذت ببریم و همچنین گیم پلی و گرافیک خوبی داشته باشد. شاید وقتی که اسم ژاپن به گوش شما برسد اولین چیزی که درباره این کشور به ذهنتان میاید سامورایی های معروف این کشور است.

اشخاصی که شاید ژاپن و کلا شرق با انها شناخته شوند، شمشیر ها ولباس های عجیبشان را قطعا در فیلم ها و بازی های ویدئویی دیده اید و قطعا دوست داشته اید که جای انها می بودید. اما این کشور در تولید بازی های ویدئویی با این سبک نیز بسیار موفق بوده است و تا به امروز بازی های پرطرفدار سبک فایتینگ با حال و هوای شرقی بسیاری از این کشور به بیرون آمده .نظایر مجموعه taken و street fighter و … که همه آنها بین گیمر ها محبوب است و جایگاه ویژه ای دارد.

اگر به سبک فایتینگ و حال و هوای شرقی گیم ها علاقه داشته باشید قطعا با مجموعه بازی Samurai Shodown آشنا هستید و آن را بازی کرده اید. این بازی که برای خود اسم و رسمی دارد و بسیار محبوب نیز است مجموعه ای به سبک فایتینگ است که گرافیک جالب ژاپنی ای دارد و موسیقی متن بسیار زیبا و گیم پلی آن باعث میشود هر طرفدار این سبک علاقه به بازی کردن این بازی داشته باشد.

کمپانی ژاپنی snk تولید این بازی را به عهده دارد .مدت ها بود که نسخه ای از این بازی معرفی نشده بود و از عرضه اخرین نسخه آن که در سال ۲۰۰۹ برای کنسول وقت مایکروسافت یعنی ایکس باکس ۳۶۰ آمده بود مدت ها بود که میگذشت. طرفدارانش تشنه یک نسخه جدید بودند و مدام خبر از این بود که کمپانی snk در حال ساخت نسخه ای جدید از این بازی فایتینگ است.

تا اینکه سرانجام در سال ۲۰۱۸ سونی نسخه جدید این بازی را معرفی کرد .طرفداران این سری بسیار خوشحال و شگفت زده شدند زبرا تریلری که این شرکت برای معرفیش ساخته بود با اینکه تایم کمی داشت اما بسیار قوی و خوب بود به قدری که طرفداران جدیدی نیز این بازی پیدا کرد .اما طبق روال همیشگی شرکت ها این بار شرکت snk عرضه این بازی را به تعویق انداخت.

همچنین این شرکت اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۲۵ ژوئن یا همان ۴ ام تیر ماه امسال عرضه خواهد شد و برای کسانی که این بازی را پیش خرید کنند سیزن پسی نیز به همراه بازی پلی استیشن به رایگان برایشان ارسال میشود که چهار کاراکتر و محتویات دیگری نیز به مدت ۶ ماه به صورت رایگان دریافت خواهند کرد که به نظر قابل قبول میاید .علاوه بر این ها در این نسخه موردی به نام دوجو نیز معرفی شد که میتوانید در این مورد با خودتان بجنگید و متوجه بشوید که مشکلات کاراکترتان در کدام قسمت است و آن را رفع کنید که به نظر یک مورد رویایی به نظر می رسد.

حال باید منتظر ماند و دید که این نسخه از این مجموعه موفق ظاهر میشود و میتواند طرفدارانش را راضی کند یا خیر؟نظر شما راجب این بازی و سبک شرقی در بازی های ویدئویی چیست؟ آیا با توجه به عرضه سیزن پس رایگان برای پیش خرید کنندگان این بازی را پیش خرید می کنید؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =