آموزش

تقلب‌های بازی Fortnite برای رسیدن به Victory Royale

Victory Royale فورتنایت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در بازی فورتنایت وجود دارد این است که چگونه به Victory Royale فورتنایت دست پیدا کنید. زمانی که بخش ۲ بازی Fortnite به طور رسمی راه‌اندازی شد، پدیده بتل رویال را پس از چند سال تغییر داد. نه تنها نقشه بازی، بلکه سبک بازی، استراتژی‌ها و موارد بسیار زیاد دیگری در این بازی تغییر یافت. اگرچه ممکن است از بیرون به نظر برسد بازی بسیار ساده است، اما کارهای بسیاری وجود دارد که باید در بازی انجام دهید و باید از نزدیک آن‌ها را ببینید.

در تلاش برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر برای این بازی، ما نکات، ترفندها و تاکتیک‌هایی که ممکن است حین انجام بازی و دسترسی به Victory Royale به شما کمک کنند را در این مقاله ارائه داده‌ایم. این نکات در طول انجام حالات مختلف بازی به شما کمک خواهند کرد، پس قبل از اینکه بازی را شروع کنید حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

نکاتی برای برنده شدن در بازی Fortnite

مبارزات را با دقت انتخاب کنید

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید یاد بگیرید این است که اولاً زمانی که رقیب را دیدید اگر با او وارد مبارزه نشوید بهتر است. ورود کورکورانه به یک بازی راهی برای حذف سریعتان از بازی است، مگر اینکه مهارت لازم برای شکست یک تیم کامل از بازیکنان را داشته باشید، بهتر است کنار بایستید و اجازه دهید دشمن اولین اشتباه را کند.

به یاد داشته باشید، هدف شما زنده ماندن است، نه اینکه نسبت مسخره مرگ را بالا ببرید. برای اینکه به خودتان شانس زنده ماندن بدهید شروع به ساختن کنید یا به مناطق مرتفع بروید و از این طریق پاداش به دست آورید.

مواظب Storm باشید

 Victory Royale فورتنایت

یکی دیگر از قوانین مهم برای زنده ماندن در بازی این است که حواستان به Storm باشد. اگرچه هرگز نمی‌خواهید در وسط نقشه و در فضای باز باشید، اما بیش از حد نزدیک ماندن به Storm هم خطرناک است. راه‌های بسیاری برای خلاصی از Storm وجود دارد، اما اگر گزینه‌ای نداشته باشید، باید سریعاً پایین بروید.

بهترین راه برای ایمن بازی کردن و همچنین بهبود شانس برنده شدن این است که حواستان به Storm باشد. زمانی که بازی می‌کنید، همیشه نگاه کنید که Storm چه قدر به شما نزدیک است و چه زمانی حرکت می‌کند. احتمالاً می‌خواهید Storm را پشت سر بگذارید، اما همیشه و در هر لحظه آماده حرکت باشید. در نهایت اگر گیر افتادید، به دنبال یک سبد یا قایق بگردید تا راهی برای نجات پیدا کنید.

تک بعدی نباشید

 Victory Royale فورتنایت

سلاح‌های بسیاری در بازی Fortnite وجود دارند، پس خود را به استفاده از یک یا دو سلاح محدود نکنید. بدترین چیز در بازی این است که تک بعدی باشید، پس مطمئن شوید از انواع مختلف سلاح‌هایی که در اختیار دارید استفاده می‌کنید. هرگز نمی‌دانید یک مبارزه چه زمانی شروع می‌شود و یا این مبارزه چه نوع مبارزه‌ای خواهد بود، اینکه برای هر حالتی یک سلاح و مواد منفجره داشته باشید بسیار مهم است.

دقیقاً همان‌طور که نمی‌خواهید از سلاح تک‌تیرانداز در فواصل نزدیک استفاده کنید، احتمالاً نمی‌خواهید از شاتگان در مقابل کسی که صدها متر با شما فاصله دارد هم استفاده کنید. قانون شلیک در بازی این است که سلاح‌هایی مانند شاتگان، تفنگ تهاجمی و یا تفنگ تک‌تیرانداز را همراهتان داشته باشید. از لیست موارد دیگر برای بهبود خود و ارتقاء چیزهایی که انتخاب کردید استفاده کنید، اما مطمئن شوید که برای هر چیزی که قرار است اتفاق بیافتد آماده‌اید.

مراقب باشید

 Victory Royale فورتنایت

این مورد به نظر خیلی ساده است، اما اغلب به خاطر آگاهی کم از اینکه چگونه از بازی حذف می‌شوید شگفت‌زده خواهید شد. به خاطر ماهیت بازی، دویدن به اطراف و ورود به یک مبارزه بسیار ساده است، اما این کار اغلب باعث می‌شود موقعیتتان را از دست بدهید. اگر وارد محیطی شدید که خیلی ساکت یا متروکه بود، مطمئن شوید همه‌جا را چک کرده اید و تمام سازه‌هایی که دشمن ساخته را بررسی کنید.

مثلاً، اگر پله‌ای روی کوه دیدید، مطمئن باشید و یا حداقل تصور کنید دشمنان آنجا موضع گرفته‌اند. مراقب بودن و بررسی سازه‌های دشمن بهترین و ساده‌ترین راه برای زنده ماندن است و هیچ تلاشی هم نمی‌خواهد.

بسازید، بسازید، بسازید

 Victory Royale فورتنایت

اگر می‌خواهید مهارت‌هایتان را در بازی ارتقاء دهید، بهترین و بزرگ‌ترین کار این است که بسازید. بزرگ‌ترین تفاوت بازی Fortnite با دیگر بازی‌های بتل رویال، استفاده از مکانیسم ساختن در بازی Fortnite است. در مسابقات، بازیکنان می‌توانند سازه‌هایی بسازند و از خودشان دفاع کنند. یادگرفتن نحوه انجام این کار تفاوت بین بازیکن خوب و بد است.

سازه‌ای که بازیکن در بازی بیشترین استفاده را از آن می‌کند یک جعبه ۴*۴ با پله است. تمرین کنید و این سازه را بسازید و مطمئن باشید در مبارزات پیروز خواهید شد. فقط حواستان به مصالحی که دارید هم باشد.

رفتن به سطوح بالا مهم است

در هر بازی تیراندازی، زمین‌های بلند بهترین مکان‌ها در برابر دشمن هستند، زیرا می‌توانید بهتر آن‌ها را ببینید، یعنی به مناطق بیشتری دید خواهید داشت و می‌توانید آن‌هایی که پنهان شده‌اند را هم ببینید و به آن‌ها تیراندازی کنید. در بازی Fortnite هم دسترسی به زمین‌های بلند از طریق روش‌های بسیاری امکان‌پذیر است، مثل ساختمان‌هایی که به سمت آسمان می‌سازید.

توانایی ساختن سازه‌های چند لایه روی سر حریف، زمانی که آن‌ها در تلاش هستند تا از گلوله‌هایی که به سمتشان شلیک کرده‌اید فرار کنند، باعث می‌شود وحشت‌زده شوند و توانایی شما در بالا بردن سرعت درگیری باعث می‌شود از این ویژگی‌ها به نفع خودتان استفاده کنید.

بدانید چه زمانی باید استراحت کنید

 Victory Royale فورتنایت

یکی از مهارت‌هایی که باید خیلی سریع به آن دست پیدا کنید، سنجش میزان صدمه جنگی است. البته برای این موضوع باید درباره مهمات هم صحبت کنیم، اما دانستن اینکه آن مهمات تا چه میزان کاربرد دارند غیرممکن است.

در عوض، از نکات سلامتی استفاده کنید تا متوجه شوید قرار است در نبرد پیروز شوید یا خیر. زمانی که به یک دشمن شلیک کردید، عددی را بالای سرش می‌بینید که نشان می‌دهد چه مقدار آسیب به او زده‌اید. اگر آن عدد آبی باشد و سپس سفید یا زرد شود، یعنی آن‌ها از معجون سپر استفاده کرده‌اند و شما نوار سلامتی‌شان را مشاهده کرده‌اید. اگر عدد آبی نبود و شما هنوز سپر داشتید، بدانید که برنده‌اید. اما در غیر این صورت، بهتر است به دنبال گزینه‌هایی برای عقب‌نشینی باشید.

ماهیگیری بهترین دوست جدید شماست

 Victory Royale فورتنایت

یکی از جدیدترین مکانیسم‌هایی که به بخش دوم بازی Fortnite اضافه شده است، توانایی ماهیگیری است. بازیکنان اکنون می‌توانند نه تنها برای حیوانات ماهی بگیرند بلکه غنیمت به دست آورند و این می‌تواند مهم‌ترین ابزار در انبار شما باشد.

اگرچه ماهیگیری بهترین و مؤثرترین سلاح برای به دست آوردن غنیمت نیست، اما اگر در وضعیت بدی هستید و نمی‌توانید سلاح پیدا کنید، احتمالاً باید به سمت آب حرکت کنید. نه تنها چیزهایی مانند Medkit ها بلکه سلاح‌های اصلی را هم در آب پیدا خواهید کرد که به شما شانس بیشتری برای مبارزه خواهد داد.

گاهی چیزهایی را درو کنید

داشتن کلنگ در بازی Fortnite حتماً دلیلی دارد و دلیل آن‌ها این است که به محض قرارگیری در بازی باید مصالحی را جمع کنید. چون ساخت‌وساز عامل بسیار مهمی در بازی Fortnite است، باید مطمئن شوید که هنگام استفاده از این مصالح، به اندازه کافی مواد اولیه دارید، پس اینکه هرچه سریع‌تر آن‌ها را جمع کنید خیلی مهم است.

خوشبختانه، به دست آوردن مصالح در بازی Fortnite خیلی ساده است. خیلی راحت از درخت، ماشین، نیمکت، ماشین یا خانه‌ها بالا بروید و کلنگتان را بچرخانید. با نگاه کردن به بخشی که روی صفحه‌نمایش قرار دارد مطمئن شوید زمان کافی را صرف چرخاندن کلنگتان کرده‌اید و حداکثر مصالح را جمع کنید و بعداً هر وقت به آن‌ها نیاز داشتید از آن‌ها استفاده کنید.

از اینکه کنترلتان را تغییر دهید نگران نباشید

هر بازیکن متفاوت است، پس تنظیمات پیش‌فرض کنترلر در بازی Fortnite ممکن است برای هرکس متفاوت باشد. چیزهایی مانند دکمه‌های حساس و تغییر چیدمان در دسترس هستند، اما بازیکنان می‌توانند نحوه ساخت و جمع‌آوری غنائم را تغییر دهند. 

از آنجا که مکانیسم ساخت‌وساز بسیار مهم است، حداقل باید آن را با Builder Pro تجربه کنید، طرح کنترلری که دکمه‌های ساخت را به عنوان دکمه‌های اصلی شما قرار می‌دهد و گیره‌های چپ و راست به شما اجازه دسترسی به پله‌ها و دیوارها را می‌دهند. این طرح کنترلی به شما اجازه می‌دهد بدون اینکه انگشتتان را از روی دیگر دکمه‌ها بردارید ساخت‌وسازتان را انجام دهید، البته این کار خیلی سریع انجام نمی‌شود، اما بسیار ایمن است.

با خوردن میوه‌ها و خوراکی‌های طبیعت، سلامتی‌تان را بهبود ببخشید

در بازی Fortnite، اغلب اقلامی را می‌بینید که در سراسر محیط پراکنده شده‌اند. برخی مناطق پر از سیب و البته بخش کوچکی است که سلامتی شما را بازیابی می‌کنند، اگرچه به نظر می‌رسد این مواد در اثر برخورد شهاب‌سنگ بزرگی به جای مانده است، اما گونه‌هایی از غذاهای فضایی شبیه توفو هستند که ویژگی حفاظت را بر عهده دارند. آن‌ها را پیدا کنید به خصوص غذاهای Shield تا دیگر نگران سلامتی‌تان نباشید.

ارتباط مهم‌ترین سلاح شما است

وقتی یک دشمن را می‌بینید، اولین کاری که باید انجام دهید چیست؟ وقتی تنها باشید، شاید بهترین کار این باشد که به سمت او شلیک کنید و دعا کنید تا بهترین نتیجه را از شلیک کسب کنید. اما وقتی به صورت گروهی بازی کنید، قبل از هر کاری باید هر چیزی که از دشمن فهمیدید و موقعیت آن‌ها را به هم گروهی‌هایتان بگویید.

همچنین باید از طریق Squawk box درباره چیزهایی که پیدا کرده‌اید، مکان Storm و مناطق امن، اینکه چه مقدار مهمات دارید و آیا نیاز به درمان دارید یا خیر با هم گروهی‌هایتان صحبت کنید. ازآنجایی‌که بازی Fortnite هم سیستم ارتباطی‌ای مانند بازی Apex Legends را اتخاذ کرده، برقراری ارتباط مستقیم آسان‌تر و البته سریع‌تر خواهد بود. ممکن است به نظر برسد برخی از این اطلاعات جزئی هستند، اما در مجموع استراتژی شما را در مراحل بازی شکل می‌دهند. 

تمرین باعث می‌شود عالی باشید

مهم‌ترین کار برای اینکه بازیکن بهتری شوید این است که تمرین کنید. اینکه وارد بازی شوید و بلافاصله کشته شوید هیچ‌چیزی به شما یاد نمی‌دهد، پس مطمئن شوید هر بار که دچار باخت می‌شوید، چیزی یاد بگیرید. فرقی نمی‌کند با نقشه وارد بازی شوید و سعی کنید آن را اجرا کنید یا وارد زمین بازی شوید و سعی کنید مهارت ساخت‌وسازتان را ارتقاء دهید، فقط با تلاش مداوم و زیاد در بازی بهتر خواهید شد.

 

منبع: AndroidCentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =