انتشار تم پویا بازی Shadow of the Colossus

بازی Shadow of the Colossus

به تازگی تم رایگانی از بازی Shadow of the Colossus توسط بلو پوینت گیمز برای کاربران کنسول پلی استیشن ۴ ارائه شده است که این تم شامل موسیقی زیبا و عکس های متفاوتی می باشد که به جذاب تر شدن بازی کمک می کند. تنها نکته قابل ذکر این است که این تم تنها برای کاربران ژاپنی در دسترس است اما خوب امید خود را از دست ندهید چرا که میتوانید به راحتی با ساخت یک حساب کاربری ژاپن این تم را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید و به راحتی از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

بازی Shadow of the Colossus
عکس بازی Shadow of the Colossus

خوب از گذشته هر گاه می خواستند فردی را از چیزی نجات بدهند و به او نوید خوشبختی بدهند همیشه این اصطلاح را برای آن به کار میبردند که شاهزاده ی سوار بر اسب سفید رویا ها باید بیایید و به او زندگی ببخشد. کارگردانان زیادی هم چه در عرصه ی سینما و چه در عرصه ی بازی های سرگرم کننده از این اصطلاح استفاده کردند و داستان های زیبا و به جایی از این موضوع خلق کردند.

البته اگر این اصطلاح را بخواهیم از جنبه ای خارج از جنبه ی فیلم ها و بازی ها بررسی کنیم یا به عبارتی اگر بخواهیم در دنیای واقعی این اصطلاح را پردازش کنیم چندان عملی نمی باشد چرا که در حقیقت تنها نجات دهنده ی انسان خود اوست و نباید منتظر شاهزاده ای سوار بر اسب سفید باشد به هر حال از این جنبه که بگذریم همان طور که اشاره کردیم از این موضوع در دنیای سینما و بازی ها استفاده ی زیادی شده و آثار خارق العاده ای از آن خلق شده است که از جمله ی این آثار میتوان به بازی Shadow of the Colossus اشاره نمود.

این بازی Playstation که توسط سونی اینتر اکتیو اینترتینمنت ساخته و توسط بلو پوینت گیمز توسعه داده شد مخاطبان خیلی زیادی جذب کرد و با سبک اکشن و جست و جو گری خود توانست جایگاه خوبی را بین افراد زیادی پیدا کند. در این بازی شوالیه ی جوانی به نام واندا به همراه اسب وفادار خود و پارچه ای که در ابتدا مشخص نیست درون آن چه چیزی وجود دارد وارد شهر مخوفی می شود که همه چیز در آن شهر عجیب و ترسناک به نظر میرسد و در ظاهر کسی در آن شهر زندگی نمیکند و در یک کلام شهر ساکت و ترسناکی به نظر می رسد.

پس از مدتی از شروع بازی مشخص می شود آن چه درون پارچه بوده در واقع جسد دختری بوده که مدتی است به خواب عمیقی فرو رفته و این دختر در واقع معشوقه ی واندا می باشد. هدف واندا از آمدن به این شهر در این قسمت از بازی مشخص میشود و هدف او چیزی بجز نجات معشوقه ی خود که مدت هاست به خواب ابدی فرو رفته نیست یا شاید هم در ظاهر بازی این گونه به نظر برسد که هدف واندا تنها نجات جان معشوقه ی خود می باشد.

بازی Shadow of the Colossus
عکس بازی Shadow of the Colossus

یعنی در واقع واندا همان شاهزاده ی سوار بر اسب سفید است که میخواهد معشوقه ی خود را نجات بدهد اما خوب موانع زیادی بر سر راه او قرار دارد تا بتواند به هدف خودش دست یابد و از جمله این موانع وجود شانزده غول است که بسیار قوی و قدرتمند هستند و کلسیوس نام دارند و در واقع واندا باید این شانزده غول را بکشد تا معشوقه اش از خوابی که مدت هاست در آن فرو رفته برخیزد.

کشتن این غول ها در ظاهر بازی کار آسانی به نظر نمیرسد و تنها زور واندا برای کشتن آن ها کافی نیست و بنابراین واندا باید فکر خود را به کار بیندازد تا ببیند از چه راه هایی میتواند آن ها را بکشد تا بار دیگر بتواند چشم های معشوقه ی خود را باز ببیند و این خود دلیلی است که اندکی به این بازی سبک معمایی نیز می دهد.

واندا تمام تلاش خود را میکند تا به آخرین غول برسد و همیشه اگر پایان کاری سخت به نظر برسد در اصطلاح میگویند غول مرحله آخر را بکش ! و این خود گواه این موضوع است که آخرین غولی که واندا با آن مواجه میشود بسیار عجیب است و جثه ی به شدت بزرگی دارد که کشتن او در یک نگاه به شدت سخت به نظر می آید اما واندا برای نجات عشق خفته ی خود دست به هر کاری میزند تا بلاخره بتواند غول مرحله آخر را بکشد!

به تازگی تم رایگانی از بازی Shadow of the Colossus توسط بلو پوینت گیمز برای کاربران کنسول پلی استیشن ۴ ارائه شده است که این تم شامل موسیقی زیبا و عکس های متفاوتی میباشد که به جذاب تر شدن بازی کمک می کند. تنها نکته قابل ذکر این است که این تم تنها برای کاربران ژاپنی در دسترس است اما خوب امید خود را از دست ندهید چرا که می توانید به راحتی با ساخت یک حساب کاربری ژاپن این تم را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید و به راحتی از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

این بازی صرف نظر از داستان به ظاهر ساده ای که دارد توانست جایگاه خوبی پیدا کند که این خود نشان دهنده ی آن است که داستان این بازی آن طور ها هم که به نظر میرسد ساده نمی باشد و دارای ابعاد و زوایای پنهانی است که هر شخص متناسب با درک خود به آن دست خواهد یافت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 8 =