تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017

تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017 PS4 کمپانی Konami

از زمانی که بازی های شبیه ساز فوتبالی بین علاقمندان شناخته شد، سال های زیادی می گذرد. اگر بگوییم که این بازی ها نقش موثری در افزایش محبوبیت کنسول های بازی داشته اند، بی راه نگفته ایم. در چند سال گذشته، بازی های فوتبالی در میان بازی های مختلف و گاها بی کیفیت قدیمی حسابی به چشم می آمدند. البته ناگفته نماند حالا که بازی های پر رنگ و لعابی به بازار معرفی شده است هم کماکان بازی های شبیه ساز فوتبالی طرفداران خاص خود را دارد.

تقریبا تمامی گیمرها تجربه حضور در بازی های فوتبالی را داشته اند و برخی هم به آنها معتاد شده اند. به طور کلی فیفا و پس را می توان از بهترین بازی های شبیه ساز فوتبالی دانست که روز به روز بر تعداد طرفداران و علاقمندانشان اضافه می شود. اگر جزو طرفداران PES 2017 هستید، در این مقاله با ما همراه باشید که خبرهای خوبی برایتان داریم.

خبر خوب برای علاقمندان به PES 2017

همان طور که پیشتر هم گفتیم، PES 2017 یکی از بهترین بازی های شبیه ساز فوتبالی است که کار ساخت و توسعه آن به دست “کونامی” سپرده شده است. اگر به صنعت بازی های ویدیویی علاقه مند باشید، حتما می دانید که برای ماندگار ماندن یک بازی به آپدیت ها و به روز رسانی های متنوع و هیجان انگیز نیاز است. هر چقدر هم که یک بازی PS4 از جذابیت قابل قبولی برخوردار باشد، تیم سازنده باید به دنبال راهکارهای تازه برای جذب بیشتر مخاطبان و طرفداران باشد.

بدون شک آپدیت ها شبیه به یک شوک عمل می کنند و می توانند در برهه های مختلف زمان، مخاطبان بیشتری را به سمت عنوان مورد نظر بکشانند. کونامی سال هاست که به واسطه بازی PES شناخته شده است. این مجموعه بازیساز به خوبی می داند که برای جذب بیشتر مخاطبان باید به چه المان هایی توجه داشته باشد. ما در این مطلب در مورد قابلیت تازه PES 2017 با شما صحبت خواهیم کرد.

تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017 PS4 کمپانی Konami
تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017 PS4 کمپانی Konami

قابلیت هایی در تازه ترین به روز رسانی این بازی به دست علاقمندان به بازی های شبیه ساز فوتبالی رسیده است. کونامی در این آپدیت تازه چندین قابلیت متنوع را به PES 2017 اضافه کرده است. مهم ترین این قابلیت ها که در بین مخاطبان سر و صدا به پا کرده به اضافه شدن تورنمنت های آفلاین به بازی مربوط است. اگر از بازیکنان قدیمی باشید، احتمالا از شنیدن این خبر حسابی خوشحال شده اید. زیرا اضافه شدن تورنمنت های آفلاین به PES 2017 شما را به سال های دوری خواهد برد. به سال هایی که برای تجربه بازی در کنار دوستانتان می نشستید و با هزار شوق و رغبت منتظر می ماندید تا نوبت به شما برسد و بتوانید برای مدتی مشخص بازی کنید.

به نظر می رسد که اضافه کردن تورنمنت های آفلاین به PES 2017 درست ترین کاری بوده است که کونامی در چند سال اخیر انجام داده است. اگر چه تا مدت ها خبری از این تورنمنت های آفلاین نبود، اما حالا کونامی در PES 2017 به فکر مخاطبان خود افتاده است و قرار است تا مخاطبان باز هم به تجربه ای شیرین و لذت بخش برسند. بر طبق گفته های تیم سازنده، ۴ گیمر می توانند در این تورنمنت های آفلاین حضور داشته باشند.

اگر جزو علاقمندان به این تورنمنت ها هستید، می توانید دوستانتان را در کنارتان جمع کنید و بدون اینکه نگرانی از بابت تمام شدن حجم اینترنت داشته باشید، برای مدتی در کنار هم بازی کنید. مطمئن باشید از این کار پشیمان نخواهید شد. حضور در کنار دوستانتان برای شرکت در تورنمنت های آفلاین در سال های آتی خاطره ای جذاب خواهد شد که مطمئنا در زمان به یاد آوردنشان به طور ناخودآگاه خنده بر لبانتان می نشیند.

حالا از تورنمنت های آفلاین می گذریم و به سراغ سایر قابلیت های اضافه شده در آپدیت تازه PES 2017 می رویم. در این آپدیت تازه مخاطبان با رویدادی تحت عنوان “چالش های مسابقات آنلاین” رو به رو خواهند بود. شما در این چالش در مقابل بازیکنان دیگر قرار می گیرید. در صورتی که بتوانید این چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارید، به امتیاز های مختلف و متنوعی دسترسی پیدا خواهید کرد.

تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017 PS4 کمپانی Konami
تورنمنت های آفلاین در آپدیت بازی PES 2017 PS4 کمپانی Konami

لازم به ذکر است که این رویداد برای مدتی محدود در اختیار مخاطبان و علاقمندان قرار خواهد گرفت. از آن جایی که رویدادها و چالش های متنوعی در راه است، به نظر می رسد که می توانید به جایزه های بیشتری در PES 2017 برسید. پس شش دنگ حواستان را جمع کنید و به ماه آگوست یا همان مرداد و شهریور توجه ویژه داشته باشید. در این ماه ها میتوانید ضمن به دست آوردن جوایز زیاد، تجربه خودتان را در مورد بازی PES 2017 ارتقا دهید.

اگر جزو علاقمندان به بازی های شبیه ساز فوتبالی هستید، می توانید PES 2017 را برای پلتفرم های مختلف تهیه کنید. اگر از خانواده سونی هستید و پلی استیشن ۳ و ۴ دارید و یا دارای ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و یا پی سی هستید، می توانید برای خرید این بازی اقدام کنید. در انتها باید بگوییم که آپدیت تازه PES 2017 می تواند شما را به دنیای این بازی امیدوار نگه دارد. پس زمان را از دست ندهید و به سراغش بروید!

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =