بررسی دسته های کریستال رنگی پلی استیشن

توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن

دسته های پلی استیشن همیشه به عنوان دست بازیکن در بازی حس و هیجان خاصی را به مخاطب و یا بازیکن خود می دهند. این حقیقت از چشم سازندگان دستگاه پلی استیشن ۴ نیز پنهان نمانده و آنها به ترکیبات عالی رنگی سعی می کنند تا احساس مخاطبان خود را بهتر درک کرده و با ایجاد رنگ های مختلف هر فرد را برای خرید احساس خود ترغیب نمایند.

دسته های کریستال پلی استیشن یکی از بهترین نوع رنگ های موجود در مارکت های روز دنیا هستند. این دسته ها که در این مارکت ها و یا فروشگاه ها با قیمت های ۶۵ تا ۸۵ دلار فروخته می شوند هم برای خریداران سنتی و قدیمی و هم نسل جدید بسیار پذیرفته شده اند. در واقع رنگ کریستال شاید به همراه رنگ مشکی اولین رنگ هایی بود که برای تولید دسته بازی استفاده شد. اخیرا شرکت سونی به همراه چند شرکت معتبر دیگر اقدام به تولید و رونمایی از دو رنگ کریستال بسیار پر طرفدار در محصولات جدید خود کرده اند.

توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن
توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن:
  • کریستال ساده
  • آبی کریستال

از ویژگی های این دسته های کریستال، مشاهده اجزا داخلی دسته است و با آن احساس بهتری پیدا کنید. این دسته کریستال و آبی کریستال در دو طرح سیم دار و وایرلس یا بدون سیم رونمایی شده اند. این دسته ها در تعداد محدود تولید شده اند و طرفداران زیادی دارند. پانل دسته های پلی استیشن ۴ کریستال و آبی کریستال از نوع پانل های شفاف است.

دقت این کنترلر ها بسیار بالا است و شکل و حساسیت دکمه های آنالوگ آنها و دکمه های فشاری آنها تقویت شده تا بازیکن بتواند به راحتی کنترل عناصر بازی خود را در دست داشته باشد و به راحتی بازی را هدایت کند. دسته کریستال وایرلس مجهز به باتری های با دوام هستند که شارژ بسیار کارآمد و طولانی مدتی دارند.

این دسته ها را می توانید به راحتی برای شارژ به خود دستگاه Playstation وصل کنید و حتی در حالت شارژ نیز به بازی خود بدون هیچگونه اختلال و یا پارازیتی بازی کنید. همچنین می توانید با استفاده از هر نوع پورت micro-USB دیگر برای شارژ دسته های کریستالی خود استفاده کنید. اما این تنها بخشی از قابلیت های دسته های کریستال جدید رونمایی شده برخی از شرکت ها مانند شرکت سونی است.

با استفاده از این دسته ها شما می توانید از ویژگی های جدید دسته نیز بریا بازی لذت بخش تر استفاده کنید. یکی از این ویژگی ها پد لمسی دسته است که به همراه یک نوار نوری و بلند گو های داخلی حس و هیجان بسیار جدید و جالب و هیجان انگیزی را برای تعامل بهتر بازیکن با بازی به همراه دارد.

توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن
توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن

ضمن اینکه دسته های کریستال پلی استیشن ۴ به جک های صوتی ۳.۵ میلی متری مجهز شده اند که به مخاطب اجازه می دهد تا بصورت خصوصی به صدای بازی خود گوش داده و در واقع بدون مزاحمت برای اطرافیان به بازی خود ادامه دهد. یکی دیگر از ویژگی های خارق العاده دسته های بازی کریستال و آبی کریستال امکان به اشتراک گذاری لحظات ناب بازی گیمر با دوستان خود است.

در واقع این دسته ها به یک دکمه پایینی تجهیز شده اند که تنها با یک فشار از صحنه بازی می تواند تصویر تهیه کرده و برای دوستان شما در هر یک از شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و یا برای شما ذخیره سازی کند. با این سیستم شما می توانید بدون توقف در بازی پلی استیشن لحظه مورد نظر خود را ثبت کنید و در صورت دلخواه به اشتراک بگذارید. البته اصلا نگران نباشید ف دسته های کریستال رنگی پلی استیشن تنها طرح کریستال و شفاف دارند و هودشان از جنس کریستال نیستند تا با کوچکترین ضربه خرد شوند.

در واقع این دسته ها به شکلی ساخته شده اند که در مقابل ضربه های ناگهانی و یا سقوط به خوبی مقاومت می کنند و جایی برای نگرانی نیست. پد های لمسی دسته ها و یا کنترلر های کریستال پلی استیشن ۴ از نوع مولتی تاچ یا چندین حس هم زمان هستند و از تاچ آنها از نوع کلیکی است و دسته های وایرلس کریستال به سیستم دوال شاک ۴ مجهز شده اند که دنیایی از تجربه جدید برای کنترل بازی را در اختیار گیمر یا بازیکن قرار می دهد.

توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن
توضیح در مورد دسته های کریستال رنگی پلی استیشن

امکان استفاده از هدست و شارژ هم زمان و استفاده از آن برای دستگاه های مختلف پلی استیشن خیال گیمرهای حرفه ای را تا حدود زیادی راحت کرده است تا بتوانند با خیال راحت دسته بازی کریستال منحصر به فرد خود را در رنگ کریستال ساده یا شیشه ای و آبی کریستال تهیه کرده و لذت فوق العاده ای را تجربه کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 4 =