ثبت رکورد جدید در تعداد Kill ها توسط یک بازیکن بازی Fortnite

رکورد جدید در تعداد Kill ها بازی Fortnite

یکی از کاربران Fortnite طی عملیاتی غیر قابل پیش بینی تصمیم گرفت تا از موقعیت پیش آمده به بهترین نحو ممکن به نفع خود استفاده کند و تعدادی از کاربرانی را که به تماشای صحنه پرتاب موشک مشغول بودند، به قتل برساند. تعداد ناظرین که در این اقدام به قتل رسیدند، چیزی حدود ۴۸ نفر بود. این کاربر با انجام این عمل موفق شد تا رکورد جدید در تعداد Kill ها را ثبت نماید.

رکورد جدید در تعداد Kill ها
بازی Fortnite

در این مقاله سعی داریم تا در مورد یکی از بازی های شرکت Epic Games صحبت کرده و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم. این بازی، Fortnite می باشد که یک بازی بتل رویال بوده و از زمان انتشارش از محبوبیت خوبی میان کاربران برخوردار است.

بررسی موضوع داستان بازی Fortnite

داستان این بازی درست از جایی شروع می شود که یک اتوبوس دارای ۱۰۰ سرنشین و یا در واقع همان بازیکنان بازی است، به وسیله یک بالن در هوا در حال پرواز است و درست در بالای یک جزیره بازیکنان از بالن پایین پریده و بر روی زمین آن جزیره فرود می آیند. از آن پس به بعد ماجرای داستان شروع می شود که بازیکنان تنها با استفاده از یک نقشه و یک کلنگ باید سعی کنند تا برای خود پناهگاهی ساخته و به هر قیمتی که شده بتوانند در آن شرایط سخت، یعنی در مقابل مخاطرات طبیعی و حیوانات و سایر رقبا زنده بمانند. در نهایت تنها یک نفر باید زنده بماند تا بتواند پیروز بازی شود. حال این شما هستید که در طول بازی باید سعی کنید تا آن یک نفر شما باشید تا به پیروزی دست یابید.

محیط تمرین قبل از شروع بازی

شما در بازی Fortnite بدون مقدمه وارد میدان اصلی بازی نمی شوید. به این ترتیب که قبل از اینکه بازی به طور جدی شروع شود، بازی شما را وارد محیطی که حالت تمرینی برای بازیکن دارد، می کند تا گیمر بتواند قبل از شروع بازی با محیط آن و همچنین با سلاح های بکار برده شده در بازی آشنا شود. به شخصه من اگر جای شما بودم تمام تلاشم را می کردم تا از این تمرین سربلند بیرون بیایم. چرا که هر چه بیشتر در این تمرین مهارت پیدا کنم و نحوه کار کردن با هر یک از سلاح ها را به خوبی یاد بگیرم، در طول بازی راحت تر خواهم بود. پس فرصت را از دست نداده و تمام سعی خود را بکار بگیرید تا بتوانید کار کردن با هر یک از سلاح ها را به خوبی یاد بگیرید تا در بازی عملکرد مناسب تری از خود نشان دهید.

رفت و آمد در مسیر های شلوغ

به عنوان کسی که Fortnite بازی می کند، باید به خوبی بدانید که اگر می خواهید شانس و احتمال برد شما در بازی افزایش یابد، قبل از هر چیز باید مراقب رفت و آمد هایتان باشید. چرا که بازی یک بازی بتل رویال می باشد و اگر نکشید کشته می شوید. پس باید از جاهایی رفت و آمد داشته باشید که شلوغ بوده و مکان مناسبی برای پناه گرفتن باشد. چرا که هر لحظه ممکن است با حمله یکی از رقیبانتان مواجه شوید و شما در آن شرایط باید بلافاصله به دنبال یک سنگر بگردید تا بتوانید جان سالم به در ببرید. بنابراین به طور خلاصه به عنوان یک هشدار می توان گفت که در محل های خلوت و یا به اصطلاح سر باز تردد نداشته باشید تا در صورت حمله بتوانید عملکرد مناسبی از خود نشان دهید.

رکورد جدید در تعداد Kill ها بازی Fortnite
رکورد جدید در تعداد Kill ها بازی Fortnite

>ثبت رکورد جدید در تعداد Kill ها توسط یکی از بازیکنان Fortnite

با توجه به آیتم هایی که در بازی Fortnite وجود دارد و نیز بر اساس گفته های اخیر سازندگان این بازی، مدتی بود که کاربران و طرفداران این بازی منتظر پرتاب موشک به خصوص این بازی بودند. سرانجام زمان آن فرا رسید و بالاخره موشک خاص این عنوان پرتاب شد. حال با وقوع چنین اتفاقی و درست در زمانی که کاربران این بازی تصمیم گرفته بودند که زمانی از وقت خود را به تماشای لحظه پرتاب این موشک منحصر به فرد این بازی اختصاص دهند، یکی از کاربران Fortnite طی عملیاتی غیر قابل پیشبینی تصمیم گرفت تا از موقعیت پیش آمده به بهترین نحو ممکن به نفع خود استفاده کند و تعدادی از کاربرانی را که به تماشای این صحنه مشغول بودند، به قتل برساند!
تعداد ناظرینی که در این اقدام به قتل رسیدند، چیزی حدود ۴۸ نفر بود. این کاربر که Elemental_Ray نام داشت، با انجام این عمل موفق شد تا رکورد جدید در تعداد Kill ها را ثبت نماید. این کاربر توانست رکورد قبلی Kill را که ۳۳ عدد بود، بشکند و بیشترین آمار کیل در طی یک مسابقه را از آن خود کند. جالب است که بدانید این کاربر که موفق به انجام چنین عملی شده است، بسیار از کرده خود خشنود و راضی می باشد.
به همین جهت موفقیتش را در صفحه توییت خود منتشر کرده و بدین طریق توانسته که اسم و رسمی برای خود دست و پا کند تا از این جهت بتواند به شهرتی دست یابد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک بازی Playstation بتل رویال مناسب می باشید ولی هنوز سوژه مورد نظر خود را پیدا نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که بازی Fortnite را به هیچ عنوان از دست ندهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =