ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2

ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 PS4 در جدول فروش هفتگی انگلستان

بازی که پس از انتشار با استقبال بی نظیری رو به رو شد و از همان ابتدای کار به فروش قابل قبولی رسید. اگر تمایل دارید تا جایگاه Red Dead Redemption 2 را در جدول فروش هفتگی انگلستان بدانید، با ما همراه شوید.اگر از مخاطبان این بازی باشید، حتما می دانید که این عنوان در تاریخ ۴ آبان ماه به دست طرفداران رسیده است و همان طور که پیشتر هم گفتیم، از همان ابتدا مورد توجه قرار گرفت.

برای اینکه بتوانیم به جایگاه Red Dead Redemption 2 در میان سایر بازی های PlayStation ویدئویی پی ببریم، باید به گزارش های چارت ترک رجوع کنیم. زیرا همان طور که می دانید این مجموعه میزان فروش نسخه های فیزیکی در انگلستان را به طور هفتگی اعلام می کند. چارت ترک در گزارشی که در هفته اول انتشار Red Dead Redemption 2 ارائه داده است، این عنوان را در صدر جدول میزان فروش هفتگی جای داده است. این جایگاه برای یک بازی تازه واقعا فوق العاده است.
اما اصلا دور از ذهن نیست! زیرا پیشتر Red Dead Redemption 2 نگاه منتقدان و کارشناسان را به خود جلب کرده بود و توانسته بود تا به امتیاز متای بالایی دست پیدا کند. به همین دلیل انتظار می رفت که میزان فروش Red Dead Redemption 2 از همان ابتدا قابل قبول باشد. همان طور که پیشتر هم گفتیم، Red Dead Redemption 2 امتیاز متای بالایی به دست آورده است. این جمله به این معناست که این بازی در بخش های مختلف حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 PS4 در جدول فروش هفتگی انگلستان
ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 PS4 در جدول فروش هفتگی انگلستان

به همین دلیل درخشش آن تنها در بخش میزان فروش هفتگی محدود نشده است. جالب است بدانید که Red Dead Redemption 2 رتبه های مختلفی را کسب کرده است. به عنوان مثال این عنوان یکی از بهترین ها در زمینه شروع بازی در میان عناوین سال ۲۰۱۸ میلادی به حساب می آید. البته پیش از Red Dead Redemption 2 نام بازی فیفا۱۹ به چشم می خورد. جدای از این مورد، می توانیم به سراغ بهترین بازی ها از حیث برخورداری از یک شروع موفق در میان بازی های نسل هشتمی برویم.
با بررسی این عنوان در می یابیم که عناوین زیادی از بازی های نسل هشتمی در این زمینه به چشم نمی خورد. Call of Duty: Black Ops III و Call of Duty: Advanced Warfare از عناوینی هستند که در این بخش می درخشند. حالا Red Dead Redemption 2 هم به این عناوین اضافه شده است و به عنوان سومین بازی که از شروع موفقی برخوردار است، به مخاطبان معرفی می شود. واقعا به نظر می رسد که Red Dead Redemption 2 کولاک به پا کرده است.

گیمرهای مختلف با در دست داشتن پلتفرم های متنوع از این بازی استقبال کرده اند. اگر کنجکاو هستید تا در مورد استقبال از Red Dead Redemption 2 در پلتفرم های مختلف بیشتر بدانید، باید بگوییم که بیشترین استقبال از Red Dead Redemption 2 در خانواده بزرگ سونی اتفاق افتاده است. بنا بر گزارش های تهیه شده، ۶۸ درصد از مخاطبان این بازی دارای پلی استیشن ۴ و مابقی دارای کنسول ایکس باکس وان می باشند.

ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 PS4 در جدول فروش هفتگی انگلستان
ثبت رکورد و صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 PS4 در جدول فروش هفتگی انگلستان

همان طور که می بینید استقبال بی نظیر گیمرها از Red Dead Redemption 2 موجب شده است تا این عنوان در راس جدول فروش هفتگی انگلستان قرار بگیرد. این اتفاق برای سایر کمپانی های بازی ساز اصلا اتفاق خوشایندی نیست. زیرا موجب شده است تا عناوین جذاب و مورد انتظاری از نظیر Call of Duty: Black Ops 4 سقوط را تجربه کنند. بدین ترتیب Call of Duty: Black Ops 4 در رتبه دوم میزان فروش هفتگی جای گرفته است.

البته این اتفاق برای فیفا۱۹ هم افتاده است. حالا این بازی شبیه ساز ورزشی به رتبه سوم نزول پیدا کرده است. در این میان اتفاق تازه ای برای Forza Horizon 4 افتاده است. این بازی که در هفته گذشته در بخش فروش ارتقا داشته است و فروشش نسبت به قبل ۵۰ درصد بیشتر شده است، حالا در رده چهارم جدول به چشم می خورد. شاید سخت ترین شرایط را در این میان بازی های Spider-Man و Assassin’s Creed Odyssey داشته باشند.

زیرا نسبت به هفته گذشته سقوطی دو رده ای را تجربه می کنند. بدین ترتیب Assassin’s Creed Odyssey در رده پنجم و Spider-Man در رده ششم جدول فروش هفتگی جای گرفته اند. LEGO DC Super-Villains عنوان دیگری است که در رده هفتم جدول جای دارد و نسبت به هفته گذشته سقوطی یک پله ای را شاهد است. رده هشتم جدول هم به Super Mario Party تعلق دارد. در این میان اوضاع بازی Shadow of the Tomb Raider بهتر از قبل شده است.

این بازی نسبت به گذشته ۱ پله صعود داشته است و در رده نهم جای گرفته است. رتبه دهم جدول هم به Crash Bandicoot N. Sane Trilogy اختصاص دارد که یک پله سقوط کرده است تا جایش را به Shadow of the Tomb Raider بدهد!با یک نگاه کلی به جدول فروش هفتگی انگلستان در می یابیم که تنها بازی جدید این هفته Red Dead Redemption 2 است. البته همین بازی جدید به تنهایی از سایر بازی های پرمخاطب و پرفروش جدول پیشی گرفته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =