جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت ها به بازی پلی استیشن ۴ Uncharted 4 رسید

جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت

یکی از خبرهای مهمی که از بازی Uncharted 4:A Thief’s End به گوش رسیده است اکتساب رتبه و دریافت جایزه‌ در زمینه دارا بودن بهترین انیمیشن از لحاظ شخصیت های این بازی در میان بازی های ویدیویی می باشد. بازی Uncharted همواره به علل مختلف و به عنوان یک بازی جذاب و زیبا جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است.

جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت
جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت برای بازی Uncharted 4:A Thief’s End

بازی بسیار جذاب و هیجانی Uncharted 4:A Thief’s End به معنای عاقبت یک دزد یکی از بازی های پر مخاطب می باشد که گیمرهای بسیاری را به خود جلب کرده است. این بازی تولید کمپانی ناتی داگ می باشد و روش اجرایی بازی و داستان آن به صورت اکشن و ماجراجویی است.

نسخه های دیگری از این بازی نیز تولید گردیده است و محبوبیت بسیاری در بین گیمرها داشته است و حالا به انتشار نسخه ی چهارم از بازی Uncharted که برای اجرا بر روی دستگاه های کنسول پلی استیشن ۴ در تاریخ دهم ماه می سال دو هزار و شانزده تولید شد و به وسیله ی شرکت سونی عرضه گردیده است رسیده ایم.

یکی از خبرهای مهمی که از این بازی به گوش رسیده است اکتساب رتبه و دریافت جایزه در زمینه ی دارا بودن بهترین انیمیشن از لحاظ شخصیت های این بازی در میان بازی های ویدیویی می باشد. بازی Uncharted همواره به علل مختلف و به عنوان یک بازی جذاب و زیبا جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است و به تازگی نیز یک جایزه ی دیگر به علت به کارگیری کاراکترهای مناسب و خوب در این بازی از گروه Annie Awards دریافت نموده است.

جایزه ای که بازی Uncharted 4 موفق به دریافت آن شده است تحت عنوان Outstanding Achievement in Character Animation می باشد. بازی های دیگری نیز نائل به دریافت این جایزه گردیده اند که می توان از بازی های زیر نام برد: بازی Titanfall2، پک های بازی The Witcher 3 و بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends که قابل اجرا بر روی گوشی های هوشمند می باشد.

متنی که مدیر بسیار موفق کمپانی ناتی داگ در توییترش بعد از این موفقیت و به دست آوردن جایزه ی ساخت بهترین انیمیشن کاراکتر ها منتشر نمود در زیر آورده شده است:

دستیابی به این موفقیت بزرگ را به همه ی انیمیشن سازهای کمپانی ناتی داگ که بازی بسیار جذاب Uncharted 4 را تولید نمودند تبریک می گویم و از تمامی افراد و مسئولان برگزاری جشنواره ی VFX Artist بی نهایت سپاسگذارم که این بازی را مورد لطف خود قرار دادند و آن را برگزیدند.

شرکت سازنده ی بازی Uncharted در همه ی سال های تولید این بازی به موفقیت های بسیاری رسیده است و همواره جوایز بسیار زیادی برای پرفورمنس عالی و دارا بودن بهترین داستان و روند را از جشنواره و رویداد Game Awards دریافت نموده است. این بازی در جشنواره های بزرگ دیگری نیز مانند: SXSW Awards و جشنواره ی Game Developers Choice Awards شرکت کرده است. هم چنین بازی Uncharted 4 موفق به دریافت جایزه ای برای ساخت جلوه ی بصری ویژه در جشنواره Visual Effect Society Awards شده است.

بازی های دیگری برای دریافت جایزه در جشنواره Visual Effect Society Awards نیز شرکت نمودند که می توان به بازی هایی چون: بازی Quntum Break، بازی Call Of Duty، بازی Dishonored 2، بازی For Honor، بازی Titanfall 2 و بازی Gears Of War اشاره نمود.

بر اساس جدید ترین خبرهایی که از شرکت ساخت بازی های ویدیویی ناتی داگ به دست می رسد، این طور به نظر می رسد که در نسخه ی چهارم بازی Uncharted آیتم های گوناگونی مثل Survival Hardcore افزوده شده است که با استفاده از آن، گیمرهای این بازی که در قسمت سروایول می باشند می توانند به چالش تازه ای در این بازی دست یابند و از این بازی نهایت لذت را ببرند.

بازی اکشن Uncharted 4 به خوبی از عهده ی داستان گویی و ساخت دیالوگ های زیبای این بازی بر آمده است، به گونه ای که شرکت تولید کننده ی این بازی توانسته که حد فاصل هایی که میان گیم های ویدیویی و فیلم هایی که در هالیوود با قیمت های بسیار زیادی تولید می شوند را از میان بردارد. بازی Uncharted 4 یک بازی بسیار زیبا و جذابی می باشد که اگر شما فقط یکبار آن را بازی کنید دیگر نمی توانید از آن دست بکشید و شما را ساعت ها مشغول خود می کند.

جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت
جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت برای بازی Uncharted 4:A Thief’s End

آشنایی با شخصیت های بازی Uncharted 4؛ برنده جایزه‌ بهترین انیمیشن شخصیت

شخصیت اصلی این بازی نیتن می باشد. شخصیت این کاراکتر را نمی توان شناخت، به گونه ای که در نسخه های پیشین این بازی رفتارهای خوب و بدی را دارد، به گونه ای که گیمر نمی تواند او را به عنوان یک شخص قهرمان و یا ضد قهرمان انتخاب نماید و شخصیت مرموزی دارد، البته نیتن همواره محبوبیت بسیار زیادی در میان طرفداران خود دارد. نیتن در طول اجرای بازی در جست و جوی گنج هایی در سر تا سر جهان می باشد و برای رسیدن به این امر از هیچ کاری حتی از بین بردن دشمنان و کسانی که مانع دستیابی به گنج می شوند خودداری نمی کند.

در نسخه های اولیه و پیشین این بازی، داستان از جایی آغاز می شود که نیتین برای به دست آوردن گنج های الدورادو تلاش می کند. در مراحل بعدی او به دنبال تابوت سر فرانسیس که جدش می باشد می گردد. در نسخه ی چهارم این بازی شخصیت کاراکتر نیتین بسیار تغییر کرده است. او دیگر مانند قبل رفتار نمی کند و با فردی به نام النا فیشر ازدواج کرده است.

در اوایل بازی در این نسخه ممکن است کمی احساس خستگی کنید ولی همینطور که در داستان بازی پیش می روید لحظه به لحظه بیشتر به بازی وابسته می شوید. داستان بازی از جایی شروع می شود که بسیاری از افراد حتی برادرش گمان می کنند که نیتین از بین رفته است و داستان از ملاقات نیتین با برادرش شروع می شود. بازی Uncharted 4 جنبه های خوب و مثبت بسیاری را در خود جای داده است که این بازی را به عنوان یکی از بازی های جذاب و منتخب جشنواره انتخاب کرده است.

 از جنبه های مثبت این بازی می توان به حرفه ای بودن داستان گویی و روش بیان آن اشاره کرد. روشی که کمپانی ناتی داگ برای بیان داستان این بازی انتخاب نموده است بسیار قوی می باشد، با وجودی که کاراکترهای شخصیتی در این بازی بسیار کم می باشند ولی این بازی اصلا خسته کننده نمی باشد.

به جز نیتین کاراکترهای دیگری مانند النا همسر نیتین، ویکتورو سم در این بازی وجود دارند که ارتباطات عاطفی خوبی با یکدیگر دارند. کاراکتر ناتان دریک، که در نسخه ی سوم این بازی هم حضور داشته است، در نسخه ی چهارم این بازی هم مشاهده می شود. هدف نیتین در نسخه ی چهارم بازی Uncharted پیدا کردن گنج هنری اوری می باشد که با همکاری برادر خود برای رسیدن و دستیابی به گنج تلاش می نماید.

روشی که شرکت سازنده ی این بازی برای داستان سرایی بازی برگزیده است به گونه ای می باشد که گیمر را در هر لحظه از بازی بیشتر به بازی مشتاق می کند. داستان بازی به گونه ای طراحی شده است که گیمر خود را در بازی در جای نیتین می بیند و با شخصیتش ارتباط برقرار میکند و از ناراحتیش ناراحت می شود. شرکت سازنده ی بازی Uncharted در تولید و ساخت این بازی از هیچ نکته ی ریزی غافل نشده است.

حتی به جزئیات ریزی مثل حالت های مختلف صورت کاراکتر های این بازی در زمان های مختلف و سخنانی که بین آن ها رد و بدل می شود و عکس برداری از حالت ها و سکانس های متنوع غافل نشده است و باعث شده است که هیچ گونه کم و کاستی از این بازی با فیلم های سینمایی احساس نشود.

با اینکه بیشتر زمان بازی در محیط جنگل می باشد این بازی به هیچ عنوان خسته کننده نمی باشد. سبک بازی Uncharted 4 مانندنسخه های پیشین خود خطی نمی باشد و دست گیمر در آن بسیار باز می باشد و می توان برای نیل به هدف روش های گوناگونی را تجربه کرد. برای ساخت این نسخه از بازی از آیتم های مختلفی استفاده گردیده است.

آیتم های گوناگونی مثل پلتفرمینگ (سکو بازی) تیراندازی، پیدا کردن راه های حل معما در بازی و پنهان کاری می باشد. این بازی که سبکی ماجرا جویانه و اکشن دارد ایده ی ساخت آن از گیم تولید شده توسط کمپانی ناتی داگ به نام The Last of Us گرفته شده است. در آیتم پنهان کاری که در این بازی وجود دارد، گیمر می توان بدون ایجاد سر و صدا از دیدرس دشمنان مخفی شود و آن ها را بکشد. برای این کار کافی است که گیمر با انتخاب دکمه ی ال ۳ دشمنان را شناسایی و انتخاب نماید و آن ها را از بین ببرد.

شما می توانید برای خرید این بازی بسیار هیجانی و اکشن به سایت معتبر ناتی داگ و گیم پلی مراجعه نموده و اقدام به خرید این بازی نمائید. قیمت این بازی در حدود شصت دلار می باشد که با توجه به کیفیت و جذابیتی که دارد قیمت مناسبی می باشد.

این بازی از مجموعه بازی هایی می باشد که به صورت ماجراجویانه در قالب سوم شخص اجرا می شود. در این نسخه نیتین برای رسیدن به آرامش خانواده ی خود بسیار تلاش می نماید. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر تا به حال بازی Uncharted 4 را تجربه نکرده اید، زمان را هدر ندهید و همین الان اقدام به خرید و بازی کردن آن نمائید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =