افزوده شدن یک خودروی جنگی در جدیدترین آپدیت بازی GTA 5

تغییرات خودرو جنگی در آپدیت بازی GTA 5

شرکت سازنده بازی که اکثرا با آن آشنا می باشد rockstare تازه ترین به روزرسانی را از بازی جی تی ای ۵ انتشار داده است. این آپدیت بازی GTA 5 شامل جزییات کوچک می باشد و خیلی عمیق و بزرگ نیست ولی همین تغییرات کوچک می تواند سبب شود مانند همیشه تجربه ای دلچسب را در اختیار طرفداران خود بگذارد. در این اپدیت قابلیت های نوینی برای گیمر های آنلاین در نظر گرفته شده است.

آپدیت بازی GTA 5
آپدیت بازی GTA 5

خبر ها حاکی از این است که تازه ترین به روزرسانی برای بازی فوق العاده جذاب و پر طرفدار Gta5 که از آن دسته از بازی هایی می باشد که هوادارانش همیشه پیگیر زمان منتشر شدن به روزرسانی و حتی کوچک ترین اخبار آن هم می باشند ارائه شده است که این به روزرسانی شامل مدل جدید دیگری برای بازی و یک اتوموبیل جنگی نو تازه می باشد.

شرکت سازنده بازی که اکثرا با آن آشنا می باشد rockstare تازه ترین به روزرسانی را از بازی جی تی ای ۵ انتشار داده است. این آپدیت بازی GTA 5 شامل جزییات کوچک می باشد و خیلی عمیق و بزرگ نیست ولی همین تغیرات کوچک می تواند سبب شود مانند همیشه تجربه ای دلچسب را در اختیار طرفداران خود بگذارد. در این اپدیت قابلیت های نوینی برای گیمر های آنلاین در نظر گرفته شده است.

قابلیت های جدیدی که راجب آن صحبت کردیم که شامل دو بخش می باشد در بخش اول که مربوط به حالت بازی است به این شکل است اگر شما یک گیمر باشید قاعدتا قبلا تجربه بازی gta را داشتید. در سری قبلی این بازی پلی استیشن ۴ یک بخش وجود داشت با اسم over time rumble که در این قسمت شما باید با خودرو به بالای سکوی که برای شما تعیین شده بود می پریدید.

در آپدیت بازی GTA 5 هم در اصل به روزرسانی از همان بخش است که آن را overtime shootout می گویند و تنها تفاوت در این است که در این جا شما مجبور نیستید.
همزمان با بقیه این کار را انجام دهید و برایش رقابت کنید بلکه جایگاه تعیین شده مختص شماست و با آرامش خاطر می توانید کارتان را انجام دهید. و همینطور شما می توانید تا ۲۳/۵ از این رویداد پول و rp به صورت دو چندان دریافت کنید. قسمت اول به روزرسانی را که در مورد حالت بازی جدید بود تشریح کردیم اما حالا باید به بخش دوم بپردازیم بهتر است اول با یک یاد اوری از ماشین جنگی در نسخه سابق صحبت کنیم زره nightshark که همه کاربران این بازی Playstation با ان آشنایی دارند.

تغییرات خودرو جنگی در آپدیت بازی GTA 5
تغییرات خودرو جنگی در آپدیت بازی GTA 5

تغییرات خودرو جنگی در آپدیت بازی GTA 5

در واقع باید بگوییم که این اپدیت شامل تغییراتی بر روی این خودروی زرهی می باشد که آن را جدید تر و جنگی تر نموده است که در مدل جدیدش شباهت هایی هم به کوروما دارد. این ماشین جنگی جدید hvy nightshark نامیده شده است. تیرباری که در بخش جلویی این ماشین جای گذاری شده است مهم ترین بخش از این تغییر می باشد. این ماشین یک انتخاب ایمن و مطمئن برای شروع مبارزه و درگیری می باشد حتی با وجود اینکه اسلحه تیر بار آن مانند دیگر خودرو ها توانایی چرخش و گشتاور نرمی ندارد.

در این اپدیت این امکان برای شما فراهم شده است تا برای خرید کردن و دریافت کارگاه ماشین و تعمیرگاه moc و موبایل اوپریشن سنتر از تخفیف ۲۵%بهره ببرید. به علاوه در رویدادی که تا ۲۳ مرداد ماه می باشد تخفیفات دیگری هم برای شما در نظر گرفته شده است که می تواند در نوع خودش جالب و دوس داشتنی باشد از این مدل تشویق ها می توان به ۲ برابر شدن دستمزد بادیگارد و کارمندان اشاره کرد و همینطور خرید سلاح های ام کی ۱۱ و ماشین vagner Dewbauchee از دیگر تخفیفاتی که در اختیار شما قرار داده شده است استفاده کنید‌‌.
و در اخر باید بگوییم که این کمپانی در این هفته مسابقه هایی برای بازیکنان در نظر گرفته است مسابقه mountaindrop و تایم تریل در maze bank arenaمی باشد که البته در اولی که رقابت ویژه هم به آن می گویند پول زیادی برای ۳ نفر اول این رقابت پرداخت می شود که ۳ برابر حالت معمولی می باشد و تنها با موتور انجام می شود اما در دومی رقابت اصلی بین بازیکنان برای تغییر رکورد می باشد که هر کدام تلاش می کنند زمان بهتری را ثبت کنند.

کمپانی تیک تو گفته است که انتشار بازی RDR2 تاثیری در روند اپدیت هایی که این شرکت در باری بازی gta v همچنان قول ان را داده است نخواهد داشت. کمپانی tike two به طرفداران خود که در دو ماه رکورد بیشترین بازی online را برای این بازی به ارمغان اورده اند نوید داده است که در اینده همچنان تلاش می کند به روزرسانی های بیشتر و جذاب تری برای این بازی ارائه میکند و تمام تلاش خود را برای راضی نگه داشتن آن ها انجام می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =