جدیدترین شخصیت فورتنایت

جدیدترین شخصیت فورتنایت

جدیدترین شخصیت فورتنایت Aloy از بازی Horizon Zero Dawn می‌باشد که در ۱۵ آوریل به بازی Fortnite می‌آید. سونی پس اینکه خبرسازان وجود صفحه بارگذاری با شخصیتی در بازی را کشف کردند، وجود Aloy را تأیید کرد.

Aloy به همراه تجهیزات مختلف تم بازی Horizon، شامل Glinthawk، Heart-rizon emote و بسته Blaze Canister Bling در Fortnite Item Shop در دسترس قرار خواهد گرفت. نیزه Aloy هم به صورت کلنگ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازیکنان می‌توانند هر یک از آیتم‌های مذکور را به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از Horizon Zero Dawn Bundle، که با صفحه بارگیری انحصاری عرضه می‌شود، خریداری کنند. به علاوه، بازیکنان پلی ‌استیشن ۵ به لباس‌های خاص Ice Hunter Aloy Style دسترسی پیدا خواهند کرد.

Epic Games نیز Aloy Cup را در بازی برگزار می‌کند، که البته فقط برای بازیکنان پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. این یک تورنمنت Duos است که از ۱۴ آوریل سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و شامل ۱۰ مسابقه در یک بازه زمانی سه ساعته است. مانند تورنمنت‌های گذشته، افرادی که رتبه بالایی در Aloy Cup کسب کنند به صورت رایگان Horizon Zero Dawn Bundle را قبل از قرارگیری در Item Shop به دست خواهند آورد.

حالت Limited Time جدیدی که Team Up! Aloy & Lara نام دارد نیز در تاریخ ۱۶ آوریل شروع می‌شود و از مسابقات Duos تشکیل شده است. بازیکنان نقش Aloy یا Lara Croft از مجموعه Tomb Raider را خواهند داشت. افرادی که به عنوان Aloy بازی می‌کنند، با کمان نمادین او متناسب می‌شوند، در عین حال افرادی که به عنوان Lara Croft بازی می‌کنند به تپانچه دوگانه او دسترسی پیدا می‌کنند. این حالت تا ۱۸ آوریل ادامه خواهد داشت.

دومین باری است که شخصیت پلی ‌استیشن به Fortnite اضافه می‌شود – اولین بار مربوط به Kratos از مجموعه God of War بود. جالب اینجا است که سونی ۲۰۰ میلیون دلار در Epic سرمایه‌گذاری کرده تا روابط بین این دو شرکت عمیق‌تر شود.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =