بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online به نام After Hours

جزئیات و بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online PS4 به نام After Hours

بالاخره راک استار خبری از انتشار ورژن جدید GTA online و این ورژن در مرداد ماه سال ۹۷ منتشر شد. نام این ورژن after hours است که با این آپدیت می توانید کلوپ هایی بسازید که بتوانید کار ها ی خلافی که انجام می دهید را آن جا مخفی کنید، در این کلوپ دی جی ها ی معروفی وجود دارد که باعث جذابیت این بازی شده است.

این بازی پلی استیشن طرفدار های بسیاری دارد. شما دقیقا می توانید در این بازی یک زندگی واقعی را تجربه کنید. بعد از طراحی کاراکتر خود که وارد بازی می شوید با دنیای بزرگ این بازی رو به رو می شوید. حتما می دانید که باید سرقت ها ی زیادی برای به دست آوردن پول انجام بدهید. حالا سرقت ها مدل ها ی مختلف دارد که بسته به روش انجام شما ، پول بیشتر یا کمتری دست شما را می گیرد. دیگر این که شما می توانید، با رقابت کردن پول به دست بیاورید، ماموریتی انجام بدهید و یا به مسابقات با وسایل نقلیه بپردازید.

یک شغل دیگر هم هست که بسیار خطرناک تر است اما باعث قوی تر شدن شما می شود، در این شغل یک عده به شما حمله می کنند و شما باید سعی کنید تا زنده بمانید، هر چه بیشتر زنده بمانید پول بیشتری دستتان را می گیرد. اما این را هم یادتان باشد اگر بمیرید دیگر زنده نمی شوید. یه جورایی ریسک آن بالا است. شغل دیگر این است که با انجام یک سری کار ها و مراحل با تیم مقابل، می توانید پول بسیار خوبی به دست بیاورید. هر چند که ممکن است کمی وقت گیر باشد. شغل بعدی کار کرئدن با چتر است که پول چندانی در آن نیست.

جزئیات و بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online PS4 به نام After Hours
جزئیات و بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online PS4 به نام After Hours

این ها راه ها ی پول در آوردن در Gta online بود. در این بازی راه های تجارت مختلفی وجود دارد. یک راه تجارت این است که وقتی در دفتر کار خود نشسته اید، لب تاپ خود را روشن می کنید و تجارت ها را در صفحه ی لب تاپ خود می بینید. بعد می توانید یک جنس یا محصول را انتخاب کرده و به تجارت آن بپردازید. راه دیگری هم هست که شما می توانید یک ساختمان بخرید و کار ها ی مختلف انجام بدهید و پول زیادی به دست بیاورید. دیگر اگر بخواهم به کار ا ی دیگر اشاره کنم، شما می توانید تحقیقات انجام دهید، انبار بخرید، می توانید یک کلاب بخرید و همین طور کلی راه دیگر برای این که بخواهید تجارت کنید وجود دارد.

کارگردان این بازی Leslie Peter Benzies است. این بازی در Ps3 ،Ps4 ،Xbox 360 ،Xbox One ، Microsoft Office عرضه شده است. ژانر آن اکشن و ماجراجویانه است و آن را می شود به صورت چند نفره بازی کرد. سری های زیادی از این بازی منتشر شده است که همه ی آن ها به یک اندازه خفن و هیجان انگیز هستند. تا جایی که می دانم این بازی برای خود سن و سالی دارد و از قدیم طرفداران خود داشته است. خیلی ها از طریق این بازی وارد صنعت بازی های ویدئویی شده اند. تا زمانی که سازندگان و همچنین کارگردان ها ی این بازی هستند، این بازی هم هست و فکر نمی کنم روزی دست از کار خود بکشند. این خیلی می تواند برای طرفداران این بازی خوب باشد.

جزئیات و بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online PS4 به نام After Hours
جزئیات و بررسی عرضه آپدیت بازی GTA Online PS4 به نام After Hours
کلیدواژه : بازی GTA Online PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =