جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازي We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

بدون شک We. The Revolution یکی از جذاب ترین عناوین برای کنسول ایکس باکس وان است که مخاطب را به دنیایی تازه و متفاوت وارد می کند. شما در این بازی در جایگاه یک قاضی قرار می گیرید و باید پرونده های مختلف را پیگیری کنید. داستان بازی با پیگری پرونده های ساده شروع می شود. اما همه چیز در ادامه بازی تغییر می کند. شما در We. The Revolution به زمان انقلاب فرانسه می روید.
در زمانی که جنگ و سردرگمی، ماهیت بسیاری از افراد را تغییر داده بود. فیدل به عنوان شخصیت مهم و کلیدی We. The Revolution است که اتفاقات بازی حول محور تصمیمات او شکل می گیرد. ما در ادامه We. The Revolution را بر روی کنسول ایکس باکس وان بررسی می کنیم.

داستان بازی We. The Revolution
We. The Revolution داستان جذابی دارد. اگر به دنبال بازی هایی با داستانی پیچیده و تو در تو هستید، حتما از این عنوان خوشتان خواهد آمد. شما در طول این بازی در میان اتفاقات انقلاب فرانسه قرار می گیرید و با شخصیت های مختلفی آشنا می شوید. البته بسیاری از این شخصیت ها در تاریخ شناخته شده هستند. به همین جهت در صورتی که به تاریخ علاقمند باشید، حتما از We. The Revolution استقبال خواهید کرد.
کاراکترهای مطرح و شناخته شده زیادی در این عنوان به چشم می خورند که به برخی از آنها اصلا خوب پرداخته نشده است. اگر چیز زیادی از تاریخ نمی دانید به احتمال زیاد در ابتدای بازی حسابی گیج خواهید شد. اما با کمی پیشروی در بازی، ارتباط بهتری با شخصیت ها برقرار می کنید. داستان بازی در We. The Revolution حقیقتی از این دنیای بی رحم است. بسیاری از آدم ها در زمانی که پای پول، خانواده، محبوبیت و… به میان آید، شرافتشان را نادیده می گیرند.
شخصیت های این بازی از این قانون کلی دنیا جدا نیستند. فیدل هم از این قانون تبعیت می کند و برای رسیدن به امتیازات بیشتر، خیلی چیزها را نادیده می گیرد. رفتار فیدل موجب شکل گیری اتفاقات تازه بازی می شود. نکته جالبی که در We. The Revolution وجود دارد، به ارتباط فیدل با خانواده اش مربوط است. این ارتباط مدام در حال تغییر است و با توجه به تصمیم ها و رفتارهای شما شکل می گیرد. فیدل یک پدر پیر و دو فرزند دارد.

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash
جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

در صورتی که در روند بازی به صحبت ها و خاطرات پدرش گوش دهد، علاقه پدر به فیدل افزایش پیدا می کند. اما در مقابل علاقه فرزندانش را از دست می دهد. یا اگر در خانواده نظرات سیاسی بدهد، علاقه فرزند بزرگتر به پدر افزایش پیدا می کند. جالب اینکه افزایش یا کاهش علاقه اعضای خانواده به فیدل، داستان های بازی را هم تحت تاثیر قرار میدهد. مثلا در صورتی که علاقه فرزند بزرگتر به فیدل بیشتر شود، علاقه حزب انقلابی هم به این قاضی ماهر افزایش پیدا می کند.
فیدل در طول بازی با ماموریت ها و نشست های مختلفی مواجه است که برای رسیدن به جایگاه بهتر نباید از آنها غافل شود. به عبارتی حضور در این محافل به معنای جلو زدن از سایر رقبا به منظور رسیدن به جایگاه سیاسی بالاتر است. گاهی اوقات شورش هایی شکل می گیرد که فیدل با کمک مامورانش، خود را از مهلکه بیرون می کشد. در این میان مکالمات و صحبت هایی مابین فیدل و رقبایش شکل می گیرد که باید به دنبال راهی برای متقاعد کردن آنها باشد.
البته باید در مکالماتش همواره سیاست لازم را داشته باشد. در صورتی که طرف مقابل فردی عصبانی و تهاجمی باشد، فیدل هم باید همین راه را در پیش گیرد و اگر شخص مقابل فردی آرام است که در برابر هیچ اتفاقی واکنشی نشان نمی دهد، فیدل هم باید خودش را به همان راه بزند!
نکته قابل توجه اگر زبان انگلیسی قدرتمندی ندارید، بهتر است دور We. The Revolution را یک خط قرمز بکشید.
زیرا برای اینکه بتوانید پرونده ها را پیگیری کنید باید دیالوگ شاهدها و متهم را به خوبی بررسی کنید. حتی در انتهای بازی سوالاتی در مورد دیالوگ های رد و بدل شده در میان کاراکترها از شما پرسیده می شود. لذا در صورتی که نتوانید به این سوالات پاسخ دهید، اعتبار خود را زیر سوال خواهید برد. حتی بازی بازانی که زبان قابل قبولی هم دارند، گاهی اوقات در فهم دیالوگ های سنگین بازی به مشکل می خورند. به همین دلیل We. The Revolution به افرادی که هیچ توانایی در درک زبان انگلیسی ندارند، توصیه نمی شود.

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash
جزئیات انتشار بازی We. The Revolution XBox کمپانی Polyslash

جمع بندی نهایی
به طور کلی We. The Revolution داستانی پیچیده دارد که می تواند تا مدت ها بازی باز را درگیر خودش کند. اما به نظر می رسد در برخی از مواقع این پیچیدگی به قدری زیاد می شود که کیفیت بازی تحت تاثیر قرار می گیرد. خوبی این پیچیدگی در این است که بازی هیچ وقت تکراری نخواهد شد و تا دقیقه آخر گیمر را در گیر اتفاقات تازه می کند. احتمالا در زمان پیش روی در میان داستان بازی کمبود موسیقی را احساس خواهید کرد.
نبود موسیقی در بخش های مختلف بازی موجب شده است تا اتفاقات بازی به خشکی پیش برود. اما به طور کلی We. The Revolution را می توان در میان بازی های جذاب و متفاوت جای داد که ارزش امتحان کردن را دارد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Polyslash
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =