جزئیات انتشار بازی شبیه ساز مکانیک خودرو Car Mechanic Simulator 2018 PS4 کمپانی Red Dot Games قسمت دوم

.

جزئیات انتشار بازی شبیه ساز مکانیک خودرو Car Mechanic Simulator 2018 PS4 کمپانی Red Dot Games قسمت دوم

مکانیک ها

ایده ی اصلی این سری از بازی ها تغییری نکرده، هدف ما تعمیر وسایل نقلیه (این بار به بیش از ۴۰ نوع مختلف مینگریم) به منظور کسب شهرت و مشتریان بیشتر به همراه اتومبیل هایشان می باشد. تعمیرات شامل جابجایی قطعات جداگانه و همچنین آزمایش های تشخیصی برای بررسی بی نظمی ها می شود.

در هر تعمیر، چند مرحله ی اجباری وجود دارد. با پذیرش یک شغل شروع میکنیم، سپس به سمت وسیله نقلیه میرویم و آزمایشات لازم را انجام میدهیم تا بررسی کنیم که همه چیز به خوبی پیش می رود. اگر برای مثال موتور مشکل داشته باشد، بازیکن کاپوت را بالا می برد، کلیه ی قطعات آن بخش را خالی کرده و به دنبال نقص بوجود آمده میگردد. جایگزینی قطعات و نصب مجدد آن ها از استانداردهای این رویه می باشد. میتوان قطعات مورد نیاز برای وسایل نقلیه را از طریق اینترنت سفارش داد. پس از پیشرفت به سطوح بالاتری از مهارت در کارگاه ، ابزار خاصی به شما اهدا خواهد شد. جدا از آنچه که در بالا گفته شد، میتوانیم خودروها را رنگ و یا در مسیر مسابقه آزمایش کنیم.

بازی Playstation ۴ Car Mechanic Simulator 2018 به گونه ای اداره می شود تا به درستی در ژانر شبیه ساز عمل کند، و یک بازی را ارائه دهد که برای آن دسته از افرادی که اطلاعاتی از مکانیکی خودرو ندارند هم قابل درک و استفاده باشد. قطعات مورد نظر با لبه های رنگی مشخص شده اند و بازی نشان می دهد که بعد از آن چه کاری باید انجام دهید.

جنبه های تکنیکی

از نظر گرافیکی، بازی پلی استیشن ۴ Car Mechanic Simulator 2018 برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان یک عنوان اجرایی است که می تواند مدل های خودرو را به درستی بازسازی کرده و ارائه دهد. طراحی و ترکیب بندی خود کارگاه ممکن است چندان رضایت بخش نباشد، با این حال، این بازی بافت و مدل واقع بینانه ای را عرضه میکند که برای هر بازیکنی جالب است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =