جزئیات انتشار بازی شبیه ساز مکانیک خودرو Car Mechanic Simulator 2018 PS4 کمپانی Red Dot Games قسمت اول

.

جزئیات انتشار بازی شبیه ساز مکانیک خودرو Car Mechanic Simulator 2018 PS4 کمپانی Red Dot Games قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Car Mechanic Simulator 2018 (شبیه ساز مکانیک خودرو ۲۰۱۸) برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان.

Car Mechanic Simulator 2018 یکی از محبوب ترین بازی های شبیه ساز خودروی در دسترس است و عجیب نیست که دنبال کنندگان زیادی از بخش کنسول داشته باشد. خبر خوب برای دوستداران این بازی این است که انتشار Car Mechanic Simulator 2018 برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در حال اجرا میباشد.

در وب سایت Playway تاریخ انتشار بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ذکر شده و در عین حال بیان دارد که تاریخ نشر این بازی برای سه ماهه چهارم امسال برنامه ریزی شده است یعنی انتشار آن حدوداَ از ماه سپتامبر تا دسامبر خواهد بود همانطور که در پایین نشان میدهد:

“تاریخ انتشار: برای کامپیوتر ۲۰۱۷/۷/۲۸

برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم مک سه ماهه ی چهارم ۲۰۱۷”

انتشار Car Mechanic Simulator 2018 برای پلی استیشن ۴ و ایسک باکس وان قطعاَ برای تمامی طرفداران این بازی به خوبی پیش خواهد رفت و امید بر این است همانطور که از قبل برنامه ریزی شد انتشار این بازی در سال جاری با موفقیت صورت گیرد.

پرفروشی سری بازی های Playstation ۴ Car Mechanic Simulator وارد مرحله ی جدیدی میشود.

بازی Car Mechanic Simulator 2018 بازیکنان را به تعمیر، تغییر رنگ، تقویت خودروها و رانندگی دعوت می کند. خودروهای کلاسیک و منحصر به فرد خود را در ماژول های جدید Barn Find و Junkyard جستجو و پیدا کنید. همچنین شما میتوانید خودروهایی را که خود طراحی کرده اید در قسمت Car Editor اضافه نمایید. در این بازی شبیه سازی فوق العاده دقیق و واقعی به ساخت و توسعه ی خدمات تعمیری خود بپردازید، چرا که در آن با دقت شگفت آوری به جزئیات خودرو توجه شده است. این نسخه شامل خودروهای بیشتر (۴۰+)، ابزار بیشتر (۱۰+)، گزینه ها و بخش های بیشتر (۱۰۰۰+) نسبت به هر زمان دیگری می باشد و تمامی این ها به همراه گرافیک جدید و بسیار طبیعی تصاویر خواهد بود. وقت آن رسیده تا آستین های خود را بالا بزنید و شروع به کار کنید!

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =