بررسی جزئیات انتشار بازی SpiderMan

جزئیات انتشار بازی پلی استیشن SpiderMan کمپانی Insomniac Games

بازی Spider Man یا مرد عنکبوتی از بازی های ویدیویی می باشد. سبک این بازی Playstation هیجانی و ماجراجویی می باشد و برگرفته از داستان یک قهرمان بزرگ است. بازی اسپایدرمن در سال ۲۰۱۸ برای کنسول بازی PS4 انتشار یافت. داستان این بازی در مورد مرد عنکبوتی است.
اسپایدرمن یک نفر، در دو نقش متفاوت خودنمایی می کند، یک شخصیت عادی به نام پیتر پارکر و قهرمان شهر نیویورک به نام اسپایدرمن می باشد. او می تواند مانند یک عنکبوت روی دیوارها راه برود و تار بسازد و با تنیدن تار از موانع عبور کند، هر چند که حرکات نمایشی او شباهت زیادی به پارکور دارد.

داستان بازی اسپایدرمن

مرد بسیار جوانی به نام پیتر پارکر که بعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه در یک آزمایشگاه مشغول به کار می شود. بر اثر یک آزمایش تصادفی او به مرد عنکبوتی تبدیل می شود. مرد عنکبوتی ۸ سال به صورت مخفیانه نقش یک قهرمان را بازی می کند. در قسمت های اول بازی اسپایدرمن فردی به نام ویلسون را شکست می دهد.
ویلسون بعد از شکست خوردن از اسپایدرمن یک گروه شیطانی را تشکیل می دهد و حالا این مرد عنکبوتی است که باید وارد قلمرو ویلسون شود و او را نابود کند و ماجرا های دیگر که همچنان ادامه دار خواهد بود.

معرفی بازی اسپایدرمن
جزئیات انتشار بازی پلی استیشن SpiderMan کمپانی Insomniac Games

ویژگی های بازی اسپایدرمن

  • خلق صحنه های زیبا شهر نیویورک
  • روان بودن گیم پلی
  • حرکات ساده اما جالب شخصیت اسپایدرمن
  • انیمیشن مفهومی
  • گشت و گذار گیمر

مبارزات در بازی اسپایدرمن
بیشتر مبارزه ها و نبردها رو در رو و تن به تن است. اسپایدرمن می تواند وسایل را به طرف دشمنان خود پرتاب کند یا آن ها را گیج کند. مبارزات او هوایی بوده و تار های او حکم یک اسلحه را در مبارزات دارد که کمک بسیاری را به اسپایدرمن می کند.

New York City در بازی اسپایدرمن

بهترین قسمت بازی پلی استیشن اسپایدرمن به تصویر کشیدن New York City می باشد. بزرگی شهر را با تمام جزئیات نشان می دهد، حتی در بازی خیابان ها، وسایل نقلیه همه و همه به چشم گیم باز می آید. مشخص است که سازنده این بازی برای نمایش و شرح جزئیات این شهر زمان زیادی را صرف کرده است.
شما زمانی این قضیه را درک می کنید که به عنوان یک گیمر در نقش اسپایدرمن در هوا پرواز می کنید و سپس اندکی به زمین می آیید و روی وسایل نقلیه با پرش جا به جا می شوید. عملکرد ساده اما چشم گیر این بازی بسیار جذاب است. به جزء شهر نیویورک عناصر دیگری مانند واکنش مردم از دیدن اسپایدرمن، شلوغی و سرو صدای شهر، مکان های داخل شهری جلب توجه می کند.

مراحل فرعی بازی اسپایدرمن

معرفی بازی اسپایدرمن
جزئیات انتشار بازی پلی استیشن SpiderMan کمپانی Insomniac Games

بازی اسپایدرمن دارای مرحله های فرعی می باشد که گیم بازان آن را سیر تکراری از چرخیدن در شهر می دانند. شما ممکن است در محیط بازی چون سطح شهر یا در یک فضای بسته قرار بگیرید که با دشمنان مبارزه کنید و قرار نیست مراحل فرعی چشم تان را به روی مراحل اصلی ببندد. از طرف دیگر گذراندن مرحله های سخت که مربوط به قسمت های اصلی داستان است زمان زیادی از وقت شما را می گیرد که بخش های از جزئی آن شما را به فرعی می کشاند. سازنده بازی اسپایدرمن برای توجه گیمر به مراحل فرعی امتیازاتی را تعبیه کرده است که فقط با تجربه مراحل فرعی می توانید آن ها را به دست بیاورید.

گرافیک بازی اسپایدرمن

گرافیک بازی اسپایدرمن هیچ نقصی ندارد و به خوبی مکان ها و داستان ها را روایت می کند. گرافیک بالای این بازی در بسیاری از موارد مانند: چهره ها،شخصیت پردازی، واکنش و عکس العمل های بدنی، جزئیات محیط به گونه ای طراحی شده که یک تجربه بصری آرمانی را دنبال دارد.

گیم پلی بازی اسپایدرمن

بازی کننده به صورت مخفیانه و پنهانی بازی PS4 می کند و دارای بخش های گوناگونی است. امتیازات کسب شده توسط خودتان به کارتان می آید. به اجبار گیم پلی شما باید بدون اینکه دشمن متوجه حضورتان شود مراحل بازی را رد کنید، هر چند که بعضی از بخش ها انتخاب با خودتان است.

موزیک بازی اسپایدرمن

موسیقی در کنار صدای کاراکترها به زیبایی به گوش می رسد. موسیقی اسپایدرمن در صحنه های حماسه آفرین و هیجانی به اوج خود می رسد. موسیقی آرام است اما در نقاط حساس بازی شگفت انگیز است. هر چند که آهنگ های بازی به فیلم اسپایدرمن شبیه است ولی بسیار زیباست.

جمع بندی بازی اسپایدرمن

بازی اسپایدرمن جزء بازی های پرمحتوا است که جا برای گفتن مطالب و معرفی آن بسیار کم است. صرف نظر از مراحل اصلی و غیر اصلی این بازی در سطح شهر نیویورک بعد از پایان بازی همچنان دوست دارید که در سطح شهر بچرخید. لباس های مختلف اسپایدرمن فراموش نشدنی است که هر کدام قابلیت خود را دارد و بر تنوع بازی افزوده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =